BLANCHARD INTERNATIONAL TÜRKİYE GİZLİLİK BİLDİRİMİ

www.blanchard.com.tr web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu site Blanchard International Türkiye/ Yönetim Geliştirme Merkezi tarafından yaptırılmış ve hizmetinize sunulmuştur. Gizlilik Politikasında “Biz” ifadesi Blanchard International Türkiye’yi ifade etmektedir.

Sizinle internet üzerinden etkileşimde olmaktan memnuniyet duyuyor ve bizimle paylaştığınız bilgileri koruyacağımıza dair güvence veriyoruz. Bu Gizlilik Beyannamesinin amacı, sitemizi ziyaretiniz sırasında topladığımız bilgilerin türleri ve bu bilgileri nasıl kullanacağımız hakkında sizi bilgilendirmektir.

 1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYOR VE NASIL KULLANIYORUZ
  1. Kişisel Tanımlama Bilgileri.

   Bize kim olduğunuzu veya hakkınızdaki bilgileri anlatan bilgiler:

   1. Ziyaretçiler ve Kayıt

    Sitemizin büyük bir bölümünü kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmadan ziyaret edebilirsiniz. Kayıt olmak, bir sipariş vermek isterseniz sizinle iletişime geçebilmemiz için kişisel tanımlama bilgilerinizi bizime paylaşmanız gerekir. ( Örneğin adınız, soyadınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız). Öyle bir durum olduğunda iletişim bilgilerinizi size özel bir dosyada saklı tutarız. Bu bilgileri bizimle daha sonra iletişime geçmeniz halinde size daha iyi hizmet verebilmek adına kullanırız.

   2. Anketler ve E-Bülten

    Zaman zaman anketleri doldurmak için kişisel tanımlama bilgilerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte kişisel tanımama bilgilerinizi, e-bültenimizi ve etkinliklerimiz hakkında bilgileri iletmek için kullanabiliriz. Bizden almak istediğiniz e-postalarla ilgili tercihlelerinizi hesabınızdan ayarlayabilir ya da “bültenden çık” bağlantısına tıklayarak e-bülten üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

  2. Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar

   Üçüncü taraf websitelere olan bağlantılar sadece sizin bilginize sunmak veya The Ken Blanchard Companies ve diğer ortaklarının ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sağlamak amacıyla sağlanmıştır. Bu bağlantıları kullanmanız halinde bizim sitemizden ayrılabilirsiniz. Bu gizlilik bildirimi, www.blanchard.com.tr‘de bağlantısı bulunan diğer sitelerin bilgi toplama uygulamalarını kapsamaz. Sitemiz aracılığıyla erişmiş olduğunuz diğer web sitelerinin içerik ve gizlilik politikalarını kontrol etmiyoruz. Ziyaret ettiğiniz tüm sitelerin gizlilik bildirimini dikkatlice okumanızı öneririz.

 2. TOPLADIĞIMIZ BİLGİLERİN PAYLAŞIMI

  Bu gizlilik bildiriminde aksi belirtilmedikçe bilgilerinizi saklı tutar, başkalarıyla paylaşmaz ve aktarmayız. Bizimle paylaştığınız tüm Kişisel Tanımlama Bilgileriniz Blanchard International Türkiye/Yönetim Geliştirme Merkezi veritabanında gizli tutulur.

  1. Ortaklarımız

   Yasanın izin verdiği şartlarda sitemize hizmet sağlayan iş ortaklarımızın sağlamış olduğunuz bilgilere erişimi olabilir. İş ortaklarımızdan iş bu gizlilik bildirimine tümüyle uymalarını ve uygulamalarını bekleriz.

  2. Yasal Nedenler

   Bazı durumlarda, bir mahkeme emri, veya resmi bir soruşturma nedeniyle kişisel tanımlama bilgilerini sağlamak zorunda kalabiliriz. Aynı zamanda, sitemizde gerçekleşen ve yasal olmadığına inandığımız aktiviteleri yasal makamlara bildirme hakkımızı saklı tutarız. Ayrıca, “Kullanım Hakları” bildirimimizi uygulamak, başkalarının ve kendimizin haklarını, mülkiyetini ve güvenliğini korumak için Kişisel Tanımlama Bilgilerini açıklayabiliriz.

 3. TERCİHLERİNİZ

  Genellikle izin vermeniz gereklidir. Kişisel tanımlama bilgilerinizi kayıt amacınızın dışında kullanmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşmayacağız. Bu amacın dışında kullanma olasılığının doğduğu durumlarda sizin izninizi talep edeceğiz.

 4. BİLGİLERİNİZE ERİŞMEK VE GÜNCELLEMEK

  Bize sağladığınız bilgilerin doğruluğunu, güncelliğini, eksiksiz ve güvenilir olduğunu kontrol etmek için makul önlemler alıyoruz. Bilgilerinizi güncellemek veya düzeltmek isterseniz “Bizimle İletişime Geçin” bağlantısını tıklamanız yeterlidir.

 5. BİLGİLERİNİZİN KORUNMASI

  Bize duyduğunuz güven bizim için önemlidir ve çevrim içi sağladığınız kişisel tanımlama bilgilerinizi kayıp, hatalı kullanım ve yetkisiz girişe karşı korumak için makul önlemler almakla kendimizi sorumlu görüyoruz. Bilgilerinizi korumak için fiziksel ,elektronik ve yönetimsel süreçleri kullanıyoruz.

  Bunula birlikte sitemizin belirli yerlerine erişmek için kullanacağınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi korumak, kullanıcı bilgilerinizin gizliliğinin ihlal edildiğini düşünüyorsanız Blanchard International’ı derhal bilgilendirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanıcı bilgileriniz tamamen size özeldir ve kullanımı tamamıyla sizin sorumluluğunuzdadır.

 6. BU BİLDİRİMDE DEĞİŞİKLİK OLMASI HALİNDE

  İş bu Gizlilik Bildirimimizde herhangi bir değişiklik olduğunda bunu burada duyuracağız. Lütfen özellikle kişisel tanımlama bilgilerinizi paylaşıyorsanız herhangi bir değişiklik olup olmadığını kontrol ediniz. Sitemizi kullandığınızda Gizlilik Bildirimimizi kabul etmiş olursunuz.

 7. BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bilgilerinizin kullanımı veya bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen blanchard@banchard.com.tr adresine e-posta gönderiniz. Sorularınızı yanıtlamak ve karşılaştığınız problemlere çözüm bulmak için size destek olacağımızı bildiririz.