BÜLENT LEVİ
Danışman, KBC Global Eğitmeni

1967’de İstanbul’da doğdu. Saint Michel Lisesi’ni bitirdikten sonra, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme (Lisans) ve Emerson College’da (Boston, ABD) İletişim/Reklamcılık ve Halkla İlişkiler (Lisansüstü) eğitimi aldı.

1990 yılında Procter & Gamble Türkiye’de, Pazarlama bölümünde profesyonel hayata atıldı. 1991’de aynı şirketin İspanya’daki ofislerine atandı. 1995 yılında Warner Home Video İspanya’nın Pazarlama Müdürü oldu ve bu görevini 2000 yılına kadar sürdürdü. 2000-2002 yılları arasında İspanya’nın en büyük medya gruplarından PRISA’nın dijital Uydu televizyonu DİGİTAL+‘un “Yeni Medya” bölümünde (Internet ve İnteraktif TV) Pazarlama ve Satış Müdürlüğü yaptı.

2002 yılında edebiyat çevirmenliği, danışmanlık ve eğitmenlik yapmaya başlayan Levi, 2006 yılından itibaren Blanchard International/ Yönetim Geliştirme Merkezi ile Türkiye’de, The Ken Blanchard Companies ile de dünya çapında çeşitli ülkelerde eğitim uzmanı olarak görev almaktadır.

2006 yılından itibaren Blanchard International Türkiye-YGM'de Danışman/Eğitim Uzmanı olarak çalışmakta olan Bülent Levi, aynı zamanda The Ken Blanchard'ın global Eğitmeni olup Dünyanın çeşitli yerlerinde eğitim vermektedir. 

Bülent Levi, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca bilmektedir.