BAŞARI HİKAYELERİ

Autodesk
Bilgisayar Yazılım, Donanım ve Hizmetleri

Autodesk, yönetim geliştirme konusunda eğitim almaya karar verdiğinde tüm dünyada  en yüksek kalitede eğitim veren  bir şirket aramaya başladı. Öğrenme ve Kurumsal Gelişim Direktörü Heather Cowan; “Farklı kültürden liderlerin benimseyebileceği bir öğrenme modeli ile tüm dünyada yönetim eğitimi vermekte deneyimli bir şirket arıyorduk.” diyor.

V&S Group (İsveç)
Finansal Hizmetler
V&S Group (isveç), bir anket  yaptı ve bu anket sonucu ortaya çıkan liderlik becerileri alanındaki eksikliklerini gidermek istedi. Liderlik gücünü geliştirmek isteyen  V&S Çok Boyutlu Liderlik II'yi kullandı.  SLII anlayışını tüm kalpleriyle benimsediler ve tüm grup SLII dilini konuşmaya başladı.
Blue Cross Blue Shield of Arizona
Sağlık

Blue Cross Blue Shield of Arizona (BCBSAZ), 1,5 milyona yakın Arizona’lıya sağlık sigortası ve ilgili hizmetler sunan bir kuruluştur. BCBSAZ ‘da liderler, çalışanların güçlü liderler haline gelmesine destek olmak için yönetim eğitimleri düzenliyorlar. 

WD-40
Tüketim Ürünleri

The Ken Blanchard Companies’in iki eğitimi, Güven Oluşturma ve Çok Boyutlu Liderlik IISLII®, canlı ve yetkilendirilmiş iş ortamını yaratmasında WD40'a yardımcı oldu. Şirketin çalışan bağlılığı puanları global olarak yüzde 93 ve çalışanların 92’si nerede çalıştıklarını söylemeyi gerçekten seviyor. Üstelik yüzde 96’sı gelecek hakkında heyecanlı ve yüzde 99’u şirketin değerleriyle kendi değerlerinin tamamen uyumlu olduğunu söylüyor. İşin finansal boyutuna baktığımızda ise WD’nin hisse değeri geçtiğimiz yıl yüzde 41 arttı. Son 10 yılda şirketin yıllık bileşik büyüme oranı ise yüzde 16. 

Edelman
Ticari Hizmetleri

Kurumun amacını ve değerlerini açıklığa kavuşturmak, tüm kurumda bilinir ve uygulanır hale gelmesini isteyen Edelmen, vizyonunu netleştirmek ve liderlikle ilgili net bir duruş belirlemek istiyordu. Bu nedenle, iki aşamalı bir eğitim programını yürürlüğe koydu. Sonuçta kültür ve değerler açıklığa kavuştu ve zorlu görüşmeler çok daha büyük bir başarıyla gerçekleşmeye başladı. 

Cox İletişim
Telekomünikasyon

Cox Communications, Çok Boyutlu Liderlik II'den  yönetici takımının liderlik gücünü artırmak ve zorlu görüşmeleri başarılı bir şekilde ele alması için yararlandı. Böylece,yönetici kadro %60-%70 oranında daha etkili görüşmeler yaptı. 

GAME UK
Bilgisayar Yazılım, Donanım ve Hizmetleri

GAME şirketin pazar payını korumak, büyümeye ilham vermek ve müşteri memnuniyetini artırmak için bir öğrenme girişimi başlattı. Tercih Edilen İşveren Markası seçilen GAME'in başarısında Çok Boyutlu Liderlik II Eğitimi temel yapı taşlarından birini oluşturdu.

Hach
Kimya

Su kalitesi analizi yapan küresel bir kurum olan Hach için liderlerinin daha etkin olmasını sağlamak stratejik bir hedeftir. Müşterileri için su analizini daha iyi yapmanın yanında, liderlere Çok Boyutlu Liderlik II (SLII®) eğitimini vermek de kurumsal başarı için çok önemlidir. Genel merkezi Loveland Colorado’da olan Hach’ın misyonu, "Dünyanın dört bir yanından insanlar için su kalitesinden emin olmak". Danaher'e bağlı bir kuruluştur. Danaher, tüm bağlı şirketlerinde geçerli olacak bir liderlik dili kullanmaya karar verdiğinde, Hach de SLII kavramları ile tanışmıştır.

Bir Banka (ABD)
Finansal Hizmetler

Bu kurum, ABD'nin güneydoğusunda 16 farklı coğrafi bölgede, ayrı yönetim kurulları ve yönetim takımları ile yerel yönetilen bir bankadır. 200'ü aşkın şubesinin çoğunluğu, müşterilerine kolaylık sağlaması açısından günde 12 saat açıktır. Yaklaşık 5200 çalışanı, 10,5 milyar dolarlık aktif büyüklüğü ile ABD'nin 112. bankasıdır.

 

 

AkzoNobel
Kimya

Dünyanın en büyük özellikli boya, kaplama ve ilgili kimyasal maddeler üreticisi olan bu kurumun iştiraki olan AkzoNobel Kemipol, 1982'den bu yana ülkemizde faaliyet gösteriyor. Kurumun yaptığı çalışan bağlılığı anketleri, kaynakların yönlendirilmesinde, bireysel gelişim için liderlik ve koçluk desteklerinde ve geribildirim mekanizmalarında bazı ciddi sıkıntıların varlığını ortaya koymuştu.

Bandag
Sanayi Üretimi

Lastik kaplama endüstrisindeki lider konumu korumak isteyen Bandag'ın, kurum kültüründeki değişim için uyguladığı stratejileri okuyabilirsiniz.

CHG Sağlık Hİzmetleri
Sağlık

Altı eyalette yedi operasyon merkezi ile CHG Sağlık Hizmetleri, sağlık bakım tesislerinin istihdam ihtiyacını 30 yılı aşkın bir süredir karşılamaktaydı. Her ne kadar çalışan devri %40  ile sektör standarlarına göre daha iyi olsa da, CHG yöneticileri, yıldız çalışanları elde tutma konusunda daha iyi durumda olmak istiyordu. Böylece konuyla derhal ilgilenmeye karar verdiler.

HCL Technologies,LTD
Ticari Hizmetleri

HCL Technologies, LTD., çalışanları kurum bünyesinde tutmak ve yeteneklerin gelişmesine hız vermek amacı ile takım liderliği gelişimine odaklanan bir öğrenme modelini kendi kültürlerine yerleştirdi.  Toplamda, çalışan devir hızı %22'den %16'ya düştü ve bağımsız bir araştırmanın ortaya koyduğu bulgulara göre çalışan memnuniyeti ve bağlılığı anketlerinde birinci sırada yer alıyor.  

Aral
Perakende

Aral (Almanya)genel takım etkinliğini Çok Boyutlu Liderliği kullanarak artırdı.

Duke Enerji
Enerji

Duke Enerji’nin Çok Boyutlu Liderlik II'yi kurum bünyesine nasıl yaygınlaştırıp kısa sürede nasıl sonuçar aldığını inceleyin.

Anthem Blue Cross Blue Shield
Bilgisayar Yazılım, Donanım ve Hizmetleri

Bu büyük sigorta firmasının kurum kültürünü, kurumsal etkinliğini, verimliliğini ve liderlik etki gücünü sınıf, çevrimiçi ve web tabanlı dersleri içeren harmanlanmış bir öğrenme yaklaşımı ile Çok Boyutlu Liderlik ve Çok Boyutlu Kişisel Liderliği kullanarak nasıl geliştirdiğini keşfedebilirsiniz.

Caterpillar
Sanayi Üretimi
Caterpillar zorlu görüşmelerin kalitesini Çok Boyutlu Liderlik II ve Eğitmen eğitimi ile yükseltti.
Dow Agro Sciences
Sanayi Üretimi

Dow AgroSciences Çok Boyutlu Liderlik II ve Çok Boyutlu Takım Liderliği'ni çatışmaların azalması, güven oluşturma, iletişimi ve takım etkinliğini artırmak için kullandı.  

Skanska
Sanayi Üretimi

Skanska, kişisel, takım ve kurumsal liderik gücünü ortaya artırmak için liderlik programı oluşturdu. Liderlik gücü gelişirken kurumun tüm kademelerinde uyum oluştu. 

Nissan
Otomotiv

Nissan Çok Boyutlu Liderlik II'yi ve yeni bir dakika yöneticisi programlarını başarılı bir eğitim programı tasarlamak ve uygulamaya koymak için kullandı. 1200 üzerinde insanı yetiştirdikleri bu programlarla çalışanların liderlik gücü gelişti. Katılımcılar yeni becerilerini kullanmak konusunda heyecan duyuyor ve yöneticiler  beklenen sonuçları elde etmek için gereken donanıma sahip. 

Express EP
Ticari Hizmetleri

Express Employment Professionals ilk kademe çalışanların liderlik gücünü iyileştiren bir liderlik eğitim programı geliştirdi.  Sonuç olarak, satışlarda ve gelirde artış; ortak bir liderlik dilinin oluşması ve liderlik kapasitesinin büyümesi sağlandı.

Legg Mason
Finansal Hizmetler

Dünya çapındaki bu portföy yönetim şirketinin; birleşme-devralma,  kültür değişimi, ortaya çıkan güven ve işten ayrılma endişelerinin üstesinden gelmek için liderlerini ve çalışanlarını sanal takım becerileriyle ilgili eğitti. İşten ayrılma oranı %20 azalırken; iletişim, işbirliği ve takım çalışması kurumda oldukça gelişti.

 

Adobe
Bilgisayar Yazılım, Donanım ve Hizmetleri

Bilgisayar kullanılan iş yerlerinde ve evlerde, kısaca bulunduğu her yerde, Adobe Systems Incorporated markası, iletişim dünyasının sihirli değneği olarak kabul ediliyor. Milyar dolarlık bu yazılım şirketi, son 25 yıldır bireylerin ve işletmelerin görüntü, bilgi ve fikir iletişimini hem kolay hem de ekonomik bir biçimde gerçekleştirecekleri yaratıcı çözümler sunuyor.

Mobile Telephone Networks, (MTN)
Telekomünikasyon

Aşırı büyümeyi, istihdam eksikliği sonucu ortaya çıkan sıkıntıları hafifletmek, birleşmiş bir kültür ve değerler sistemi yaratmak için  MTN (Mobile Telephone Networks)  kapsamlı bir  değerlendirme ve liderlik gelişim süreci başlattı. Sonuçta, liderlik kapasitesi iyileşirken uyumlu ve bütünleşik bir kültür değişimi gerçekleşti. 

Host Hotels and Resorts
Eğlence
120'den fazla bina ve 60,000 odasıyla, Host Hotels ve Resorts Dünya'nın en büyük konaklama gayrimenkul yatırım ortaklıklarından biridir. Üst sınıf otel ve gayrimenkul şirketi olarak markalandırılan şirket, çalışanlarının liderlik becerilerinin de Host Hotels and Resorts'un sahip olduğu mükemmelikte olmasını istiyordu.
Brown Brothers Harriman (BBH)
Finansal Hizmetler

Brown Brothers Harriman  performans yönetimini ve genel verimliliği artıran ve bireysel değerlendirme üzerine kurulu kapsamlı liderik yönetim programı oluşturdu.

Borusan Holding
Sanayi Üretimi

Borusan Holding kültür ve değerlerini yeniden yapılandırarak değişime liderlik etme ve çalışan gelişimi ile ilgili bütünsel bir yakaşım yarattı. Bu yaklaşım hem firmayı hem çalışanlarını olumlu etkiledi.  

Powder River Energy (PRECorp)
Enerji

Birkaç yıl önce muazzam bir büyüme dönemi sürecindeyken Powder River Energy (PRECorp) firması, değişen çalışma ortamına ayak uydurmakta zorlanıyordu.  O kadar geniş ve hızlı bir büyüme olmuştu ki kurumsal süreçler artık işlemez hale gelmiş; çalışanlar büyük stres yükü altında ezilmeye başlamıştı. Firmanın CEO’su Mike Easley, dönüşümsel bir değişim sürecine öncülük etti ve firmanın içinde bulunduğu zorluklara karşı rehberlik etme kararı aldı.

Catalyst
Bilgisayar Yazılım, Donanım ve Hizmetleri

Catalyst Kağıt, takım liderliği gelişimi ve çalışanların yetkilendirilmesini hedefleyen bir eğitim yaklaşımını hayata geçirdi. Böylece odaklanma, hesap verebilirlik, cevap verebilirlik ve  çalışan katılımı alanlarında %4'den %7'ye kadar iyileşme gerçekleşti.

Biogen IDEC
İlaç

Biogen IDEC yönetici ve çalışan ilişkilerini yeniden yapılandırarak  onlara yeni bir geribildirim iletişim modeli sağladı.

TaylorMade-Adidas
Eğlence

Golf ürünlerinin tercih edilen markası olan  ve alanında lider kuruluşlardan biri olan bu şirketin nasıl bir hizmet kültürü yarattığını öğrenmek ister misiniz?

Chamberlain Group
Bilgisayar Yazılım, Donanım ve Hizmetleri

Kartlı Geçiş/ Erişim kontrol çözümleri alanında pazar lideri olan Chamberlain Group (CGI), yüz yılı aşkın süredir müşterilerine en iyi kalitede ürünler ve üst düzey müşteri hizmeti sağlıyor. Yakın zamana kadar ağırlıklı olarak satış, süreç ve uyum konularında eğitimlere odaklanıyorlardı. Ancak sektörlerindeki küresel liderliklerini koruyup geliştirmek ve yeniliklere devam edebilmek için bazı adımlar atmak gerektiğini fark ettiler. 

Wolverine Worldwide
Tüketim Ürünleri

Çok Boyutlu Liderlik II Eğitimi öncesi Wolverine Worldwide'de liderler, deneyimli çalışanların yeni bir görevde neden zorluk çektiğini anlamıyordu. Liderler, bir alanda başarılı olan bir kişinin yeni ve farklı görevleri de çok fazla bir katkı, geribildirim veya koçluk olmadan da başarıyla üstlenebileceğini düşünmekteydi.

 

Asset Marketing Systems
Ticari Hizmetleri

Asset Marketing Systems, LLC, San Diego’da, California’da kurulmuş bir pazarlama şirketidir. Finansal danışmanlara, sigorta şirketlerine ve menkul kıymetler komisyoncularına destek ve hizmet vermektedir. Her ne kadar çok başarılı bir firma olsa da, üst düzey yönetici takımının yerini alacaklar için bir planlamaya ve orta düzey yöneticiler için gelişim planlamasına ihtiyaç duyuyorlardı.

Barilla (Amerika)
Yiyecek ve İçecek

Barilla Amerika, İtalya'nın en büyük gıda üretim üreticisi olan Barilla Grubu'nun ABD merkezli şubesidir. 1996'dan bu yana ABD'de faaliyet gösteren Barilla, kısa sürede ülkenin bir numaralı makarna markası olmuştur. Günümüzde kategorilerinde en hızlı büyüyen makarna ve makarna sosu markalarının da sahibidir.

The Coffee Bean & Tea Leaf®
Yiyecek ve İçecek

The Coffee Bean & Tea Leaf® Çok Boyutlu Liderlik II'yi kullanarak liderlikte çıtayı yükseltmeyi hedefledi. Sonuçlar ortaya koyuyor ki, mağaza satışları arttı, çalışan bağlılığı gelişti, kurumdan ayrılma oranı düştü, daha iyi iş ilişkileri kurulmaya başlandı ve maliyetlerde 500,000$ azalma oldu. 

 

 

Merck & Co.Inc
İlaç

Merck & Co.Inc., geleceğin liderlerini yetiştirmek ve takımların projeleri daha etkin bir biçimde ele alması için  kendilerine özel bir liderlik ve takım gelişimi süreci başlattı. Orta Kuzey Satış bölgesi şirket satışlarında ikinciliğe yükseldi.

Danaher
Holding

Küresel bilim ve teknoloji firması Danaher’in önemli ve güçlü bir amacı var: Hayattaki Potansiyelin Gerçekleşmesine Yardım Etmek. Liderlik gelişimi ve öğrenme departmanı müdürü Annie Miller, “Her yıl gerçekleştirilen çalışan bağlılığı araştırmamız bize şeflerimizin etkinliğini artırmamız gerektiğini gösterdi.” dedi.

Nokia
Telekomünikasyon

Liderlik gücü oluşturmak  ve çalışanların tercih ettiği bir kurum olmak isteyen Nokiia global yönetim geliştirme programı geliştirdi. Seyehatların azalması ve kaynakların etkin kullanılmasıyla maliyetler düştü.

Genentech
İlaç

Genentech yönetici gelişimine odaklanan bir eğitim süreci yarattı. Sonuçlar hesap verebilirlik ve sorumluluk  üstlenme alanlarında iyileşme gerçekleştiğini ortaya koyuyor.  

LORD CORPORATION
Finansal Hizmetler

LORD Corporation Global Petrol-Gaz ve Endüstriyel Ekipman bölümlerinin başkanı Joel Rood, bir şirketin darboğazdan nasıl kurtulabileceğini ve bu konuda nasıl bir program geliştirilmesi gerektiğini bilmektedir.  Üstelik geçtiğimiz yıllarda darboğazdan geçen beş ayrı şirketi etkisi kanıtlanmış bu yöntem ile yönetmiştir.

Ingram Micro
Bilgisayar Yazılım, Donanım ve Hizmetleri

Ingram Micro, Amerika merkezli global olarak hizmet veren bir teknoloji şirketidir. Hem sürekli değişim içindeki teknoloji sektörünün hızına ayak uydurmaya çalışıyor hem de 52 ülkedeki ofislerinden 150 farklı ülkede müşterilerine hizmet veriyor. Bir yandan çalışanlarının karmaşık hedefleri başarmasına yardım etmek, diğer yandan da onların inovatif olmalarını ve  benzersiz çözümler sunabilmeleri için görevlere farklı bir bakış açısı getirmelerini istiyorlardı.

Öğrenme ve gelişim üst yöneticisi Julie Brady-Crandall şirketin başarılarını sürdürebilmesi için neye ihtiyacı olduğunu net bir biçimde biliyordu. İşe güçlü bir liderlik ile başlamak gerekiyordu.

BearingPoint
Ticari Hizmetleri

 BearingPoint kültürünü ve değerlerini  hızlı, az maliyetli ve e-öğrenme odaklı bir çerçevede her kademeden çalışanlara verdiği bilgi aktarımı ile değiştirdi. Böylece çalışan eğitim ve geliştirme bütçesinde %33 bir azalma gerçekleşirken, çalışan başına harcanan eğitim maliyetinde %65 düşme gerçekleşti. e-öğrenme saatlerinde ise %60'lık bir artış gözlendi.  

SCA Kişisel Bakım Ürünleri
Tüketim Ürünleri

Çalışanların kurum kültürü, değerleri ve hedefleriyle uyum oluşturması için yetkilendirme kültürü ve değerler sistemi geliştirmek isteyen SCA Kişisel Bakım Ürünleri Çok Boyutlu Liderlik II'yi programını yürürlüğe koydu. 

British Telecom
Telekomünikasyon

British Telecom (BT Group) çalışanlarını karar vermeleri için yetkilendirdi ve takım etkinliğini artırdı. Yetkilendirme sonucu ortaya çıkan hesap vereblirlik kültür ve değerleri değiştirdi. Bu durum müşteri hizmetlerini dramatik biçimde iyileştirdi.

Fulton Bölge İlçe İdaresi
Devlet
Fulton İlçesi Bölge İdaresi müşteri deneyimi direktörü Brigitte Bailey, “Georgia Eyaletindeki en büyük ilçe olarak, bir resmi kurum tarafından sağlanacak müşteri hizmeti kalitesi için standardı belirlemek istedik. Hizmet sağlayan bir kurum olarak, daha iyi olabileceğimizi fark ettik. Bununla birlikte, yeni iş yapma biçimini desteklemek için müşteri deneyimimizi iyileştirmenin bir kültür değişimi gerektireceğini de gördük. Kültür değişimini ele almanın en iyi yolu, çalışanlarımıza eğitim sunmaktı.” diyor.
Baptist Health
Sağlık
Yüksek oranda rekabetin olduğu sektörde faaliyet gösteren kurumun stratejik misyonu ‘İşten ayrılma oranını düşürürken, çalışan bağlılığını ve iş memnuniyetini artırmak’tır. BH kıdemli organizasyonel gelişim uzmanı olarak görev yapan Kalena Jones,  “Liderlerimize, bağlı çalışanları ile iletişimlerinde uyumlu bir yöntem sunmak ve daha etkin olmalarını sağlamak istedik. Bunu yaparak aslında çalışan bağlılığını, iş memnuniyetini ve işte kalma oranını da iyileştirebileceğimizi biliyorduk.” Jones, çeşitli liderlik eğitim programını inceledikten sonra en doğru programın The Ken Blanchard Companies’in Çok Boyutlu Liderlik II – SLII® olduğuna karar vermiş.
American Institute for Research (Amerikan Araştırma Enstitüsü)
Devlet
American Institutes for Research (AIR)’deki liderler, çalışanları dahil eden ve saygı çerçevesinde işleyen bir çalışma ortamı yaratmaya ve çalışanların AIR’in kurumsal değerlerini benimsemesine yardım etmeye kendilerini adamışlardır. Geçtiğimiz aylarda, şirketin performans değerlendirme sürecini değiştirerek yıllık değerlendirmeler yerine geribildirim alma ve verme işini düzenli aralıklar ile olacak şekilde düzenlediler.
Takeda
İlaç
Takeda Pharmaceutical’da İhtisas Eğitim Müdürü Tim Funk; “Bizim satış temsilcilerimiz müşterilerine sadece ürünlerimizin özellikleri ve faydalarını anlatmıyor. Onları anlamlı görüşmeler yapmaları için eğitiyoruz. Böylece, ürünlerimizin hastaların deneyimlerini nasıl iyileştirebileceğini, müşterilere daha iyi aktarabilirler.” diyor. Takeda Pharmaceutical’da ihtisas/uzmanlık eğitim müdürü Tim Funk; “Bizim satış temsilcilerimiz müşterilerine sadece ürünlerimizin özellikleri ve faydalarını anlatmıyor. Onları anlamlı görüşmeler yapmaları için eğitiyoruz. Böylece, ürünlerimiz, hastaların deneyimlerini nasıl iyileştirebilir, daha derinden anlaşılmasını sağlayabilirler.” diyor.
Raymond James
Finansal Hizmetler
Raymond James çeşitli finansal hizmetler sunan bir şirkettir. “Önce Hizmet” kültürü ile büyük gurur duymaktadır. Wall Street’e bir alternatif olarak bilinen Raymond James, kendi ağında yer alan finans danışmanlarına, yapacaklarını belirlerken ve hayata geçirirken yerel müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeleri için izin verir. Kurumsal ve Yetenek Gelişimi Direktörü Brian Mulliner, “Biz franchise şeklinde işletilen bir yapıda değiliz. Her danışman ofis, sürecimizi olduğu gibi kopyalamıyor. Hizmet, kültürümüzün en önemli parçası. Bu nedenle her danışmana ofise kendi izini ve DNA’sını yaratıp buna göre çalışması için izin vermek, bizi özel kılıyor. Aynı zamanda çok karmaşık bir kurum olduğumuz anlamına da geliyor.” diyor.
Thenamaris
Finansal Hizmetler
Thenamaris (Gemi Yönetimi), tankerler, dökme yük gemileri konteynır gemileri, LNG ve LPG taşıma gemilerinden oluşan yüksek özellikli modern açık deniz gemileri ile global gemi yönetimi şirketidir. Şirketin merkezi Atina, Yunanistan’dadır. Şirket liderleri, kurumu büyütmek ve farklı alanlara yönelmek istemekteydi. Bu stratejik amaç doğrultusunda başarmak istedikleri dönüşümü desteklemek için kapsamlı bir plan hazırladılar.
Aimco
Emlak Yönetimi
Aimco’nun Öğrenme ve Kurumsal Gelişim Yöneticisi Brian O’Neill, “Benim yaşadığım zorluğu iki kelime ile anlatmak mümkün: çok hızlı bir değişimi simgeleyen ve sesten hızlı bir ilerleme ile oluşan ses patlaması.” diyor. Genel merkezi Denver/Colorado’da bulunan Aimco, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük rezidans ve apartman yönetimi firması. Firma, 22 eyalet ve Columbia bölgesi içinde yaklaşık 250.000 kişiye hizmet ediyor.
Tower Health
Sağlık

Tower Health, hasta geribildirimlerinin tıbbî tedavide ne kadar önemli olduğunu hep biliyordu. Ancak hızlı bir büyüme döneminden geçerken bu geribildirimler gelecekteki başarının eminyete alınmasında daha da önem kazandı. 

Global Industrial
Tüketici Hizmetleri
Global Industrial, şirketlerin sorunsuz çalışması için bir milyondan fazla ürün satmaktadır. Bakım, tesisat, elektrik ve malzeme taşımadan, ofis mobilyaları, depolama ile yemek hizmetleri tedarikine kadar Global Industrial’da çalışanlar, bir şirketin çalışmayı sürdürmesi için ne gerekiyorsa sağlar. Liderler de; çalışanların müşterilere en iyi şekilde hizmet sunabilmek için ihtiyaç duyduğu becerileri onlara kazandırmaya kendilerini adamıştır.