Ne Dediler

"Alanında uzman eğitmen kadrosu, eğitimlerin arka planındaki organizasyonlarda son derece ilgili bir ekip... Geriye zaten mükemmel sonuçlar çıkarıyor.

 

Blanchard ailesi ile gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde ekip arkadaşlarımızdan her zaman olumlu geribildirimler aldık, eğitimlerin organize edilme kısmında da inanılmaz ilgili, işleri çok kolaylaştıran ve tam destek bir kadro var tüm bunlar bizim Blanchard ekibi ile daha nice eğitimler organize etme isteğimizin temel sebepleridir. Ufkumuzu genişleten, yolumuzu aydınlatan daha nice eğitimlerde bir araya gelmek dileğiyle..

 

Cemil Bey size de emekleriniz için çok çok teşekkür ederiz. "


Öykü Pekgenç

Viessmann Manisa Isı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

“Blanchard tarafından sunulan durumsal liderlik eğitimi, beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Eğitmenlerden Hanife Hanım’ın uzmanlığı ve konuya hakimiyeti, katılımcıların öğrenme sürecini son derece verimli kıldı. İleride ihtiyacımız olacak diğer eğitimlerde de Blanchard’I tercih edeceğiz. Herkese, kariyerlerine değer katacak bu eğitimi şiddetle tavsiye ederim.”


Namık Akman
Commercial Operations Manager
Zeotis Türkiye

“AgeSA Gelişim ve Yetenek Yönetimi Ekibi olarak, Blanchard ile olan işbirliğimiz sayesinde çalışanlarımızın gelişimlerine katkı sağlayabilecek yenilikçi ve verimli süreçler yürütüp, çalışan memnuniyetinde gözle görülür, olumlu bir fark yaratma imkanı yakaladık.
Çalışanlarımızın kendilerinin daha iyi versiyonlarını keşfetme maceralarına katkıda bulunmak adına Blanchard ile attığımız adımlarda katma değeri yüksek başarılara imza attık. Süreçlerimizdeki tüm destekleri için Blanchard Türkiye’ye teşekkür ederiz.”


Dilek Esen
İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik | Gelişim ve Yetenek Yönetimi/ Yetkili
AgeSA

"TKG Otomotiv Grup Şirketleri olarak 2021 yılından beri Blanchard Türkiye ile çalışarak her kademeden yöneticimizin SL II Deneyimine katılmalarını sağladık. Bu şekilde tüm firmalarımızdaki yönetsel kültürün gelişimine SL II Deneyiminin büyük katkı sağladığını belirtmek isteriz. Bunun yanı sıra uzman kadrolarımıza Kişisel Liderlik programına katılımlarını başlatarak hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında kendilerini geliştirmeleri için farklı bakış açıları kazanmalarına yardımcı olan çok değerli bir eğitim programına dahil olmalarını sağladık.

Tüm kadrolarımızın gelişimsel yolculuklarında önemli bir rol alan bu eğitim yolculuğunu Blanchard Türkiye’nin uzman kadroları ile birlikte yürümekten çok keyif almaktayız. Çözüm odaklı ve geliştirici yaklaşımları ile firma kültürümüze değer katan profesyonel bir ekip ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz"


İnsan Kaynakları
TKG Otomotiv & Plus Tooling

"Yazması, hayal etmesi çok kolay olsa da iş birliklerinde ahengi yakalamak çoğu zaman hiç kolay olmuyor, emek istiyor, çaba istiyor, özellikle de yöneticiler ile çalışanlar arasında ahenk yaratmak oldukça zor bir süreç. Biz, IKEA Türkiye olarak Blanchard Türkiye ile uzun yıllara dayanan iş ortaklığımız ve sevgili eğitmenimiz Hanife Tanışan Hanım ile birlikte organizasyonumuz genelinde bu ahengi yakaladığımız, SLII Deneyimi isimli liderlik alanında dil birliği sağladığımız, yaşadığımız ve yaşatabildiğimiz için çok mutluyuz! Blanchard Türkiye ile pek çok soru yerini anlamlı yollara bıraktı. Çok teşekkür ederiz"


Ayla Akkaban Maşlak
CHRO
IKEA

"Blanchard bilgiyi paylaşmaktan ve çoğaltmaktan mutluluk duyan insanların bir araya geldiği bir organizasyon, sadece kariyer gelişimi için değil insanın bilgelik yolculuğunda da her zaman yanında olan alanında tecrübeli ve yetkin pozitif enerji ile ilerleyen bir topluluktur."


Onur Şengün
İK Direktörü
MESS

"Sompo Sigorta olarak Blanchard Türkiye ile iş birliğimiz 2016 yılında başladı ve o günden bugüne tüm yöneticilerimizin katılmış olduğu SLII Deneyimi eğitimleri, liderlik becerilerimizi geliştirmede bize büyük katkı sağladı. Uygulamalarla pekiştirilmiş eğitimlerin içeriği, deneyimli eğitmenlerin rehberliği, zengin eğitim materyalleri ve takip çalışmaları, liderlik anlayışımızı derinleştirmemize ve günlük iş hayatımıza entegre etmemize yardımcı oluyor. Eğitimlerin hem bireysel liderlik yeteneklerimizi hem de takım performansımızı nasıl artırabileceğimize dair geniş bir perspektif sunduğunu görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sompo Sigorta olarak, Blanchard Türkiye ekibine yıllar boyunca sundukları kaliteli hizmet için teşekkür ediyor ve
gelecekte de Blanchard Türkiye ile işbirliğimizi sürdürmekten heyecan duyuyoruz."


Şen CEMİLOĞLU
Akademi ve İç İletişim Koordinatörü
Sompo Sigorta

"Blanchard firmasıyla yaklaşık 8 yıldır süren iş birliğimiz boyunca, SLII eğitimleriyle liderlik gelişimimize büyük katkılar sağladığını belirtmek isterim. Liderlik Gelişim Yolculuğumuzun ilk aşamasını oluşturan bu eğitim, katılımcılarımıza iş hayatında değerli beceriler kazandırmış ve olumlu sonuçlar elde etmelerini sağlamıştır.

Eğitimlere katılan tüm yöneticilerimiz, her seferinde eğitimlerin içeriğini, sunum tarzını ve uygulamaya dönük yaklaşımını övgüyle bahsederek değerlendirmişlerdir. Eğitim sonrasında edindikleri bilgileri ve öğrenilenleri iş hayatında başarıyla uyguladıklarını gözlemlemek, liderlik yeteneklerinin gelişiminde ne kadar etkili olduğunu açıkça göstermektedir.

Profesyonelliğiniz, esnek yaklaşımınız ve katılımcılarımıza gösterdiğiniz ilgiyle çalışmalarımıza devam ediyor, gelecekteki işbirliğimizi dört gözle bekliyoruz."


Demet Ünver
Organizasyonel Gelişim Müdürü
TPI Composites

"Hisar Hospital olarak, Blanchard ile yollarımız çok doğru bir zamanda kesişti. Yalın yönetimi 5 yıldır uygulama yolunda olan hastanemizde en önemli ihtiyacımız olan SLII liderliği ve takım çalışması konularında Blanchard firması imdadımıza yetişti ve direktörlerimizden ekip liderlerimize kadar tüm liderlerimiz için "Hizmetkar Liderlik" kavramının anlaşılması ve uygulanmasında kritik rol oynadı. Eğitmenimiz Hanife Tanışan Hanımın uzmanlığı, deneyimleri ve interaktif öğretim yöntemleri ile eğitimler teorik bilgi aktarımını aşarak uygulama odaklı ve katılımcıların gerçek dünya senaryolarını ele aldığı verimli eğitimler haline geldi.

Takım çalışmasının ve ekip gelişiminin en üst düzeyde uygulanması zorunlu olan hastane organizasyonumuza katkılarından dolayı partnerimiz Blanchard'a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız."Hisar Hospital

"Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları olarak, Blanchard Türkiye ile 10 yılı aşkın zamandır iş birliklerimizi sürdürmekteyiz. Birlikte, iz bırakan danışmanlarının sundukları etki yaratan eğitim içerikleri ile binlerce yöneticinin hem iş hayatına hem de özel hayatlarına olumlu katkılar sağladık. İş birliklerimizin operasyon sürecinde deneyimlediğimiz disiplinli, samimi, şeffaf, çözüm odaklı ve güler yüzlü yaklaşımın ise her bir kuruma örnek olması gerektiğini düşünüyorum"


Emrah Basalak
Yönetici Geliştirme Programları Ekip Lideri
Koç Üniversitesi

"Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Akademi olarak, Blanchard Türkiye ile Liderlik Programlarımız kapsamında 2021 yılından beri iş birliğimizi sürdürmekteyiz. Her kademeden yöneticimizin SLII Experience ile tanışması için birçok farklı programımızda Blanchard ekolünden bileşenler kullanıyoruz.

Uluslararası aktörlerle ve oldukça geniş bir yelpazede pek çok farklı disiplinin uyumunu gerektiren TUSAŞ çalışma ve yönetim kültürü açısından bakıldığında Blanchard çözümleri ile iyi bir kimya yakaladık son 3 yıldır. Eğitimleri tamamlayan yöneticilerimizden toplanan geri bildirimlerde uygulanabilir, analitik ve kapsayıcı bir liderlik yaklaşımıyla karşılaşmaktan ötürü duydukları memnuniyeti gözlemliyoruz. Eğitim ve Gelişim ekibi olarak da eğitim ve materyallerin kurgusunu çok başarılı buluyoruz. Bu serüvende şu ana kadar yüzlerce TUSAŞ yöneticisi SLII Experience ile tanıştı ve yönetim pratiklerinde aktif olarak kullanmaya başladı.

Özellikle kendi eğitmenlerimizin Blanchard SLII Experience lisanslı eğitici olmaları sürecindeki destekleri, yol göstericilikleri ve en önemlisi tüm projelere gerçek anlamıyla bir “çözüm ortağı” gibi yaklaştıkları için Blanchard Türkiye ile çalışmaktan mutluyuz."


Dr. Emre Yılmaz
Eğitim ve Gelişim Müdürü
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii

"Eğitmenin enerjisi, ses tonu ve bildiklerini öğretebilme becerisinin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Akılda kalıcı gerçekçi örneklerle eğitimi pekiştirmemizi sağladı. Kendisine tüm bunlar için çok teşekkür ederim."


Ebru Ünlü Özuslu
Kıdemli İnsan Kaynakları İş Ortağı
NN Hayat ve Emeklilik

“Aksel Bey konuya hâkim, pozitif ve teşvik edici bir eğitmen. Konuyu bilgi birikimi ve esprili anlatımıyla herkes için etkileyici hale getirdi. Eğitim zaten harikaydı.”
 


Serhan Öngür
Head of Human Resources
Eroğlu Holding / Loft

“Son dönemlerde aldığım en verimli eğitimdi. Uygulanabilir ve ölçülebilir olması değerli. Aksel Bey çok iyi bir eğitim yürütücü olarak katkı sağladı.”
 


Ersoy Polat
Eğitim ve Gelişim Yöneticisi
Sütaş Grubu

“Farklı bir bakış açısı kattığına ve şirketimizde bu kültürün oluşturulmasının gelişimimize çok büyük katkısı olacağına inanıyorum.”
 


Müge Güneş
İletişim ve Eğitim Koordinatörlüğü
Oyak Çimento Grubu

“Faydalı olduğunu kesin belirtmek isterim. Kendime ve çalışma arkadaşlarıma bir model sunmayı hedefliyorum. Aktif, neşeli, sıcak bir eğitmendi Aksel Bey.”
 


Serkan Tosun

Hassas Boru Sanayi

“Aksel Bey eğitim konusuna hâkimdi. Tüm yetişkin öğrenme yöntemlerini kullanarak konuyu aktardı. Grubun seviyesine göre dilini çok iyi ayarladı. Konu anlaşıldı. Yararlı olduğuna inandığım etkili bir eğitimdi.”
 


Ayşe Bakan
Eğitim Gelişim Yetkilisi
Mapfre Genel Sigorta

“Tüm çalışanlar istisnasız sıcak, paylaşımcı ve geliştirici bir yaklaşıma sahipti. Bu sebeple modele olan bağlılığım arttı, uygulamak için şevkli ve istekliyim. Bu eğitim sayesinde etkinliğin arttırılacağı konusunca inancım sağlamlaştı.”
 


Elif Sayın
Mimar
Nivak Grup

“Aksel, sunum ve iletişim konusunda eğitmen olarak başarılı. Üzerine konu ve içerik de keyifli, inandırıcı ve gerçekçi olunca verimli harika iki gün geçirdik. Kendisine çok teşekkürler.”
 


Aslı Yücel

Türk Telekom

“Eğitmen ve eğitimin etkisi gayet başarılıydı.”
 


Ufuk User

Zoetis

“Herşey harikaydı. Teşekkürler.”
 


Levent Erdem

Zoetis

“Harika bir eğitmen, yeterli eğitim süresi ve çok pratik bilgilerle kolay uygulanabilir bir eğitim.”
 


Ayhan Bora Şen

Zoetis

“Eğitmen konuya hâkim, yaklaşım biçimi her şeyden önce çok insancıl ve 2 gün boyunca hiç eğitimden kopmadan dinlememi sağladı. Eğitim olaylara bakış açımı, perspektifimi değiştirdi. Eğitimin süresi gayet yeterliydi.”
 


Ceylan Uras
Pazarlama Müdürü
NCH Türkiye

“Eğitmen son derece anlaşılır ve iyi bir diksiyona sahip, hareketli bir anlatımla, konuya ve gruba hâkimdi. Eğitimin süresi yeterliydi.”
 


Akun Tuna
NCH Türkiye Madeni Yağlar Satış Grup Müdürü
NCH Türkiye

“Eğitmen hem katılımcı profilini tanıyıp yönetmek hem de eğitimi keyifli hale getirmek konusunda oldukça yetkin ve iyiydi. Eğitim bir an önce metodu kullanma isteği uyandırdı. Keşke 1 gün daha uzun olabilseydi.”
 


Seval Kayalı Sezer
NCH Türkiye Atık Su Satış Grup Müdürü
NCH Türkiye

“Eğitmenimiz Aksel Bey,  yöntemleri, bilgisi ve kişisel yetkinlikleri ile tüm ekibimizi yeni bir bilinç seviyesine taşımayı basarmıştır. Bir yandan keyifle öğrenirken, diğer yandan insan ve durum yönetimi becerimizi arttırabildiğimizi düşünüyorum.”
 


Şanser Kültür
Genel Müdür
NCH Türkiye

“Çok iyi planlanmış, hem eğlenceli, keyifli hem de interaktif olarak düzenlenmiş bir eğitimdi. Sadece iş hayatımda değil, özel hayatımda da uygulamaya çalışacağım. Eğitimin süresi yeterliydi. Hiç kısılmadım ve ilgim dağılmadı.”
 


Müge Taşlıyük
Satış Müdürü
Kütaş Tarım

“Eğitmen kesinlikle bu işin uzmanıydı. Emin, akıcı konuşması ve iyice dinleyip cevaplaması başarılı. Eğitimde verilen örnekler çok verimli oldu ve akılda kaldı. Eğitimin süresi yeterliydi.”
 


Canan Akar
Finansman ve İç Raporlama Müdürü
Kütaş Tarım

“Eğitmen konuya çok hâkimdi. Faydalı bir eğitim oldu.”
 


H. Özkan Efe
Liman Müdürü
Eren Enerji

“Aksel Bey akıcı, sürükleyici ve zamanı çok iyi ayarlayarak eğitimi verdi. Eğitimde öğrendiklerimizi işimde kullanabileceğime inanıyorum. Eğitimin süresi başarılıydı.”
 


Volkan Erol
Satış Yöneticisi
Kütaş Tarım

“Bugüne kadar katıldığım en nitelikli eğitimdi. Öğrenilenleri pratiğe uygulamak için verilenler çok profesyoneldi. Teşekkürler.”
 


Ahmet Çetinkaya
Proje Müdürü
Kütaş Tarım

“Eğitim, eğitmen ve eğitimin süresi mükemmeldi. Her eğitim bana işkence geliyor, sürekli uykum geliyor ve çok sıkıcı oluyordu. Bu eğitim ise hiç ilgi dağıtmadan süper geçti. Sıkıcı ve uyku getirici değildi. Teşekkürler ve bravo.”
 


Cemal Ceviz
Genel Müdür Yardımcısı – Güzelbahçe ve Turgutlu Fabrika
Kütaş Tarım

“Eğitmen konusuna hâkim, örneklemeler iyiydi. İlginin dağılmasına fırsat vermeden canlı tutuldu. Aktiviteler iyiydi. Eğitimin süresi gayet yeterliydi. Uygulamada başarılı olursak ciddi farklar yaratabilecek bir konu. İşe yansıtabilme olanağı en fazla olan bir eğitimdi.”
 


Cüneyt Yumrukkaya
Grup Gıda Kalite Sağlama ve Sürdürülebilirlik Müdürü
Kütaş Tarım

“Eğitmen konusuna hâkim, örneklemeler iyiydi. İlginin dağılmasına fırsat vermeden canlı tutuldu. Aktiviteler iyiydi. Eğitimin süresi gayet yeterliydi. Uygulamada başarılı olursak ciddi farklar yaratabilecek bir konu. İşe yansıtabilme olanağı en fazla olan bir eğitimdi.”
 


Cüneyt Yumrukkaya
Grup Gıda Kalite Sağlama ve Sürdürülebilirlik Müdürü
Kütaş Tarım

“Eğitmen kusursuzdu. Eğitim çok etkili ve eğitimin süresi yeterliydi.”
 


İbrahim Alp Arabacıoğlu
Genel Müdür Yardımcısı – Teknik İşler
Kütaş Tarım

“Eğitim çok iyi bir tekrardı. Herkese tavsiye ederim. Aksel Hocamız’da çok keyifli geçmesini sağladı.”
 


Gamze Yılmaz
İnsan Kaynakları Müdürü
GF Hakan Plastik

“Eğitmen, eğitimin etkisi ve eğitimin süresi hakkında etkin, verimli ve yeterli olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.”
 


Candan Mumcuoğlu
Pazarlama Müdürü
GF Hakan Plastik

“Çok optimum bir ekip olduk. Aksel çok pozitif ve donanımlı, birebir ve grubu yönlendirmede çok başarılı oldu.”
 


Batuhan Besler
Ortadoğu ve Türkiye Başkanı
GF Hakan Plastik

“Şimdiye kadar aldığımız tüm eğitimlere göre çok etkileyici, yön verici, etkili ve sonrasında verilen tüm destek dokümanları çok iyiydi. Tekrar bu eğitmenden eğitim almak ve bilinçlenerek devam etmek isterim.”
 


Banu Turgay Saçan
Paslanmaz Bölümü Pazarlama Müdürü
Norm Cıvata

“Eğitmen konuya hâkimdi ve eğitimin akıcı ilerlemesini sağladı. İlk kez bu kadar uygulanabilir bir eğitim aldım.”
 


Özlem Sezer
Paslanmaz Bölümü
Norm Cıvata

“Aksel Bey konusuna iyi hazırlanmış, katılımcısı sıkmıyor, akıcı, pratik iş hayatından örnekler veriyor, canlı ve geribildirime açık bir eğitmen.”
 


Bora Öztelcan
Norm GMBH Direktörü
Norm Group/Norm Cıvata

“Eğitmen çok iyiydi. Eğitim çok etkin ve kullanılabilir ve eğitimin süresi yeterliydi.”
 


Çağrı Aksoy
Üretim Mühendisi Uzmanı
Norm Group/Norm Cıvata

“Herşey mükemmeldi. Aldığım en iyi eğitimdi diyebilirim.”
 


İsmail Büber
Norm Salihli Üretim Müdürü
İsmail Büber

 
“Eğitmen süper, dikkati üzerine çekme çok iyiydi. Eğitim benim gibi yeni yöneticilere çok güzel yol gösterecektir. Eğitimin süresi uygundu. Gerisi bizde, uygularsak başarılı lider olacağımı düşünüyorum.”
 


Uğur Gürbüz
Norm Somun Salihli Üretim Müdür
Norm Group/Norm Cıvata

“Bugüne kadar aldığım eğitimler içerisinde en iyisiydi. Eğitim işime olumlu yansıyacaktır.”
 


Utku Kaletürk
Norm Cıvata Işıl İşlem Sorumlusu
Norm Group/Norm Cıvata

“Katıldığım en iyi eğitim olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim.”
 


Ahmet Oturgan
Norm Cıvata Bilgi İşlem Müdürü
Norm Group/Norm Cıvata

“Eğitmenimiz konuyla ilgili bilgi ve beceriye hâkim, motive edebilen, sorulara açık bir şekilde cevaplayabilme yetkinliğine sahipti. Eğitimin uygulanabilir olması, öğrenmeyi arttırdı. Eğitimin süresi yeterliydi.”
 


Mehmet Copkıran
Lojistik Ekip Lideri
Norm Group/Norm Cıvata

“Aksel Bey işinde uzman olduğunu henüz eğitimin başında hissettirerek, güzel bir eğitim geçireceğimizin izlenimini verdi. İki günün sonunda da bizi yanıltmadı.”
 


Doğu Burak Yüksel
İç Denetim Ekip Lideri
Norm Group/Norm Cıvata

 
“Eğitmenimiz konuya çok hâkimdi, bilgileri çok iyi aktırdı ve ekibi çok iyi idare etti. Bu eğitimi tüm hayatıma entegre edebilirim. Eğitimin süresi yeterliydi. Hem iş gününü hem de tatil gününü kullanmak motive ediciydi.”
 


Ceren Uybat
İthalat Ekip Lideri
Norm Group/Norm Cıvata

“Eğitmen on numaraydı, eğitimin etkisi çok güzeldi ve eğitimin süresinin daha uzun olmasını isterdim.”
 


Oktay Oflaz
İhracat Kıdemli Ekip Lideri
Norm Group/Norm Cıvata

 
“Aksel Hoca ve Blanchard International Akademi, konusunda uzman, her yönden katılımcıya uygulanabilecek ve katılımcıların da takım arkadaşlarına uygulayabileceği, mükemmel bir içerik hazırlamışlar. Ellerinize sağlık.”
 


Hayati Ermiş
Pazarlama Uzmanı
Norm Group/Norm Cıvata

“Örnekler ve video uygulamalar iz bıraktı.”
 


Hakan Akıncı
Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Norm Group/Norm Cıvata

 
“Zamanlama çok iyi, tüm performansımıza katkı sağlayacağına inanıyorum. Aksel Bey konuya hâkim, grubu kontrol eden ve motivasyonu takip eden bir eğitmen.”
 


Caner Melek
Standart Cıvata Genel Müdürü
Norm Group/Norm Cıvata

“Eğitmen konusunda uzman, konunun hedefini net açıkladı ve o yönde eğitimi yönetti. Yönetici olduğumdan dolayı eğitimin etkisinin çalışmalarımda (ekibim ile birlikte) yüksek olacağına inanıyorum.”
 


Tamer Avcı
Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Norm Group/Norm Cıvata

“Şimdiye kadar aldığım eğitimler içerisinde tek kelime ile en etkileyici olanıydı. Anlatım tamamen uygulamaya yönelikti. Kafamda soru işareti kalmadı.”
 


Fatma Fidan
Uysal Makine Fabrika Müdürü
Norm Group/Norm Cıvata

“Eğitmen konusuna hâkim, rahat ve akıcı bir şekilde ele aldı. Eğitimin içeriği bence çok hedefe odaklıydı.”
 


Tevfik Erpulat
Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Norm Group/Norm Cıvata

“Bu güne kadar almış olduğum en iyi insan kaynakları eğitimi. Aksel Beyin konuya olan hâkimiyeti ve konulara getirdiği açıklamalar çok tatmin ediciydi.”
 


Tayfun Delen
Norm Grup Planlama Müdürü
Norm Group/Norm Cıvata

“Aksel Bey konusuna hâkim, eğitimin temposunu düşürmeyen, ilgiyi canlı tutan ve dikkat çeken bir uzman.”
 


Bülent Yılmaz
Norm Somun Fabrika Müdürü
Norm Group/Norm Cıvata

“Ekipmanlar kolay ve anlaşılabilirliliği ile mükemmel harmanlanmış.”
 


Birol Durdu
Kaliteden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Norm Group/Norm Cıvata

“Çok verimli iki gün geçirdik. İş hayatında uygulanması halinde kurum hedeflerine ulaşmada ciddi katkılar sağlayacak bir eğitim. Eğitmen çok iyiydi. Çok başarılı konuyu aktardı.”
 


Mahmut Öztürk
Norm Group Genel Müdürü
Norm Group/Norm Cıvata

“Eğitmen konuya çok hâkim, iletişimi çok kuvvetli ve başarılıydı.”
 


Nedim Uysal
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Norm Group/Norm Cıvata

“Eğitmen ve eğitim başarılıydı. Teşekkür ederiz.”
 


Fatih Uysal
Yönetim Kurulu Başkanı
Norm Group/Norm Cıvata

“Eğitmenimiz çok pozitif, liderlik yolunda bizi negatif anlamda nelerin beklediğini ve bilinçli doğru bir şekilde nasıl lider olacağımızı bizlere çok güzel gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.”
 


Özgen Güngör Yaşar
Üretim Müdürü
Brusa Kolduk ve İç Trim Teknolojileri

“Aksel Bey konular ile ilgili tecrübeliydi ve bu tecrübelerini bizlere aktarmada başarılıydı. Gayet açık ve akıcı sunum becerilerine sahipti.”
 


Evren Ataygül
Satınalma Şefi
Brusa Kolduk ve İç Trim Teknolojileri

“Eğitmen son derece donanımlı ve dinleyiciydi. Sıkmadan konuyu aktarabilen bir karakterdi. Etkileyici bir iletişim kabiliyetine sahipti. Eğitimin orta ve uzun vadede şirket yöneticilerine ve dolayısıyla şirketin yol haritasına büyük faydası olacağını düşünüyorum.”
 


Bahadır Çiçek
Proje Yönetimi
Brusa Kolduk ve İç Trim Teknolojileri

“Kesinlikle herkesin alması gereken bir eğitim. Uzun süren iş hayatımızda her zaman karşılaşabileceğimiz durumlarda yol göstermede çok etkin bir aktivasyon. Blanchard International ve eğitmenlerine sonsuz teşekkürler ve çalışma hayatlarında başarılar dilerim.”
 


Evren Özer
Muhasebe Şefi
Brusa Kolduk ve İç Trim Teknolojileri

“Aksel Bey farklı bir bakış açısıyla bakmamızı ve hangi durumlarda nasıl davranacağımızı örneklerle başarılı bir şekilde aktardı.”
 


Ender Gül
Planlama Sorumlusu
Brusa Koltuk ve İç Trim Teknolojileri

“Eğitmenimiz güler yüzlü, konuya hâkim ve ilgiyi toplayabilen özelliklere sahipti. Bireysel olarak baktığımda günlük hayatımda yapmış olduğum (ekibime karşı) bazı davranışların yetersiz ya da eksik olduğunu gördüm. Bu konuda gelişme kaydedeceğimi düşünüyorum. Eğitimin süresi yeterliydi.”
 


Ahmet Aziz Muhtaroğlu
Mali ve İdari İşler Müdürü
Lansinoh Laboratories Sağlık Gereçleri

“Konusuna hâkim ve eğitimi zevkli hale getiren Aksel Beye teşekkür ederim.”
 


Lansinoh Laboratories Sağlık Gereçleri
Fabrika Müdürü
Barbaros Karadağ

“İki günlük eğitimin sonunda bana kattıkları şaşırttı. Güzel bilgiler edindim ve öğrendiklerimi uygulamak istiyorum. Aynı zamanda eğlendirdiği için de eğitmenimize teşekkür ediyorum.”
 


İrem Aydın
Proje Mühendisi
Lansinoh Laboratories Sağlık Gereçleri

“Eğitimin süresi yeterliydi. Aksel Bey konsantreyi toplayabilen, konuya hakim ve gayet efektifti.”
 


Esin Önder
Tedarik Zinciri Müdürü
Lansinoh Laboratories Sağlık Gereçleri

“Her iki eğitmende konusunda son derece başarılıydı. Eğitimin başarılı liderden çok etkin bir lider olma yolunda çok önemli katkıları var.”
 


Necla Biçer
Costumer Credits Supervisor
/ Johnson & Johnson

 “Eğitmenin rahat davranışları ve dili eğitimin anlaşılmasında yardımcıydı. Eğitim tamamen yeni bir çığır açtı, farkındalığımı arttırdı ve uygulayabileceğim yöntemler öğretti.”
 


Merve Tanrıkulu Kayademir
Garment Technology Team Leader
Marks & Spencer

“Eğitmenimizin çok doğal ve samimi olması eğitimi sıkıcı olmaktan çıkarıp, günlük hayatın bir parçası gibi gösterdi. Çok başarılı, aldığım en iyi eğitimdi. Materyal açısından da çok iyi hazırlanmıştı.”
 


Vedat Çalış
Senior Technical Manager
Marks & Spencer

 
“Eğitmen ses tonu, yakınlığı, iletişim becerileri, vücut dili, enerjisi muhteşemdi.”
 


Baran Tufan
Fabric Technology Team Leader
Marks & Spencer

“Eğitmen gerçekten çok iyi, profesyonel, deneyimli, gayet interaktif bir eğitimdi.”
 


Ebru Gökbulut
Head of Social Compliance
Marks & Spencer

 “Eğitmen çok başarılıydı. Eğitim gayet yararlıydı ve süresi yeterliydi.”
 


İbrahim Aykol
BT Güvenlik Yönetimi
Garanti Teknoloji

“Eğitmen konu hakkında bilgiliydi, eğitimi iş hayatında uygulamayı düşünüyorum. Eğitimin süresi yeterliydi.”
 


Şehmuz Cacına

Garanti Teknoloji

“Eğitmenimiz kesinlikle konusunda uzman ve gerekli aktarımı gerekli sürede yaptı.”
 


Gökhan Yetkin

Garanti Teknoloji

“Eğitim çok faydalı ve eğitmen çok başarılıydı.”
 


Fahri Tonbul

Garanti Teknoloji

“Çok donanımlı, tecrübe iletişim becerisi güçlü bir eğitmen ile bana farklı bir bakış açısı kazandıran bu eğitimden çok memnun kaldım. Ayrıca elektronik ortam ve materyaller çok kullanışlı ve yeterliydi.”
 


Emre Kantar
Müdür Yardımcısı
Veripark)

 
“Kültürümüzün miras aldığımız geleneksel (Alaylı) yöneticilik yöntemlerinden, uzun yıllar iş hayatının içerisinde yapılmış araştırmalara dayalı, başarısı kanıtlanmış, net tanımlanmış bilimsel bir yöntemle yapılan (Mektepli) yöneticiliğe geçiş. Her liderin ve lider adayının alması gereken bir eğitim ve uygulaması gereken bir yöntem.”
 


Oğuz Özgül
Departman Müdürü
Veripark

 
“Eğitmen konusuna gayet hakimdi, süreyi de 3 gün olarak verimli kullandığımızı düşünüyorum. Eğitim planlamasına da beğendiğimi söyleyebilirim. Eğitmenin yardımcısıyla koordineli bir şekilde örnek olaylara, videolara ve destek portale yönlendirmeleri çok dikkatli ve titizdi.”
 


Mustafa Alkan
Kıdemli Müdür
Veripark

“Çok keyifli ve çok başarılı bulduğum bir eğitim oldu. Hem eğitimin hem de kullanılan videoların süreleri çok makuldü. Yapılan interaktif çalışmalar çok eğlenceli ve sağlanan kaynaklar da çok faydalıydı. Umarım öğrendiklerimi hızlıca uygulayabilirim.”
 


Ayşe Umut
Müdür
Veripark

“Aksel Beye bu noktada teşekkür etmek istiyorum. Harika enerjisi ile hepimizi diri tutup, eğitimin anlaşılması konusunda destek verdi. Online olmanın dezavantajlarını güzel şekilde eledi. Eğitimin süresi ise gayet yeterliydi. Son gün yapılan aktivitelerle eğitim özümsendi.”
 


Sadat Ataşkaya
Mağaza Müdürü
Artı Bilgisayar A.Ş. / Troy Apple

“Eğitmenim konulara son derece hâkimdi ve beni sürekli sıkılmadan konuya odaklı bir şekilde eğitimde tuttu. Eğitim içerisinde katılımcıların da sürece katkı sağlanmasının istenmesi videolar ve senaryolar konu hakkında algımın tam oturmasına imkân sağladı. Eğitimin süresi gayet idealdi.”
 


Mustafa Cem Üz
Mağaza Müdürü
Artı Bilgisayar A.Ş. / Troy Apple

“Eğitmenimiz Aksel Bey daha önceden de tanıştığımız ve bizde (şahsen) vereceği eğitimlerden önce eğitimini dört gözle beklediğimiz bir eğitmen. Tabi ki durum böyle olunca eğitime etkisi de yüksek oluyor. Eğitime etkisi liderlik olarak uygulamış olduğum adımları daha farkında ve farklı bakış açıları ile uygulamaya devam ediyor olacağım.”
 


Doğukan Dikyar
Mağaza Müdürü
Artı Bilgisayar A.Ş. / Troy Apple

 “Aksel Hoca, bizim tanıdığımız, bildiğimiz, bizleri yakından tanıyan kişi. Bu yüzden daha rahat eğitim ortamı oldu. Aklımıza takılan sorularımızı rahatlıkla sorabildik. Eğitimin süresi ise yeterliydi.”
 


Meltem Deniz Şimşek
Eğitim ve Audit Sorumlusu
Artı Bilgisayar A.Ş. / Troy Apple

 “Eğitim konusundaki bilgi paylaşımı ve destekleri için Aksel Hocama teşekkür ederim.”
 


Şenol Yılmaz
Mali İşler Yöneticisi
Denge Kimya

“Çalışma hayatımda alacağım kararlarda etkili olacağına inanıyorum.”
 


Yasemin Özçelik
Modelhane Sorumlusu
Güleks Tekstil

“Eğitimin genel olarak çalışma hayatıma katkı sağlayacağına inanıyorum. Eğitmenin açık ve yalın anlatımı, konuyu anlamamıza yardımcı oldu. Eğitimin süresinin yeterli olduğunu düşünüyorum.”
 


Tuğba Yolcu
Müşteri Temsilcisi
Güleks Tekstil

“Eğitmen, eğitimin etkisi ve eğitimin süresi her haliyle mükemmeldi.”
 


Mahmut Dinsever
Fabrika Müdürü
Güleks Tekstil

“Eğitmen kesinlikle herkesin anlayabileceği bir seviyede konuştu. Örnekler vererek konudan sıkılmayı önledi. Herkes dikkatlice dinleyip, anlamaya çalıştı. Eğlenceli bir şekilde öğrendik.”
 


Lütfiye Deniz
Satış Pazarlama Müşteri Grup Sorumlusu
Güleks Tekstil

 
“Eğitmen harika ötesiydi, beni çok iyi yönlendirdi. Liderliğe farklı bir bakış açısı sağlamış oldu.”
 


Mustafa Cem Çerçioğlu
Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı
Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri

“Muazzam bir eğitim oldu. Eğitmen ile iletişim üst seviyedeydi, eğitimin süresi optimaldi. Kendimizle ilgili farklı bir bakış açısı kazandırdı.”
 


Tamer Şener
Mali İşler ve Finans Genel Müdür Yardımcısı
Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri

“Eğitmen çok iyi bir şekilde bilgileri aktardı. Aldığım en iyi eğitimdi. Eğitim çalışanlarla ilişki yönetimini geliştirecektir. Eğitimin süresi gayet yeterliydi.”
 


Göktuğ Okan Oğuz
Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı
Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri

“Eğitmenin dikkatin dağıldığı noktalarda ekibi toplaması ve tüm sorulara verdiği cevaplar çok etkiliydi.”
 


Bahri Can Uysal
Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü
Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri

“Her şey son derece uyumlu ve son derece etkiliydi. Eğitime katılım, motivasyon ve faydanın oldukça yüksek olduğu bir süreçti. Sn. Aksel Karaşahin’e çok teşekkür ediyorum.”
 


İlhan Yılmaz
Genel Müdür – CEO
Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri

“Eğitmenimiz konusuna çok hakimdi ve çok güzel aktardı. Eğitimin süresi yeterli, etkisinin ise ileride çok pozitif olacağını düşünüyorum.”
 


Batuhan Özsipahi
İnsan Kaynakları Direktörü
Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri

“Eğitmenimiz son derece pozitif, bilgili ve bilgilerini aktarmakta başarılı. Eğitimin iş sonuçlarına olumlu katkı sağlayacağını, liderlik yeteneklerini artıracağını düşünüyorum.”
 


Türkün Celep
Antalya Bölge Müdürü
Opet

“SLII modeli baştan sona yapılandırılmış bir süreç sunuyor liderlere ve çalışanlara.”
 


Hülya Gündüz
Liderlik Eğitimleri Yöneticisi
Turkcell

“Son derece yetkin bir eğitmenle çalıştık. Bunun için teşekkür ediyorum. Eğitimin süresi yeterliydi, eğitimin çok etkin olmasını umuyorum.”
 


Esra Gündüz
Turkey Export Cstomer Services Manager
Maersk Line

“Eğitmen, eğitimin etkisi ve eğitimin süresi amaca uygun ve başarılıydı.”
 


Özlem Turan
İnsan Kaynakları Müdürü
Simit Sarayı

“Eğitmen çok başarılı ve eğitimin süresi yeterliydi. Çalışma ve sosyal hayatımda katkısı olacağını düşünüyorum.”
 


Nurten Kesimci
İnsan Kaynakları Direktörü
Biletix

“Çok kıymetli eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu’na çok teşekkür ederim. Az bulunur yetkinlikte bir eğitmen olduğunu düşünüyorum. Eğitim şimdiye dek aldığım eğitimler içerisinde en etkili olanıydı.”
 


Çiğdem Şikel
İnsan Kaynakları Müdürü
Figes AR-GE

 
“Eğitmen pozitif ve anlayışlı tutumuyla bizlerin sempatisini kazandı. Uygulanabilir, güzel örnekler ile bizlere yol gösterdi. Etkili ve güzel planlanmış bir eğitimdi.”
 


Hülya Deniz Noyan

Lilly İlaç Ticaret Ltd. Şti.

“Yeşim Hanım çok başarılı bir eğitimci. Vermiş olduğu bilgiler çok yararlı ve bizlere katkı sağlamış olduğuna inanıyorum. Eğitim çok keyifli olup, süresi yeterlidir.”
 


Betül Özdener
Takım Lideri
Sompo Japan Sigorta

“Eğitmenimiz konuya çok hâkimdi ve gerçekten bildiklerini müthiş bir şekilde aktardı. Her daim pozitifti ve yorum-sorularımıza azami özen göstererek cevap verdi. Eğitim materyali hiçbir eğitimde görmediğim kadar zengindi. Sonrasında okuyarak öğrendiklerimizi hatırlamamıza büyük katkısı olacaktır. Süre idealdi ve çok etkili bir eğitimdi.”
 


Muharrem Burak Yardım
Bilgi Teknolojileri iş Ortağı
Bayer Türk Kimya

“Çok faydalı bir eğitim ve eğitmen. Herkese öneririm.”
 


Filiz Bozkaya
v
Bayer Türk Kimya

“Yeşim Hanımdan eğitim almak çok keyifliydi. Eğitim boyunca dikkatimizi toplayarak çok net ve güzel bir anlamla bizi eğitime dâhil ederek ilerledi. Eğitimin süresi yeterliydi.”
 


Gamze Ekici
Ruhsatlandırma Müdürü
Lilly İlaç Ticaret Ltd. Şti.

 “Sadece yönetici olarak değil, tüm seviyedeki herkesin alması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Sonuçta herkes kendi işinin lideri.”
 


Ferah Gücüyener Irsıdar
Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü
Lilly İlaç Ticaret Ltd. Şti

“Eğitmenimiz oldukça başarılı, enerjik, güler yüzü ile ilgiyi topluyor. Etkili bir eğitimdi.”
 


Pınar Göncü Özce
İnsan Kaynakları Yöneticisi
AGT

“Son derece etkili bir eğitim. Sadece güven kavramı bir oyun öğrenme ile pekiştirilirse etkinliği artar.”
 


Cihan Alp
İnsan Kaynakları Direktörü
AGT

“Yeşim Hanım konusuna çok hâkim, etin olarak eğitimi bize veren, katılımın ve öğrenmenin çok canlı olduğu bir program yönetti. Eğitimin nasıl bittiğini anlamadım.”
 


Tarık Çelik

Sompo Japan Sigorta

“Harika bir eğitim ve eğitmendi. Çok ilham aldım ve iç eğitmen olma ve bu eğitimi şirketimde verebilme olasılığı yaratıyorum.”
 


Gülsen Akçe Bayraktar

Sompo Japan Sigorta

“Eğitmen konusuna çok hakimdi. Katılımcılara devamlı söz vererek iletişimi kuvvetlendirdi.  Böylelikle eğitim çok daha eğlenceli bir hale geldi. Oyunlar da öğreticiydi. Eğitimin etkisinin ciddi olacağını düşünüyorum. Eğitimin süresi ise oldukça yeterliydi.”
 


Volkan Yüksel

Sompo Japan Sigorta

“Yeşim Hanım oldukça pozitif ve samimi bir kişi. Grubu çok iyi toparlıyor, süreyi gayet iyi kullanıyor.”
 


Özgür Şengül

Sompo Japan Sigorta

“Eğitmenimiz son derece başarılı, pozitif ve kendi alanında uzmandı. Eğitimin süresi yeterliydi. Sonrasında devamlılık göstermesi çok faydalı olacaktır.”
 


Fulden Orhan
Takım Lideri
Sompo Japan Sigorta

“Eğitim sırasında verilen örnekler konunun anlaşılmasına üst düzey katkı sağladı. Eğitmenimizin konuya hakimiyeti ve sunum becerisi mükemmeldi. Çok teşekkürler.”
 


Aslı Bebek
Takım Lideri
Sompo Japan Sigorta

“Eğitmen mükemmel, eğitim süper ve eğitimin süresi bitmesini istemediğim ölçüde yeterli.”
 


Ahmet Aras
Proje Yöneticisi
AGT

“Yeşim Hanım konuya vakıf ve bildiklerini de öğretebilme becerisine sahip bir kişi. Eğitimin süresi uygundu.”
 


Murat Çamur
Endüstri Mühendisi ve Planlama Şefi
AGT

“Eğitmeni konusunda çok başarılı buldum. Eğitimi sadece iş hayatı kapsamında değil, daha üst seviyeye taşımış olması, hayatta sahip olunabilecek ek bir beceri olarak kazandırmış olması beni çok mutlu etti.”
 


Nihal Yazgan
BT Yönetişim ve Proje Yönetim Ofisi Yöneticisi
AGT

“Eğitim materyalleri ve özellikle sonrasına yönelik materyaller üst düzeydeydi. Eğitim içinde ilgi kaybı yaşanmadan tamamlandı.”
 


Oytun Tuzcu
AR-GE Yöneticisi
AGT

“Eğitmen Yeşim Hanım, grubu sürekli zinde tutup, bilgileri çok iyi aktardığını ve öğrettiğini düşündüğüm çok deneyimli bir insan. Konusunda gerçek bir G4, çok etkileyici ve şu ana kadar uygulamadığım formülleri öğrendim. Eğitimin süresi yeterliydi.”
 


Nihal Cip
ÜR-GE Yöneticisi
AGT

“Eğitimin amacının şirketin tamamına yaygınlaştırılabileceği platform yaratıldığında performansın yükseleceği ve kültürün olumlu etkileneceğini düşünüyorum. Yeşim Hanım ve Blanchard ekibinin bu konudaki tüm yaptığı yardımlara çok teşekkür ederim.”
 


Miray Gönülşen
İnsan Kaynakları Uzmanı
Kordsa Global

“Eğitim materyalleri çok güzel hazırlanmış, etkili bir eğitim. Eğitimden sonra normal hayatta kullanmaya teşvik edici her şey sağlanmış.”
 


Zeynep Özsarp
İnsan Kaynakları Uzmanı
Kordsa Global

“Bayıldım. Katıldığım en yararlı ve nasılı anlatan bir eğitimdi.”
 


Hande Korkmaz
Kalite Güvence Müdürü
Kordsa Global

“Eğitmen ilaç sektörü tecrübesi olduğu için konusunda uzman ve verdiği örneklerle etkileyiciydi. Eğitimin süresi tam olarak yeterliydi. Eğitim materyalleri çok iyiydi.”
 


Müberra Sarıoğlu
Ürün Müdürü
Bayer Türk Kimya

“Yeşim Hanımın profesyonelliğini ve sıcaklığını bir arada yaşamak harikaydı. Çok etkili ve üst düzey katkılı bir eğitim oldu. Süresi çok makuldü.”
 


Deniz Acar
İhracat Müdürü – Yeni Pazar – Doğu
AGT

 “Yeşim Hanım bilgi ve tecrübesini, aynı sektördeki geçmişiyle de birleştirerek eğitimi aktardı. Önemli katkı alacağımı düşünüyorum. Eğitime hiçbir sıkılma anı olmadan bizleri odaklamayı başarmıştır.”
 


Timuçin Vural
Sales Manager
Guerbet A.Ş.

“Bence tüm seviyedeki çalışanlar için çok gerekli bir eğitim. Kişisel farkındalığa katkısı inanılmaz derecede yüksek. Eğitmenimiz işini çok iyi bilen, profesyonel, yüksek enerjili ve iletişime açıktı. Eğitimi çok eğlenceli ve keyifli hale getirdi.”
 


Ziya Gökhan Ergin
General Manager
Guerbet A.Ş.

 
“Eğitmen çok başarılı, pozitif ve inanç vericiydi. Konusunda oldukça uzman, beden dilini ve sunum tekniklerini çok iyi kullanıyordu. Katılımcıyı eğitime odaklayabiliyor ve katabiliyordu. İnteraktif bir eğitim, süre ve aralar çok iyiydi.”
 


Seval Eyigünlü
İSG Yöneticisi
Saint-Gobain Weber

“Herşey çok optimum düzeydeydi. Çalışanlarımız çok memnun kaldılar. Uygulanırsa şirket içinde kültürü değiştireceğini düşünüyorum.”
 


Yasemin Güçlü
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Saint-Gobain Weber

“Almış olduğum bu eğitimden yüksek katkı sağladım. Eğitim dokümanları çok kaliteli ve içerik bakımından bana yüksek katkı sağlayacaktır.”
 


Mustafa Tuncelli
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu
Bayer Türk Kimya

“Eğitmen son derece pozitif ve etkindi. Konunun teori kısmı güzeldi. Fakat daha çok pratik yapmak için örnekler arttırılabilir diye düşünüyorum. Eğitimin süresi uygundu. Eğitimin etkisi farkındalığımızı arttırdığı için yararlı olduğu düşüncesindeyim. Özellikle (eğitim sonrası ekleri dâhil) dokümanlar çok verimliydi.”
 


Özge Tüzün
Bütçe, Raporlama ve Müşteri Hesapları Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitmenimizin çok başarılı olduğunu düşünüyorum.”
 


Funda Kurt Eker
Satınalma Uzmanı
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitmenin ast ve yöneticimle ilişki ve iletişimimi daha da güçlendireceğine inanıyorum. Eğitimin süresi yeterliydi. Eğitmenimiz ilgiyi sürekli canlı tutarak bilgi ve tecrübelerini net ve anlaşılır bir şekilde aktardı.”
 


Selçuk Topaç
Operasyon Takım Lideri
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitmenimiz gayet donanımlı, bilgisini aktarabilen, pozitif bir eğitmendi. Açık ve net tavrı, sağlıklı ve güvende bir eğitim alınmasını sağladı. Eğitimin bizlere mutlaka etkileri olacaktır. Bunu zamanla ölçebileceğiz.”
 


Ahmet Demirci
Uzman Satış Temsilcisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitmenimiz konusunda uzman, iyi bir dinleyici ve profesyonel birisiydi. Bilgi aktarımı gayet açık ve netti. Eğitimin süresi yeterliydi. Bakış açımızı değiştiren son derece verimli bir eğitim aldık.”
 


Nevra Sevim Çakmak
Proje Yöneticisi / Global Müşteriler
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitmen son derece dinamikti. Hem bilgisi hem geçmiş tecrübeleri hem de renkli ve eğlenceli anlatımıyla dikkatleri toplayarak öğretici oldu. Eğitim de çok etkili, faydalı ve güzeldi. Kişisel gelişimim ve kurumum için de çok önemli fayda sağlayacaktır.”
 


Pelin Sözer
Vergi ve Yurtdışı Muhasebe Koordinasyon Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitmenimiz mükemmeldi. Gerek konuya hâkimiyeti, gerek sunuş tekniği gerekse anlaşılır üslubu çok başarılıydı. Eğitim çok etkiliydi, sadece iş hayatında değil, hayatın tüm alanında kullanabilirim. Bundan sonraki süreçte takım arkadaşlarımla öğrendiklerimi paylaşıp, uygulayacağım.”
 


Gonca Kayıkçı
Planlama Takım Lideri
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitim öncesinde makaleyi okuduğumda ve içerisindeki liderlik ve çalışma stillerini incelediğimde eğitimin ne kadar verimli olacağı kendini en başta bile göstermekteydi.”
 


Oktay Emre Özkan
Mali İşler Müdürü
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş.

“Eğitmen çok başarılıydı. Tüm gün dikkatli bir şekilde dinleyebildim. Teorik bilgilerin yanı sıra uygulamalar ve uygulamalı adımlar çok iyiydi.”
 


Gonca Tavukçu
Pazarlama Müdürü
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş.

“Farklı durumlar ve problemler karşısında alışılmış tek tip liderlik yaklaşımı yerine, esnemeyi, kişiye ve duruma göre etkili yaklaşmayı öğrendim.”
 


İbrahim İnan
Solidworks Departmanı Müdürü
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş.

“Eğitmenimizin konuya hâkimiyeti, hızlıca ilerlememizi sağlıyor. Eğitimin uzun zamandır cevabını aradığım soruları karşılamaması beni hemen uygulamak için heyecanlandırdı.”
 


İlker Uludağ
Genel Müdür Yardımcısı
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş.

“Eğitmen konuya hâkim ve tecrübeliydi. Katılan yönetici arkadaşlarıma çok olumlu katkısı olacağına inanıyorum.”
 


Mustafa Erten
Genel Müdür
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş

 
“Eğitmen konuya hâkim ve tecrübeliydi. Katılan yönetici arkadaşlarıma çok olumlu katkısı olacağına inanıyorum.”
 


Mustafa Erten
Genel Müdür
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş

“Aldığım en güzel eğitimdi. Yeşim Hanım muhteşem bir şekilde bilgilerini paylaştı.”
 


Osman Cebeci

Atos Bilişim Danışmanlık ve Müşteri Hizmetleri

“Yeşim Hanım çok başarılı bir eğitmen. Kendisine çok teşekkür ederiz.”
 


Devrim Akpınar

Atos Bilişim Danışmanlık ve Müşteri Hizmetleri

“Yeşim Hanım inanılmaz keyifli, konusunda uzman, dinleyen, katılımı teşvik eden bir eğitmendi. Eğitim ise yönetici gözünden de bakabilmeyi gösterdi.”
 


Ebru Birinci
Senior Product Manager
Boehringer Ingelheim

“Yeşim Hanım eğitim boyunca enerjisi ve tecrübesi ile öğrenmemizi kolaylaştırdı. Kendisine teşekkür ederim. Bu eğitim, çalışanlara somut deliller sunarak iş yerinde daha verimli çalışmayı destekliyor, mantığını da açıklayarak inanmamızı sağlıyor.”
 


Sena Akıncı
Senior Product Manager
Boehringer Ingelheim

“Eğitmen çok başarılıydı. İş hayatımda aldığım en faydalı eğitim diye düşünüyorum.”
 


Aslı Elgün
Senior Product Manager
Boehringer Ingelheim

“Eğitmenimiz pozitif enerjisiyle dikkatimin her zaman yüksek seviyede olmasını sağladı. Eğitimi uygulamaya geçirmek için sabırsızlanıyorum.”
 


Şener Gökgöz
Bölge Müdürü
Bayer Türk Kimya

“Eğitim ve eğitmen çok başarılıydı. Şimdiye kadar aldığım eğitimler arasında uygulanabilirliği en yüksek eğitimdi.”
 


Cenk Düzgider
Bölge Müdürü
Bayer Türk Kimya

“Yeşim Hanım gayet pozitif ve deneyimli bir eğitmendi. Pragmatik, uygulanabilir ve uygulandığında oldukça faydası olan bir eğitim. Her yönetici ve yönetilen almalı.”
 


Can Sunata
Sales Force Excellence Manager
Bayer Türk Kimya

“Hem eğitmen hem de eğitimin yöneticilik hayatımda bana yol göstereceğine inanıyorum. Eğitmenimize sabırlı ve açıklayıcı cevapları için çok teşekkür ederim.”
 


Gökhan Gökmen
Bölge Müdürü
Bayer Türk Kimya

“Eğitmenin geçmiş tecrübelerini paylaşması ve ulaştığı başarıları örneklendirmesi motive ediciydi. Eğitim liderlik yolunda delegasyonu amaçlayan, etkili sonuç bekleyen yöneticiler için çok faydalı.”
 


Arzu Boynukısa
Proje Yöneticisi
Akzo Nobel

 
“Aldığım en faydalı ve başarılı eğitimdi. Teşekkür ederim. Yeşim Hanım’ın canlılığı, herkesi tek tek dinlemesi ve görevlerine kadar hatırlıyor olması çok güzel. Eğitim materyallerini de çok beğendim.”
 


Aykut İmren
Senior Sales Executive
Akzo Nobel

“Bu kadar sosyal bir konunun bu derece matematiksel bir boyuta taşınması takip edilebilir ve uygulanabilirliğini arttırıyor. Şimdiye kadar geçirdiğim en ‘ayık’ eğitimdi, gözümü kırpmadan takip edebildim.”
 


Faik Çağlar Erdem
Finans Müdürü
Akzo Nobel

“Eğitmenimiz çok pozitif, herkesi eğitimin içine alarak dikkati maksimum seviyede tutup, başarılı bir eğitim sergiledi.”
 


Mehmet Gürkan İnceer
Bölge Satış Müdürü – Güney Anadolu
Marshall Boya ve Vernik San.

“Yeşim Hanım çok iyiydi. Aktarımı, yaklaşımı ve örnekleri ile konuyu içselleştirmemizi sağladı. Bu eğitim ile ekibimi daha esnek bir modelle yönetip, ekip performans ve motivasyonunu yükselteceğim.”
 


Başak Yılmaz
İnsan Kaynakları İş Ortağı / Sosyal ve İdari İşler Şefi
Marshall Boya ve Vernik San

“Eğitmen fikirlere önem veren, sektör tecrübesi olan ve düzenli olarak da eğitimde gerçek hayattan örnekler veriyordu.”
 


Arda Erdoğdu
Bölge Müdürü
Boehringer Ingelheim İlaç Tic. A.Ş

“Yeşim Hanım konusuna hâkim ve tecrübesini aktarabiliyordu. Sorulara olumlu yaklaşıp, ilgiyle cevapladı.”
 


Ozan Erdoğan
Bölge Müdürü
Boehringer Ingelheim İlaç Tic. A.Ş.

“Her bir katılımcıya dokunabilen, tüm soru ve tedirginliklerin, engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde başarıyla üstesinden gelen pozitif bir eğitmendi.”
 


Lütfü İlman
Bölge Müdürü
Boehringer Ingelheim İlaç Tic. A.Ş.

“Yeşim Hanım konusunda uzmandı ve konu ile ilgili bilgisi ve tecrübesini eğitime yansıtabiliyordu. Katılımı devamlı teşvik etti ve çok interaktif bir ortam yarattı. Eğitimin ekibimle olan iletişimimde performans ve yetkinlikle ile ilgili gelişimlerinde çok olumlu katkılar sağlayacağını düşünüyorum.”
 


Gökhan Kaptan
Bölge Müdürü
Boehringer Ingelheim İlaç Tic. A.Ş.

“Yeşim Hanım eğitime hâkim ve konusunda uzmandı. Yönlendirme ve vücut dili çok iyiydi. Sektör tecrübesi fazla ve örneklemelerini gerçek hayattan veriyordu.”
 


Savaş Şahinler
Proses Geliştirme Müdürü
Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş.

 
 “Katıldığım en gerekli eğitimlerden birisiydi. Eğitmen harikaydı.”
 


Murat Ergin
Bölge Satış Müdürü
Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş.

“Eğitmen konusuna hâkimdi. Konuyu iyi aktardığına inanıyorum. Eğitimin yeni başladığım yöneticilik hayatımda yol gösterici etkisi olacağına inanıyorum.”
 


Melih Ataman
Senior Business Development Executive
Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş.

“Yeşim Hanım bu eğitim ile günlük hayatta karşılaştığım birçok konuda farkındalığımı geliştirdi. Bu eğitimi alan herkesin ilerlemesinde çok büyük katkıları olacağını düşünüyorum.”
 


Bahar Sekli
Business Support Executive
Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş.

“Eğitmen oldukça etkili ve sabırlı bir şekilde bizleri motive etti.”
 


Hüseyin Günerergin
Ulurlar Arası Satış ve Pazarlama Direktörü
Agrobest Grup

 
“Eğitmen ve eğitimin etkisi harikaydı.”
 


Haldun Sarıgöl
Fabrika Müdürü
Agrobest Grup

“Eğitmenin konusuna çok vakıf olduğunu, eğitimin de bundan sonraki çalışma hayatımda etkili olacağını düşünüyorum.”
 


Selçuk Sayılır
Genel Müdür Yardımcısı
Agrobest Grup

“Eğitmen konusunda çok uzman ve tecrübeli olduğunu hissettirip, güven veriyor. Eğitime katılımı arttırıyor, aynı zamanda zamanı ve grubu da çok güzel yönetebiliyor. Kendi hayatından özel örneklerini paylaşması samimiyet hissettiriyor. Hem eğlenip hem de öğrenebildiğimiz dolu dolu iki gün için teşekkürler.”
 


Kübra Yürekli
IT Proje Müdürü
Bayer Türk Kimya

“Eğitmen çok başarılıydı. Konuya hâkimiyeti, bu işi severek yapması ve pozitif enerjisini bizlere olduğu gibi aktarabilmesi bile beni uygulanabilirliği konusunda ikna etti.”
 


Ayşe Bozgeyik
Bölge Koçu
Bayer Türk Kimya

“Eğitmen süperdi. Uzun zamandır dinlediğim en etkili eğitim ve eğitmendi. Eğitmen bu kısa aralığa sığmaz derin bir alanı var.”
 


Emine Günay
Tıbbı Tanıtım Sorumlusu
Bayer Türk Kimya

“Çok nazik, kibar, öğretmeyi seven, tüm bilgilerini katılımcının anlayacağı şekilde aktaran, şu ana kadar aldığım en iyi eğitim ve tanıdığım en iyi eğitmen.”
 


Hasan Yılmaz
Bakım Mühendisi
Schneider Elektrik

“Başarılı bir eğitmen ve gerçekten dolu bir eğitim. Bana çok şey kattığını düşünüyorum.”
 


Cengiz Orak
İhracat Elemanı
Schneider Elektrik

“Süreçleri iş hayatında birebir uygulamış bir eğitmenden almış olduğumuz eğitim çok keyifli ve verimli şekilde geçti.”
 


Ali Pekyürek
Epoksi Proses Mühendisi
Schneider Elektrik

“Kesinlikle herkesin sırf iş hayatında değil, gerçek hayatta da kullanabileceği bir eğitim. Eğitmenimizin enerjisi ve bilgi akışı mükemmeldi.”
 


Gül Çubukçu
Tedariş Akış Koordinatörü
Schneider Elektrik

“Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu Hanıma tüm içtenliği ile bilgilerini bizimle, güler yüzünü hiç esirgemeden paylaştığı için çok teşekkür ederim. Eğitimden çok memnun kaldım.”
 


Ezgi Bayık
Satınalma Mühendisi
Schneider Elektrik

“Eğitim ilgi duyduğum konudandı. Eğitmen hiç sıkmadan ve verimli bir eğitim sundu. Şirketime ve eğitmene teşekkür ederim.”
 


Mesut Çavuş
Proje Tasarım Teknisyeni
Schneider Elektrik

“Eğitmenimiz Yeşim Hanım çok başarılı ve konusuna çok hâkimdi.”
 


Ozan Sait Yaz
Teknik Ticari Teklif Mühendisi
Schneider Elektrik

“Yaşamımda dönüm noktası olabilecek bir eğitim olduğunu düşünüyorum.”
 


Ercüment Çaylak
Proje Tasarım Teknisyeni
Schneider Elektrik

“Çok tecrübeli bir eğitmenimiz vardı. Pozitif, yapıcı ve dinleyiciliği iyiydi. Tekrar aynı kişiden eğitim almak isterim.”
 


Ahmet Toğru
Adapdasyon Teknisyeni
Schneider Elektrik

“Eğitmenimiz Yeşim Hanım, eğitim konusunda çok etkili ve bilgiliydi.”
 


Mehmet Ali Akdoğan
AR-GE Teknisyeni
Schneider Elektrik

“Eğitmen başarılı, herkesi dâhil etmekte çok başarılı ve tecrübelerinden iyi örnekler veriyor.”
 


Yeşim Temiz
Medikal Müdür
Lilly İlaçları

“Başlangıçta çok umutlu gelmemiştim. Eğitimin sonunda çok isabetli bir karar verdiğimi teyit ettirdiğiniz için teşekkürler.”
 


Ahmet Bilgiç
İdari İşler Müdürü
Çalık Enerji

“Oldukça donanımlı bir eğitmenimiz vardı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu eğitimi davranış değişikliklerine dönüştürmeyi (ekipçe) planlıyorum.”
 


Şeref Döver
Şef Elektrik Mühendisi
Çalık Enerji

“Bu eğitimi keşke daha önceden alabilseydim. Daha bilinçli, daha sistematik liderlik boyutlarını kullanabilseydim. Bundan sonra daha farkında olarak ilişkilerimi yöneteceğim.”
 


Esra Altunbaş
Mali Kontrol Müdürü
Bayer Türk Kimya

“Bugüne kadar sayısız eğitim aldım. Aldığım en iyi eğitimdi. Kesinlikle bana katkısı olacağını düşünüyorum. Yönetici değil, lider olmaya çalışan biri olarak çok faydalandım.”
 


Ayşe Ölmez
Grup Medikal Müdür
Bayer Türk Kimya

“Eğitmenimiz kendi derin tecrübeleri, hayatından verdiği samimi örnekleri ile başlangıçta güven ortamı oluşturdu ve çok eğitici, öğretici, eğlenceli iki gün geçirmemizi sağladı.”
 


Eda Benli
Demand Müdürü
Bayer Türk Kimya

“Yeşim Hanımın verdiği eğitim şahsım için son derece yararlıydı. Kendisine teşekkür ederim.”
 


Engin Akan
Bölge Müdürü
Bayer Türk Kimya

“ Son derece titiz, detaylı, akıcı ve grubu da eğitimin içine katması açısından başarılı bir eğitim ve eğitmen kombinasyonu vardı. ”
 


Erdem Özçulha
Bölge Müdürü
Meda Pharma

 “ Eğitmen konusunda çok uzman, bilgili ve ekibi motive ediciydi. ”
 


Buket Meriç
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü
Meda Pharma

“ Yeşim Hanım çok başarılı ve etkili bir eğitmensiniz, sizi tanıdığıma ve bu eğitimi aldığıma çok sevindim, umarım kariyer hayatımızda bağlı çalışanlarımıza verdiğiniz bu eğitimle çok değerli katkılar sağlayacağız. ”
 


Ayhan Erol
Bölge Müdürü
Meda Pharma

“ Sektör tecrübesi ile eğitime hakimiyet birleştiğinde benim ile empati kurabildiğini gördüm. ”
 


Ender Sezer
Bölge Müdürü
Meda Pharma

“Yeşim Hanım çok başarılı ve enerjik bir eğitmen. Çok etkili bir yöntemi aynı etki ile aktardı.”
 


Özge Ulutaş
Merchandise Planlama Müdürü
LC Waikiki

“Kariyerim boyunca faydalanabileceğim çok özel bilgiler aldım. Kendimi geliştirmek istediğim yöneticilik alanında çok faydalı olacağına inanıyorum. Eğitmenimizin bu konudaki katkısı gerçekten harikaydı.”
 


Aykut Zeynel
Süreç Yöneticisi
LC Waikiki

“Eğitmenimiz Yeşim Hanım profesyonel iş hayatından geldiği için eğitimi hakkıyla verdi. ”
 


Harun Okumuş

Cevahir AVM

“Eğitmen çok başarılı ve bilgili birisi. Anlatımıyla bizi eğitimin içine dâhil etti.  ”
 


Serdar Dağdelen

Cevahir AVM

“Yeşim Hanımın samimi oluşu ve gerçek hikâyelerden oluşan eğitimi hepimizin her gün yaşadığı konular aslında. Bu hikâyelerde kendinize ve karşınızdakine kimlik verince kendi hatalarınızı da görebiliyorsunuz.”
 


Yeşim Çetinkaya

Cevahir AVM

“Yeşim Hanıma performansı ve eğitim boyunca iletişimi ve yaklaşımları için teşekkür ederim.”
 


Ersin Başaran
İnsan Kaynakları Birim Yöneticisi
LC Waikiki

“Eğitmenimiz gayet başarılı ve konusunda uzmandı.”
 


Demet Turan
Mağazacılık İK Direktörü
LC Waikiki

 
“Konuya hakimdi ve başarılı bir eğitim verdi.”
 


Savaş Öztoprak
Taha Giyim Örme Tedarik Direktörü
LC Waikiki

“Yeşim Hanımın anlatım tarzı çok başarılıydı. Eğitimin içeriği ile ilgili aktarımı çok başarılıydı.”
 


Melike Batıbay
Örme Modelhane Şefi
LC Waikiki

“ Çok olumlu ve iyi bir eğitim ve eğitmen.”
 


Hüseyin Bayındırlı
Mali işler Müdürü
LC Waikiki

“Eğitmen çok güler yüzlü ve ilgili idi. Sorulan tüm konularda gerekli yanıtları vererek kimsenin aklında soru işareti kalmamasını sağladı.”
 


Seda Dışlık
Örme Erkek Büyük XSIDE Tedarik Yöneticisi
LC Waikiki

“Yeşim Hanım anlattığı bilgiler ve verdiği örneklerle tatmin ediciydi. Vurgulaması gereken noktaların üzerinden çok iyi geçerek, eğitimin etkinliğini arttırdı. Etkili bir eğitim gerçekleştirdi.”
 


Cengiz Çelik
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

“Yeşim Hanım müthiş bir profesyonel ve iletişim uzmanı.”
 


Hakan Tiryaki
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

“Daha önce katıldığım eğitimlerden daha akıcı ve amaca doğru ilerledikçe daha çok inandığım bir eğitim oldu.”
 


Gürkan Uncuoğlu
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

“Yeşim Hanım konusuna çok hakim ve yıllar sonra tekrar görüşmek keyifliydi.”
 


Gürkan Güler
Associate Marketing Coordinator
Amgen İlaç

“Eğitmenin konuya hakim olması, aynı sektörlerde çalışmış olmamız anlaşılmamızı kolaylaştırdı. Bu eğitimi daha önceki bir zamanda almış olmayı isterdim.”
 


Ayşegül Doğan
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

“Yeşim Hanımın sunumundaki performansını düşündüğümde adeta bu iş için yaratılmış olduğunu düşünüyorum.”
 


Bahadır Bayar
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

“Çok memnun kaldım.”
 


Murat Yılmaz
İthalat Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Çok faydalı bir eğitimdi. Eğitmen çok başarılıydı.”
 


Fatma Gonca Karaalp
CFO
– MSC Gemi Acenteliği A.Ş. CFO

“Her lideri başarıya götürecek bir eğitim ve eğitmen.”
 


Serap Tosun
İnsan Kaynakları Türkiye Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Yeşim Ustaoğlu’ndan böyle bir eğitim almış olmaktan çok memnunum. Üslubu, yaklaşımı, inanmamızı ve kabulü son derece artırmaktadır.”
 


Serap Tosun
İnsan Kaynakları Türkiye Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Yeşim Hanım konuya hakim ve başarılı.”
 


İbrahim Zarifoğlu
Mersin Genel Müdür
MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MEDLOG /

“Eğitmenimiz hem konuya hakimiyeti hem de davranışları ile sıkmadan çok yeterli bilgiler verdi. Teşekkür ederim. Eğitimin konusu her yönetici için kesinlikle alınması, bilinmesi gereken / çok güzel seçilmiş bir konuydu.”
 


Kısmet Erden
Finansman Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitmenimiz Yeşim Hanım çok canlı, çok motive ediciydi. Verdiği örnekler ve sunumu çok başarıydı. Eğitimi hep canlı tuttu. SLII eğitimi çok başarılı bir eğitimdi.”
 


Banu Barutoğlu
Dış Hesaplar Türkiye Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Gerçekten çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Her kademedeki yöneticilerin alması gerekli diye düşünüyorum.”
 


Hasan Can Arslan
Hat Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitmenimizin pozitif duruşu, konusuna hâkim olması ve enerjisinin yüksek olması bizler üzerinde oldukça iyi bir etki yarattı. Sonuç olarak katılım süperdi.”
 


Tolgay Emiroğlu
Kara Nakliye Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Yeşim Hanım çok pozitif, en önemlisi kendisinin de uygulayıcısı olduğu ve deneyimleri ile iyi ikna ettiği için kutluyorum.”
 


Ümit Yılmaz
Ordino İşlemleri Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Daha iyi bir yönetim sergilemem için bana yardımcı olacak ve ekip arkadaşlarımı geliştirmemi sağlayacak bir eğitimdi.”
 


Sevinç Bağcı
İthalat Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

 “Eğitim farkındalığımızı arttırdı. Yeşim Hanım’ın güncel örneklerle eğitimi desteklemesi, konuyu anlamamızı kolaylaştırdı.”
 


Aslı Öztorun
Konteyner Planlama ve Kontrol Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Eğitim iş süreçlerimizde etkili olabilecek bir konu. Eğitmenimiz ise bu konuların net, açık bir şekilde anlaşılmasını sağladı.”
 


Emre Girgin
Dokümantasyon Hizmetleri Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Çok keyifli, öğretici ve sıkılmadan katıldığım bir eğitimdi. Teşekkür ederim.”
 


Özge Dörter
Reefer Proje Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

 
“Bilmediğimiz bir konuda ufkumuzu açan bir eğitim oldu. Eğitmenimiz çok başarılı ve konuya hâkimdi.”
 


Erdem Şengönül
Hat Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“SLII eğitiminin yöneticiler tarafından kesinlikle alınması gerektiğini düşünüyorum. Tek bir yöneticilik stili her bir çalışan için uygulanması mümkün olmayan bir durum. Bunun farkındalığının yaratılması gerekiyor ve bu eğitim bunu sağlayacaktır.”
 


Aylin Tuncer
İnsan Kaynakları Ekip Yöneticisi
Danone Hayat Su

“Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu, eğitimin içeriğinde çok yetkin, anlatımı, tarzı öğretici ve yumuşak yaklaşımı ile de çok iyi bir koç olduğunu hissettiriyor.”
 


Melda Akıncı
İnsan Kaynakları Uzmanı
Orta Anadolu Ticaret

 “Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu ve verdiği SLII eğitimi çok başarılıydı. Şirket içerisinde uygulamayı çok isterim.”
 


Elif Gökçe Özkuyumcu
Organizational Development Specialist
Alvimedica

 “SLII eğitiminin içeriği çok tatmin ediciydi. Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu eğitimi en mükemmel biçimde bizlere aktardı.”
 


Elif Çağlar
İnsan Kaynakları Koordinatörü Türkiye ve Azerbaycan
Emerson Process Management

“Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu, SLII eğitimini yıllar içinde çok kez verip, kendisinin de çalışma hayatında uyguladığı bir eğitim olduğu için, bilgi aktarımı son derece başarılıydı.”
 


İrfan Özlem Alikaya
İnsan Kaynakları Uzman, Altın Yaka Ödül Yönetimi
Sabancı Holding

“Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu, konuya oldukça hâkimdi. Farklı işler için ve farklı durumlar için kendimin ve ekibimin ne durumda olduğunu daha net tespit edebilirim.”
 


Oktay Kendir

Sütaş A.Ş.

“Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu, çok pozitif, iletişimi çok başarılı, bilgili, kurumsal deneyimi ile örneklendirmeleri ve hayat ile eşleştirmeleri çok kaliteli, başarılı, sabırlıydı. Hiç sıkılmadan dinledim. Eğitimde öğrendiklerinizi hem özel hem de iş hayatınızda kullanabilirsiniz. Bakış açımı geliştirdi. Açıklanamayan veya düzeltilemeyen bazı performans eksiklikleri yanlış liderlikten kaynaklı olabilir. Bu noktada yöneticilerimize yol gösterebileceğim.”
 


Sinem Toker
İnsan Kaynakları Uzmanı
TAV Holding

“Şu ana kadar aldığım en etkileyici ve uygulanırsa kişilerin iş performanslarını direkt etkileyebilecek eğitimlerden biri olduğunu düşünüyorum.”
 


Sena Başak
İnsan Kaynakları Şefi
Türk Pirelli

“Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu, grubun nabzını tutabilen, grubun saygısını kazanabilen, aktardıklarını net, anlaşılır ve kabul edilebilir biçimde sunabilen bir performans sergilemiştir. Kendisinden başka konularda da eğitimler almak isterim. Güven veren bir duruşa sahip.”
 


Serap Tosun
İnsan Kaynakları Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

“Yöneticiliğe son derece fazla katkıda bulunacağını düşünüyorum. Ayrıca, başarılı yöneticilik yanında etkin yöneticilik vasıflarımı da geliştirmeye katkısı olacaktır.”
 


Ayşe Şahin
Bölge Müdürü
Amgen® İlaç

 “Yeşim Hanım çok başarılıydı. Hem ilgiyi canlı tutmakta hem de aktarımlarında etkiliydi. Eğitimin etkisi bende, iş hayatında yaşananları daha iyi anlamama ve çözüm yolları geliştirilebileceğine inancımı arttırdı.”
 


Bilgi Pekbey Kara
Satış Etkinliği Müdürü
Amgen® İlaç

“Eğitim ve eğitmen çok başarılıydı. İş hayatında hem yönetici hem de çalışanlar için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Uygulandığında birçok firmayı geliştireceğine inanıyorum. Yeşim Hanımın konuya hâkimliği, etkili anlatımı da eğitimi ilgiyle izlememi sağladı.”
 


Zeynep Sözer
Satınalma Şefi
Çalık Enerji

“Yeşim Hanım çok bilgili ve tecrübeli bir eğitmen. Verilen eğitimin faydalı olacağına inanıyorum.”
 


Cenk Ordu
Kontratlar Müdürü
Çalık Enerji

“Yeşim Hanım konusuna son derece hâkimdi, güzel örneklemeler yaptı.”
 


Alpaslan Akburak
Muhasebe Müdürü
Çalık Enerji

“SLII, çok katılımcı bir eğitim. Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu, çok iyi. Her şey süperdi.”
 


Sertan Seçkin
Satınalma Müdürü
Çalık Enerji

 “İş hayatında faydalanılabilecek bir eğitim, önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum. Konusuna çok hâkim bir eğitmen tarafından eğitimi almak çok daha faydalı oldu.”
 


Ayşe Sedef Özsüt
Alternatif Kanallar Müdürü
Lilly İlaçları

“Yeşim Hanımdan aldığım her eğitimde olduğu gibi, çok keyif aldım ve çok şey öğrendim. SLII eğitim konusunun her zaman uygulanabilir olduğunu düşünüyorum."
 


Hande Dağıtan
Ü.D. Yönetici Asist/Kongre&Toplantı
Lilly İlaçları

“Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu konusuna hakimdi, mesajları net ve sıkmadan verdi. Eğitimi eğlenceli ve etkili sundu.”
 


Erdal Bozdogan
Pazarlama Müdürü
Lilly İlaçları

“Yeşim Ustaoğlu, konuya çok hâkim ve başarılı. SLIII eğitiminin içeriği son derece yeterli ve tüm liderlere uygulanması gerekir.”
 


Mesut Güçlü
Dask Operasyon Yönetmeni
Eureko Sigorta

“İş yaşantısında kullanım için gerçekten iyi bir eğitim. Sürekli uygulandığı takdirde iş yerinde pozitif etkileri gözükeceğine inanıyorum.”
 


İhsan Önal
Proje Yöneticisi
Eureko Sigorta

“Eğitimi ilk yönetici olduğum 2 sene önce almayı dilerdim. Yöneticilik pozisyonuna terfi edilen veya dışarıdan alınan yöneticilerin bile bu eğitimi alması, şirkete katkı sağlayacaktır.”
 


Sevgi Şener
Underwriter Yönetmeni- Nakliyat
Eureko Sigorta

 “Çok başarılı ve akılda kalıcı bir eğitimdir. Net bir şekilde aktarıldı. Teşekkürler.”
 


Bilgen Baytekin
İnsan Kaynakları Yönetmeni
Eureko Sigorta

“Eğitmenimiz Yeşim Ustaoğlu, deneyim ile SLII metodolojisini çok şık biçimde harmanlamış bir kişi. Eğitimin düşünce yapımı değiştirdiğini söyleyebilirim.”
 


Bedrettin Göktuğ Yağcıoğlu
Oto Hasar İş Geliştirme Yönetmeni
Eureko Sigorta

 “Çok başarılı bir eğitimdi. İhtiyacımız olan bilgiler verildi. Verilen bilgiler uygulanabilir bilgilerdi.”
 


Çiğdem Onsun
Sistem Analiz Yönetmeni
Eureko Sigorta

“Yeşim Ustaoğlu konusunda hayli yeterli, tecrübeli, teşvik edici, istekli, yönlendirici ve profesyonel. SLII eğitiminin içeriği doğru belirlenmiş.”
 


Erdinç Doğu
Satış Müdürü
Eureko Sigorta A.Ş.

“Kesinlikle alınması gereken bir eğitim. Birçok eksiklik ve doğru şekilde yaklaşımlar buldum. Eğitmenimiz Yeşim Hanım, çok iyi, konusuna hâkim, teşvik edici ve iyi bir sunum yeteneği var."
 


Murat Kasapoğlu
Proje Müdür Yardımcısı
Çalık Enerji

“Eğitmen son derece başarılı, hoşgörülü, yetkin ve konusuna hâkimdi.”
 


Hikmet Gökoğlu
Yenilenebilir Enerji Santralleri Koordinatörü
Çalık Enerji

“Yeşim Ustaoğlu, güler yüzlü, konusuna hâkim ve kolay iletişim kurabilen bir eğitmendi.”


Alican Tan
İnsan Kaynakları Koordinatörü
Çalık Enerji

“Eğitmenin başarısı çok yüksek. Eğitim iyi planlanmış, materyal desteği çok iyi, görsel materyal çok güzel kurgulanmış ve çok başarılı bir şekilde sunuluyor. Eğitim bilhassa farkındalık düzeyini yükseltmek bakımından oldukça etkili.”


Egemen Cilasun
Satınalma Müdürü
Çalık Enerji

“Yeşim Hanım muhteşemdi. Konusuna çok hâkim, çok akıcı ve etkileyici örnekler vererek, konunun çok iyi anlaşılmasını sağladı.”
 


Bünyamin Akgürbüz
Proje Müdürü
Çalık Enerji

 “Çok başarılı ve etkin bir eğitim. Uygulanabilirliliği yüksek. 2 gün boyunca hiç sıkılmadan zevkle dinledim. Eğitmen çok başarılı, sıcak ve etkin. Teşekkürler Yeşim Hanım.”
 


Beste Arısoy
İnsan Kaynakları Uzmanı
Çalık Enerji

“Gayet iyiydi. Teşekkürler.”
 


Ayşe Pınar Balat
Project Management Office Specialist
Siemens / Atos

“Yeşim Ustaoğlu oldukça pozitif bir eğitmen. Sürecin sürekliliği konusundaki önerileri çok pozitifti.
 


Abdurrahman Dadakdeniz
Project Manager
Siemens / Atos

“Eğitmen son derece açık iletişim kuruyor, teşvik ediyor, uzmanlığını yansıtabildi. Eğitimin içeriği dağınık değil, her konuda değil bir konuda bilgi vermeye yönelikti. Bu çok iyi.”
 


Nilgün Sucu
Project Manager
Siemens / Atos

 “SLII çok başarılı bir eğitim. Yeşim Ustaoğlu her açıdan bu konuyu benimsemiş bir eğitmen.”
 


Aytek Aydemir
Project Management Office Specialist
Siemens / Atos

“SLII konusunda kurumların orta ve üst düzey yöneticilerini mutlaka eğitmeleri daha başarılı ve daha keyifli ortamları hayal eden organizasyonlar için elzem bir konu.”
 


Funda Aşık
Group Manager
Siemens / Atos

“SLII eğitiminin bugüne kadar aldığım eğitimler arasında en faydalı olanıydı. Eğitimi veren Yeşim Ustaoğlu tek kelime ile mükemmeldi.”
 


Özay Çetin
Acente Bölge Müdürü
Eureko Sigorta A.Ş.

 “Son derece profesyonel, candan ve samimi tüm eksiklerimi göz önüne çıkaran bu eğitimde yer aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.”
 


Murat Akyıl
Satış Müdürü
Eureko Sigorta A.Ş.

“SLII eğitimi ile bilerek ve bazen bilmeden uyguladığım liderlik stilleri (daha önceki eğitimlerden öğrendiklerimiz, tecrübelerimiz) yerli yerine oturdu.”
 


Naile Ülkü
Bölge Koordinatörü
Eureko Sigorta A.Ş.

“Özellikle dokümanların hazırlığı ve eğitime katkıları çok iyiydi. Öğrenmemi kolaylaştırdığını söyleyebilirim. Eğitmen konusuna çok hâkim ve anlatımı etkileyiciydi.”
 


Kerim Keleşoğlu
Acente Bölge Müdürü
Eureko Sigorta A.Ş.

Yeşim Ustaoğlu konusunda çok bilgili ve hâkim idi. Profesyonel anlamda güler yüzlü. SLII eğitiminin etkisi çok iyiydi. Kişileri değerlendirme ve gelişim düzeylerini belirleme konusunda çok etkili olacaktır.”
 


Özgür Ayna
Satış Müdürü
Eureko Sigorta A.Ş.

“Yeşim Ustaoğlu konusunda hayli yeterli, tecrübeli, teşvik edici, istekli, yönlendirici ve profesyonel. SLII eğitiminin içeriği doğru belirlenmiş.”
 


Erdinç Doğu
Satış Müdürü
Eureko Sigorta A.Ş.

“SLII eğitimi koçluk eğitimi öncesinde alınması gereken bir eğitim. Konu ve eğitimi veren Yesim Ustaoğlu çok başarılıydı.”
 


Banu Pehlivan
Satış Müdürü
Eureko Sigorta A.Ş.

“Eğitmen gayet donanımlı, eğitim etkili ve verimliydi. Eğitimin süresi de kararındaydı.”
 


Erdi Ünal
AR-GE Mühendisi
Murat Teknik Otomat

“Eğitim gerçekten kaliteli ve değerliydi. Bunları uygulayabileceğim bir pozisyonda olmak beni heyecanlandırıyor. Umuyorum ki bizim liderlerimizde bu durumun farkına varacak. Biz bir bütün olarak bir şeyleri değiştireceğiz.”
 


Melike Durgut
IT Mühendisi
Murat Teknik Otomat

 “Yeşim Hocanın eğitimde fark yarattığına inanıyorum. Normalde dikkat dağınıklığım olmasına rağmen akıcı bir şekilde anlatımla eğitimden hiç zorlanmadım. Lider olmamama rağmen ileride bu eğitimi layıkıyla uygulamayı amaçlıyorum. Eğitimin süresi idealdi.”
 


Nur Bihter Muhacıroğlu
Sürekli İyileştirme ve Proje Mühendisi
Murat Teknik Otomat

“Yeşim Hanım konuya hâkimiyeti ve etkileyici sunum yeteneğine sahip olması ile birlikte, son derece proaktif bir eğitim sunmuştur. SLII yönteminin son derece hayatın içinden ve uygulanabilir olması eğitime olan ilgiliyi arttırmıştır. Eğitimin süresi ise yeterliydi.”
 


Gözde Göksel İşlet
Dış Ticaret Uzmanı
Murat Teknik Otomat

“Eğitmenimiz SLII konusunda deneyimli, katılımcılara yeni bir perspektif açan ve katılıma önem veren biriydi. Eğitimin bundan sonra organizasyona verimlilik sağlayacağını düşünüyorum. Eğitimin süresi ise idealdi.”
 


Erhan Yeşilkaya
Genel Müdür Yardımcısı
TFS Akaryakıt Hizmetleri

“Bu eğitimden önce liderlik eğitimlerinin katkı sağlayabileceğine ve liderliğin öğrenilen bir şey olduğuna inanmazdım. Ancak, bilimsel metodolojilerin uygulanması ile birlikte liderliğin öğrenilebilen ve öğretilebilen bir şey olduğunu bu eğitimden sonra anladım.”
 


Taha Çakmak
Finans ve Hazine Müdürü
TFS Akaryakıt Hizmetleri

 “Eğitmen enerjik, zaman yönetimi çok başarılıydı. Uzmanlığı ve tecrübesi güven uyandırdı. Eğitim uygulamaya yönelik, sadece teorik değil.”
 


Pınar İnce
İnsan Kaynakları Müdürü
TFS Akaryakıt Hizmetleri

“Yeşim Hanım’ın hitabını ses tonlamasını ve özellikle konusunda uzmanlığı mükemmeldi. Eğitimin iş hayatıma etkisi biraz zaman içerisinde olacaktır alışagelmiş alışkanlıkların zaman içerisinde değişeceğine inanıyorum. Eğitimin süresi kararındaydı. Yeşim Hanım’a çok teşekkürler.”
 


Nazlı Dalgıç
Servis İdari Müdür Yardımcısı – İstanbul
Ant Teknik

“Yeşim Hanım konuya hakim ve aktarmak isteği bilgi ve becerileri sade, bol bol pratik yaparak aktarılması faydalıydı. Zoom üzerinden her ne kadar anlatıcı-dinleyici arasındaki ilişki genel olarak monolok geçme riski olmasına karşın etkin, herkesi katılımcı olmaya teşvik eden ve zoom üzerinden en fazla bu kadar olur dedirtecek bir eğitim oldu. Burada da eğitimcinin bilgi ve tecrübesi devreye giriyor. Eğitim sonrasında durumsal farkındalık ortaya çıkması ile beraber ikili ilişkilerde eğitimin etkisini fazlası ile hissettirdiğini söyleyebilirim.”
 


Ömer Halit Turmuş
Servis Takım Lideri – İstanbul
Ant Teknik

“Eğitmenimiz Yeşim Hanım tüm samimiyeti ile bilgisini, tecrübesini örneklerle anlattı, hepimizin katılımını teşvik etti. Power point üzerinden standart anlatım yerine videolar izleyerek yorumlamak, görerek öğrenmek oldukça verimli ve akılda kalıcıydı. Disiplini, ilgilisi, dikkat toplama becerisi ve güler yüzlülüğü için kendisine ve teknik konuda yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Eğitim süresi yeterlidir.”
 


Sezen Sengör
Satış Bölge Müdürü – İstanbul
Ant Teknik

“SLII Deneyimi, bugüne kadar aldığım en etkin eğitimlerden biriydi. Eğitmen Yeşim Ustaoğlu, bizzat deneyimlediği ve faydasına inandığı SLII kavramını ve bakış açısını gerek videolar, rol oynama teknikleri ve online platform araçları gibi yardımcı araçları kullanarak; gerekse de profesyonel ve özel hayatında edindiği deneyimlerinden örnekler vererek gayet etkin bir şekilde aktardı, tekrarlarla pekiştirdi ve verdiği pozitif geri bildirimlerle motivasyonumuzu eğitim süresince yüksek tuttu. Takip ve uzmanlaşma için kullanmamız gereken araçları aktardı. Edindiğim liderlik deneyimi ile farklı gelişim düzeylerine uygun esnek liderlik stilleri uygulayarak hem ekibime hem de şirketime daha fazla sağlayabilmeyi umuyorum. Eğitimin süresi yeterliydi.”
 


Berna Özkan
Pazarlama Müdürü
Ant Teknik

“Eğitmenin bilgi ve donanımı üst seviyedeydi. Normal yaşantımda bile uygulayabileceğim bilgiler edindim. Olaylara farklı açıdan bakmama yardımcı oldu. Eğitimin süresi bence yeterliydi.”
 


Ufuk Yeni
Servis Takım Lideri
Ant Teknik

“Satış gibi yoğun iş akışı olan bir kişi olarak, elim normal koşullarda sürekli telefonda / mail'de. Yeşim Hanım'ın enerjisi, konuya hakim olması, stili ve eğitim akışını yönetim stili biran olsun eğitimden kopmamama vesile oldu :). Uzun zamandır aldığım en verimli eğitimdi. Eğitim süreleri ayrıca oldukça iyi planlanmıştı.”
 


Hakan Dibek
Life Scences Satış Müdürü
Ant Teknik

“Eğitici konulara tam hâkim, sorulara tatmin edici cevap veren, katılımcıydı. Eğitim kullanılırsa gayet etkin. Eğitimin süresi idealdi.”
 


Kemal Şimşek
Finans Müdürü
Vibracoustic

“Eğitmenimiz Yeşim Hanım, çok güler yüzlü ve anlatırken kullandığı tonlama çok güzeldi. Eğitim etkiliydi.”
 


Begüm Tutku Doğan
İSG Müdürü
Vibracoustic

“Eğitmen konusunda uzmandı. Eğitim ekip arkadaşları yönetmem konusunda destek olacaktır. Eğitimin süresi yeterlidir.”
 


Melek Sürek
Lojistik Müdürü
Vibracoustic

“Eğitmen, eğitimin içeriğine gayet hakim, sunum becerileri çok yüksek bir profil. Eğitim, organizasyonumun önümüzdeki dönem hedef ve gelişim düzeyleri açısından gayet yeterliydi.”


Fatih Konya
Satınalma Müdürü
STM Savunma Teknolojileri Mühendislik

“Yeşim Hanım çok başarılı bir eğitmen. Eğitim içeriğini yaşatarak başarıyla aktardı sağolsun. Eğitimin süresi 3 güne yayılabilir.”


Gültekin Turan
İdari Hizmetler Müdürü
STM Savunma Teknolojileri Mühendislik

“Eğitmen Sayın Yeşim Ustaoğlu’nun müthiş, enerjik ve dolu dolu geçen sunumu, gülen yüzü ve bilmediklerimizi öğretme biçimi eğitimi daha cazip hale getirdi. Eğitimin süresinin yeterli olduğunu değerlendiriyorum.”


Gökçe Su Gülleroğlu
Hukuk Müşaviri
STM Savunma Teknolojileri Mühendislik

“Eğitmen, eğitimin etkisi ve eğitimin süresi çok başarılıydı. Teşekkür ederim.”


Sanem Özsoy
İnsan Kaynakları Müdürü
STM Savunma Teknolojileri Mühendislik

“Nesim Bey, geçmiş iş tecrübelerini eğitime aktarmaktadır. Bu sebeple eğitimin etkisi artmaktadır.”


Murat Şavkılıoğlu
Müdür
Roketsan

“Nesim Bey, geçmiş iş tecrübelerini eğitime aktarmaktadır. Bu sebeple eğitimin etkisi artmaktadır.”


Murat Şavkılıoğlu
Müdür
Roketsan

“Mükemmel eğitmen, etkili eğitim ve tadı damağımda kalan süre.”


Abdurrahman Tanju Top
Müdür
Roketsan

“Nesim Levi hoca liderlik konusunda guru’luk seviyesine ulaşmış. Daha iyi bir şekilde liderlik yapmamı sağlayacak araçları ve bilgiyi bizimle paylaştı. Eğitimin süresi yeterliydi.”


Mehmet Ali Ak
Kıdemli Yönetici
Roketsan

“Eğitmen konular hakkında engin tecrübeye sahip ve bunu aktarabilmede oldukça başarılıydı. Eğitimin konusu işime doğrudan etki edecek ve katkıda bulunacaktır. Eğitimin süresi ise yeterliydi.”


Can Doğrusöz
Manager
KPMG

“Eğitmenimiz Nesim Bey konusuna hakim, ciddi bilgi sahibi ve yetkin bir eğitimci olarak iyi bir lider olma konusunda tarafıma ciddi bir perspektif sağlamış ve hayatımda yaptığım yanlışlıkları görmeme yardımcı olmuştur. Eğitim sırasında verilen hayattan örnekler ve sunumlar, verilmek istenen bilgilerin amaca uygun olarak tarafıma ulaşmasına tam olarak hizmet etmiştir.”


Merve Kandemir
Senior Manager
KPMG

“Şu ana kadar katıldığım en profesyonel eğitimdi. Uygulamalar eğitimin pekiştirilmesine katkı sağlıyor. Materyalleri ise çok profesyoneldi.”


Özge Demirkol Mete
Manager
KPMG

“Eğitimden çok etkilendim. Eğitimin başı ve sonu arasında kendimdeki büyük farklılıkları şimdiden hissediyorum. Öğrendiklerimi uyulamaya başladığımda ise ciddi gelişmeler olacağına inanıyorum.”


Seda Sağol
ADC Manager
KPMG

“Bright Managers programı kapsamında bugüne kadar almış olduğum eğitimler içerisinde en çok işime faydalı olduğunu düşündüğüm bir eğitim. Nesim Bey konuyu bize çok güzel aktardı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.”


Yeşim Tombak
Senior Manager
KPMG

“Nesim Bey'in iş hayatında her aşamada çalışmış olması, kendi deneyimlerini aktarması, doğrudan pratiğe dönüştürülen veanlaşılan örnekler üzerinden konuyu aktarması anlaşılabilirliliği oldukça etkin kıldı. Ayrıca bireysel olarak bizler için yapılan testler de kendimi tanımam için oldukça faydalı oldu.”


Nazlı Gülnar Arda
Bankacılık İş Danışmanlığı
Garanti Teknoloji

“Yeşim Hanım tam profesyonel ve katma değeri çok yüksek.”


Mehmet Ali Albayrak
Yatırımlar ve Bakım Müdürü
Saint Gobain Weber

“Yeşim hanım konusuna hâkim ve iyi bir eğitmen. Bundan sonraki yöneticilik hayatımda dönüm noktası olabilecek bir eğitim aldım.”


Özgür İçli
AR-GE Yöneticisi
Saint Gobain Weber

“Yeşim Hanım yetkinlik ve kişilik yapısı itibariyle eğitimin konularına çok vakıf ve iyi bir eğitmendi.”


Nil Uz
Genel Direktör Asistanı
Saint Gobain Weber

“Yeşim Hanım çok başarılı, pozitif ve inanç vericiydi. Konusunda oldukça uzman, beden dilini ve sunum tekniklerini çok iyi kullanıyordu. Katılımcıyı eğitime odaklayabiliyor ve katabiliyordu. İnteraktif bir eğitim, süre ve aralar çok iyiydi.”


Seval Eyigünlü
İSG Yöneticisi
Saint Gobain Weber

“Herşey çok optimum düzeydeydi. Çalışanlarımız çok memnun kaldılar. Uygulanırsa şirket içinde kültürü değiştireceğini düşünüyorum.”


Yasemin Güçlü
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Saint Gobain Weber

“Eğitimin süresi yeterliydi. Eğitmen Yeşim Hanım, konulara hâkim, açık ve netti. Ses tonu, konuları aktarımı çok iyiydi.”


Cem Öztolan
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu
Bayer Türk Kimya

Eğitmen Yeşim Hanım, eğitimin etkisi ve eğitimin süresi başarılıydı.”


Elif Bozkurt
Marka Müdürü
Bayer Türk Kimya

“Çok hayatın içinden, somut bir eğitimdi.”


Şengül Çabuk
Satınalma Uzmanı
Bayer Türk Kimya

“Almış olduğum bu eğitimden yüksek katkı sağladım. Eğitim dokümanları çok kaliteli ve içerik bakımından bana yüksek katkı sağlayacaktır.”


Mustafa Tuncelli
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu
Bayer Türk Kimya

“Eğitmen Yeşim Hanım bilgisini etkili sunumu ile bizlere aktardı. Bu eğitim benim için kazanım oldu.”


Sami Alper Yaşa
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu
Bayer Türk Kimya

“Aksel Bey keyifli ve etkin bir eğitim verdi. Kompleks bir teori ve eğitimin içeriğini iki gün içinde çok etkin bir şekilde aktardı.”


Selçuk Gönen
Ürün Yöneticisi
Saint Gobain Weber

“Aksel Beye teşekkür ediyorum. Farkındalığımı arttırdı.”


Feyman Bekçi
Bütçe Raporlama, Muhasebe ve Finansman Müdürü
Saint Gobain Weber

“Eğitmenin başarısı ve konunun güzel olması anlaşılırlığı arttırmıştır.”


Orhan İncefidan
İdari İşler Müdürü
Saint Gobain Weber

“Aksel Bey, son derece donanımlı ve dinleyiciydi. Sıkmadan konuyu aktarabiliyordu. Etkileyici bir iletişim kabiliyetine sahipti. Eğitimin orta ve uzun vadede şirket yöneticilerine ve dolayısıyla şirketin yol haritasına büyük faydası olacağını düşünüyorum.”


Bahadır Çiçek
Proje Yönetimi
Brusa Koltuk ve İç Trim Teknolojileri

“Eğitmenimiz çok pozitif, liderlik yolunda bizi negatif anlamda nelerin beklediğini ve bilinçli doğru bir şekilde nasıl lider olacağımızı bizlere çok güzel gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.”


Özgen Güngör Yaşar
Üretim Müdürü
Brusa Koltuk ve İç Trim Teknolojileri

“Aksel Bey konusuna hâkim, saygılı ve ikili ilişki ve grup yönetimi konusunda çok başarılıydı. Bir günlük sıkıştırılmış yoğun program eğitmenin özverisi ile zevkli ve başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.”


İzzet Ergin
Ortadoğu Satış Lideri
Brusa Koltuk ve İç Trim Teknolojileri

“Kesinlikle herkesin alması gereken bir eğitim. Uzun süren iş hayatımızda her zaman karşılaşabileceğimiz durumlarda yolgöstermede çok etkin bir aktivasyon. Blanchard International ve eğitmenlerine sonsuz teşekkürler ve çalışma hayatlarındabaşarılar dilerim.”


Evren Özer
Muhasebe Şefi
Brusa Kolduk ve İç Trim Teknolojileri

Sorulara olumlu yaklaşımı, teşvik edici tutumu ve sunum becerileri ile eğitimi faydalı ve eğlenceli hale getirdi. Nesim Beye
teşekkürler.


İlker Karadağ
İşletme Başmühendisi
Tüpraş

Eğitimin etkisi ve süresi bakımından çok iyi hazırlanmış başarılı bir eğitimdi. Eğitmen Nesim Levi Bey ise gerek dinamizmi gerekse tecrübesi ile eğitimin değerini daha da arttıran çok başarılı bir eğitmendi.


Deniz Değirmenci
Ticaret Müdürü
Tüpraş

Eğitimin etkisi ve süresi bakımından çok iyi hazırlanmış başarılı bir eğitimdi. Eğitmen Nesim Levi Bey ise gerek dinamizmi gerekse tecrübesi ile eğitimin değerini daha da arttıran çok başarılı bir eğitmendi.


Deniz Değirmenci
Ticaret Müdürü
Tüpraş

Eğitmen alanında bir üstad. Yalın ve etkili şekilde anlattı. Eğitimin iş hayatıma önemli desteği ve katkısı olacağına
inanıyorum.
 


Hale Hatipoğlu
Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı
TÜSİAD

Son dönemlerde aldığım en verimli eğitimdi. Uygulanabilir ve ölçülebilir olması değerli. Aksel Bey çok iyi bir eğitim yürütücü olarak katkı sağladı.


Ersoy Polat
Eğitim ve Gelişim Yöneticisi
Sütaş Grubu

Eğitmenimiz son derece bilgili ve tecrübeliydi. Bundan sonraki iş hayatımda çok önemli katkıları sağlayacaktır.


Evren Altınok
Üst Gövde Tasarım Sorumlusu
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş

"Nesim Bey çok tecrübeli ve bilgiliydi. İş hayatındaki kazanımlarını eğitmen olarak çok iyi bir şekilde aktarabiliyor."


Talip Usta
Trim Tasarım Sorumlusu
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş

Nesim Bey konusunda bilgili ve tecrübeliydi. İş ve özel hayatımızda bilerek yapmadığımız birçok şeyi öğrendim.


Muzaffer Ulusu
Servis Bölge Müdürü
Agco Tarım

Çok verimli geçti. Hayatıma büyük katkıları olacaktır.


Serhat Efe
Satış Saha Yöneticisi
Eti Şirketler Grubu

Çok verimli geçti. Hayatıma büyük katkıları olacaktır.


Sabri İpek
Tarımsal Üretim Geliştirme Proje Yöneticisi
Eti Şirketler Grubu

İyi öğretmen iyi öğrenci yetiştirir. Eğitimi son derece başarılı buldum.


Cenk Çurum
Modern Kanal Satış Yöneticisi
Eti Şirketler Grubu

Muhteşem bir eğitmenle süper etkili bir eğitim.


Erdi Şeref Garip
Satış Danışmanı
Borusan Holding

Hanife Hanım oldukça bilgili ve aktarım gücü yüksek biri. Hayata geçirilebilecek bilgiler paylaştı.


Tuba Çubukçuoğlu
Pazarlama Uzmanı
Borusan Holding

Çok eğlenceli ve bilgi birikimi çok fazla olan bir eğitmenden bu eğitimi aldığım için çok keyifli iki gün geçirdim. Bu eğitimin ileriye yönelik çok katkıları olacaktır.


Aysu Yetik
Satış Danışmanı
Borusan

Bugüne kadar almış olduğum eğitimlerin içerisinde işime en hızlı aktarabileceğim ve uygulayabileceğim olanıydı.


Barış Seçkin
Bölge Müdürü
Astrazeneca

İki gün bu eğitim için kısa bir süre olmasına karşın oldukça etkin, eğlenceli ve uygulanabilir bir eğitim oldu. Yeşim Hanım bu konuda oldukça yetkin ve yol göstericiydi. Teşekkür ederim.


Selim Sivri
Bölge Koçu
Bayer Türk Kimya

Yeşim Hanım’ın yüksek iletişim becerisi ve eğitmen olarak örnek alınacak tutumları ile tüm katılımcıları sarıp sarmalamayı ve sürekli eğitimin içerisinde tutmayı başardı. Hayata geçirme direncini azalttığını düşünüyorum


Mustafa Kodaz
Sales Training Sp.
Bayer Türk Kimya

Yeşim Hanım’ın pozitif enerjisini, beden dilini mükemmel örnekler ile aktarabilme yetisine sahip bir eğitmen olduğunu düşünmekteyim.


Mehmet Özgüntaç
Medikal Bilimsel Delege
Bayer Türk Kimya

Eğitmen sunuş tekniklerine son derece hâkim ve yeterli tecrübeye sahipti. Ayrıca eğitmenin antropoloji bilgisine sahip olduğunu düşünüyorum. Bu sayede katılımcıların ilgisini yüksek tutabildi. Eğitimin konusu ise çok başarılıydı.


Ahmet Melih Küreç

Bayer Türk Kimya

Eğitmen konusunda çok uzman ve tecrübeli olduğunu hissettirip, güven veriyor. Eğitime katılımı arttırıyor, aynı zamanda zamanı ve grubu da çok güzel yönetebiliyor. Kendi hayatından özel örneklerini paylaşması samimiyet hissettiriyor. Hem eğlenip hem de öğrenebildiğimiz dolu dolu iki gün için teşekkürler


Kübra Yürekli
IT Proje Müdürü
Bayer Türk Kimya

Eğitmen çok başarılıydı. Konuya hâkimiyeti, bu işi severek yapması ve pozitif enerjisini bizlere olduğu gibi aktarabilmesi bile beni uygulanabilirliği konusunda ikna etti.


Ayşe Bozgeyik
Bölge Koçu
Bayer Türk Kimya

Eğitmen süperdi. Uzun zamandır dinlediğim en etkili eğitim ve eğitmendi. Eğitmen bu kısa aralığa sığmaz derin bir alanı var.


Emine Günay
Tıbbı Tanıtım Sorumlusu
Bayer Türk Kimya

Eğitmen tek kelime ile müthiş bir kişiydi. Yeşim Ustaoğlu ile tanışmamızdan, onunla iki gün geçirmekten, ses tonundan, kıyafetinden, yaklaşımından, enerjisinden, eğitiminden ve donanımından çok etkilendim.


Fatma Yeşim Demiröz
Tıbbı Tanıtım Sorumlusu
Bayer Türk Kimya

Eğitmenin konusuna çok vakıf olduğunu, eğitimin de bundan sonraki çalışma hayatımda etkili olacağını düşünüyorum.


Selçuk Sayılır
Genel Müdür Yardımcısı
Agrobest Grup

Hanife Hanım iletişimi kuvvetli ve donanımlı bir eğitmen. Liderlik ve farkındalık konusunda bilgi sahibi oldum. Bu bilgilerin ekibime ve bana faydalı olacağını düşünüyorum


Çağlar Pürçek
Kategori Müdürü
Trendyol

Eğitim kendini kanıtlamış ve uygulanabilir bir model içeriyor. Eğitmen kişiliği, yaklaşımı, uzmanlığı ve deneyimiyle eğitimi en faydalı şekilde verebiliyor.”


Zeki Güçlü Kaya
Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı
Trendyol

Eğitim mükemmeldi. Liderlik hakkında uluslararası şirketlerden aldığım eğitimler arasında en iyisiydi.


Çağrı Cebe
Buying Manager
Trendyol

Hayatın her alanında uygulanabilecek yalın, basit ve faydalı bir eğitimdi. Eğitmen oldukça ilham verici, koçluk eden, mükemmel bir insandı. Deneyimleri ve kendi verdiği örnekler çok faydalı, herkesin tanışması gereken birisi.


Ebru Ayten
Senior HR Business Partner
Trendyol

Eğitmen konusunda çok başarılıydı. Eğitim bizlere SMART hedefler belirlemesi, ast ve üstlerimize karşı liderlik becerileri geliştirmemiz gerektiğini göstermiştir


Uğur Dayıbaşı
İnci Akü / Finansal Kontrol ve Raporlama Müdürü
İnci Holding

Hanife Hanım yaşam enerjisi ve mevcut bilgisini bize fayda sağlayacak şekilde mükemmel iki gün geçirmemizi sağladı. Artık neyi nasıl yapmam gerektiğini daha net biliyorum.”


Pınar Çürükoğlu
İnci Akü / Endüstriyel Akü Satış Yöneticisi
İnci Holding

Eğitmenimiz bizi canlı tutmak ve eğitim içeriğine odaklanmamızı sağlamak için elinden geleni yaptı. Bugüne kadar katıldığım en başarılı eğitimdi


Gözde Şahin Yılmaz
BT Yazılım Yöneticisi
İnci Holding

Çok faydalı bir eğitimdi. Kişisel liderlik bana özel ve iş hayatımda nasıl ilerlemem gerektiği ile ilgili çok açık ve net bilgiler verdi


Ezgi Kesimli
Kurumsal İletişim Yöneticisi
İnci Holding

Hanife Hanım sıkmadan, her şekilde bizleri eğitimin içine dâhil ederek müthiş güzel bir eğitim almamı sağladı. Ufkum genişledi, kendimi daha iyi gösterebileceğimi düşünüyorum.”


Özgür Tanrıverdi
İnci Akü / Starter Akü Proses Geliştirme ve Yatırımlar Müdürü
İnci Holding

Bilgilerini çok net aktaran ve dikkati sürekli uyanık tutan bir eğitmendi. Çok memnun kaldım. Başka eğitimlerini de merakla bekliyorum


Duygu Bakırkent
Jantaş - Maxion / Muhasebe Şefi
İnci Holding

Bence bu eğitim ile firmamızdaki çalışanların (yöneticilerin) iş yapış şekillerinde çok ciddi ve gözle görülür bir gelişme kaydedilecek. Bireysel ve dolayısıyla firma hedeflerine ulaşmak daha kolay olacak. Hanife Hanım bu düşüncelerini bizde oluşturabileceğine ve projeye bizi inandırdığına göre çok başarılı diyebiliriz.


Ali Yalçın
İnci - Maxion / Kalıphane ve Prototip Mühendisi
İnci Holding

Eğitim süperdi. Eğitmenin enerjisi, sempatik hareketleri, bilgi ve tecrübesi, doğal yapısı harikaydı


Damla Arkan
İnci Akü / Pazarlama Müdürü
İnci Holding

Şu ana kadar aldığım konu ve eğitmen açılarından en etkili eğitimdi


Erkin Büyükköprü
İnci - Maxion / Proje ve Yönetim Sistemleri Geliştirme Şefi
İnci Holding

Mükemmel bir eğitmenle iki gün geçirdik. Çok şanslıyım. Her hedefte farklı gelişim düzeyinde olabileceğimin farkına vardım.


Serkan Karadaş
İnci Akü / Sulu Akü Üretim Müdürü
İnci Holding

Hayatımda aldığım en zevkli ve akılda kalıcı eğitimdi. Eğitmenimiz hem konuya hâkim hem de eğlenceli bir şekilde eğitimi anlatabilmektedir


Engin Çiçek
Jaws - Maxion / Lojistik Uzmanı
İnci Holding

Son derece etkili ve güzel bir eğitim. Eğitmenin etkisi tartışılmaz derecede iyiydi. Tüm personelce (beyaz yaka) öğrenilmeli ve uygulanmalı


Hüseyin Eren Enginar
Maxion Wheels / Tasarım Mühendisi
İnci Holding

Eğitmen bilgi ve deneyimini rahatlıkla aktarabiliyor. Sınıfta herkesin eğitimi çok rahat takip edip motive olmasını sağladı ve eğitim sonunda öğrendiklerimizi iş hayatımızda rahatlıkla uygulayabileceğimizin özgüvenini duymamıza yardımcı oldu.


Pelin Altay
Jantaş – Maxion / Lojistik Uzmanı
İnci Holding

Eğitmen bilgi ve deneyimini rahatlıkla aktarabiliyor. Sınıfta herkesin eğitimi çok rahat takip edip motive olmasını sağladı ve eğitim sonunda öğrendiklerimizi iş hayatımızda rahatlıkla uygulayabileceğimizin özgüvenini duymamıza yardımcı oldu.


Pelin Altay
Jantaş – Maxion / Lojistik Uzmanı
İnci Holding

"Eğitmen çok naif, samimi ve ikna ediciydi. Eğitim ise çok motive ediciydi.”


Hilal Emeksiz

Garanti Bilişim Teknolojisi ve Ticaret T.A.Ş.

"Son derece tecrübeli bir eğitmenden bu eğitimi almış olmak bizim için bir şanstı."


Saim Çetiner

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

“SLII® eğitimi iyi kurgulanmış bir eğitim. Bülent Levi ise deneyimi, bilgisi, enerjisi oldukça iyi bir eğitmen.”


Talat Işıksal
İnsan Kaynakları Müdürü
Acıbadem Hastanesi

“Eğitmen konusuna çok hakim ve disiplinliydi. Samimi olduğu için eğitimin bize aktarımı daha kolay ve kalıcı oldu.”


Seda Tuğut
-
İş Bankası

Faydalı, katma değeri yüksek ve ufuk açıcı bir eğitimdi.


Onur Çubukçu
Uyum Müdürü
BNP Paribas Cardif

“İlk defa bir eğitimi hiç sıkılmadan tamamladım. Hem konunun ilginçliği, ama özellikle eğitmenin tecrübesi ve bilgisi buna sebep oldu.”


Sarp Uçak
-
Citi Bank

İş hayatımı kolaylaştırıp, ekibime ve özel hayatıma değer katacağına inandığım bir eğitimdi. Nesim Beyin değerli anlatımıyla ve verdiği örneklerle eğitim çok daha zenginleşti.


Seda Erkan Serttop
İnsan Kaynakları Direktörü
BNP Paribas Cardif

“SLII® eğitiminin içeriği zengindi. Bülent Levi’nin tecrübesini aktarma becerisi, eğitimi daha da etkin hale getirdi.”


Nursen Yılmaz
Satış Eğitim Müdürü
Novartis İlaç

Nesim Levi gibi büyük bir üstattan bu eğitimi almak beni son derece değerli hissettirdi. Sadece eğitim konusu değil, kendisini bilgi birikimi ve tecrübelerini dinlemek bile bir değer yarattı bende. Eğitmenimizden ve eğitimden son derece memnun bir şekilde ayrılıyorum.


Gürkan Arslan
Bankasürans Bölge Müdürü
BNP Paribas Cardif

“SLII kavramının çok iyi açıklandığı ve hemen uygulamaya geçirebileceğimiz bilgi, aksiyon önerilerinin yer aldığı, başarılı ve etkili bir eğitimdi."


Ahmet Hançer
Genel Müdür
Enocta

"Eğitmen gayet başarılı ve etkileyiciydi. Çok deneyimli olmasından kaynaklı güven ortamını çok kolay oluşturdu."


Arzu Marsh
Müdür
Metro Cash & Carry

"Eğitmen gayet net ve açık biri olarak anlatış tarzı ve yaklaşımı çok pozitifti. İşinin ehli, bir başka değişle üstad! Unutulan ya da farkında olmadığımız konuların ortaya çıkmasını sağladı. Bizlere özgüven verdi."


Bahadır Abay

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

"Bu zamana kadar gördüğüm en etkili ve düzenli bir eğitimdi. Çok memnun kaldım."


Arif Önkol

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

"Eğitmen muhteşem derecede profesyoneldi. Mesajları gayet açık ve netti. Aktif olarak dinleyiciye sorular sorup, konunun hep içinde olmalarını sağladı. Eğitmen yaşamış olduğu deneyimleri iş hayatındaki ve özel hayatındaki örneklerle bizlere aktardı.”


İbrahim Hasan Işık

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

"35 yıllık iş hayatımda aldığım eğitimler içerisinde beni en çok heyecanlandıran eğitim diyebilirim. Keşke sizi daha önce tanıyabilseydim."


Murat Baysal
MGI Genel Müdürü
Metro Cash & Carry

"Tecrübelerini enerjisi ve samimiyetiyle anlatan bir eğitmen ile küçük ama etkili dokunuşlarla dolu keyifli bir eğitimdi."


Ahmet Ayçiçek
AR-GE Direktörlüğü
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

"Nesim Bey gayet tecrübeli ve anlattıklarından emin. Güncel hayattan güzel örnekler ile konunun daha iyi anlaşılmasını sağlıyor."


Fatih Abraş
Endüstriyel Operasyonlar Direktörlüğü
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

Eğitmenin eğitimin üzerindeki etkisi tartışılmaz çok başarılıydı.”


Samet Türker
Üretim Kaynakları Planlama ve Kontrol Müdürlüğü
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

"Bugüne kadar aldığım en kapsamlı eğitim. Teoriden çok pratikte öğretiyor olması daha konsantre olmamı sağladı. Nesim Hocanın derin tecrübeleri ve öğretme isteği buna neden oldu.”


Ebru Ünder Dedeoğlu
Kurumsal İletişim Direktörlüğü
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

Bugüne kadar aldığım en kapsamlı eğitim. Teoriden çok pratikte öğretiyor olması daha konsantre olmamı sağladı. Nesim Hocanın derin tecrübeleri ve öğretme isteği buna neden oldu.”


Ebru Ünder Dedeoğlu
Kurumsal İletişim Direktörlüğü
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

“SLII® eğitimi çok somut örneklerle ve yapısal bir şekilde aktarıldı. İş hayatında kolaylıkla uygulanabilir yöntemler içeriyor. Bülent Levi, çok başarılı anlatımı ile eğitime canlılık kattı. Teşekkürler.”


Songül Çavuşoğlu
Yönetim ve Org. Müdürü
Teknosa

“SLII® eğitimi yeni ufuklar açan, faydalı bir eğitim. Bülent Levi, konusuna hakim ve çok yetenekli bir eğitmen.”


Atilla Sarı
Eğitim Müdürü
Sürat Kargo

Kişisel gelişimime çok katkı sağlayan bir eğitim olmuştur. Eğitmen konusu hakkında çok iyi bilgi sahibiydi, konuları gayet anlaşılır bir şekilde aktardı.


Eray Göçmençelebi
Gövde Elekt. ve Infotain. Tsr. Sorumlusu
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

Eğitmenimizin geçmiş tecrübeleri ve aktarım tarzı ile bendeki etkisi büyük olmuştur. Teşekkür ediyorum.”


Oya Şengül

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

“Bülent Levi; konusuna hakim, iletişimi kuvvetli, öğretmen gibi anlatmayan, grup dinamiğine dikkat eden, kendi bilgi ve becerisini paylaşan bir eğitmen idi.”


Berna Akpınar
İşe Alım, Eğitim ve Gelişim Sorumlusu
İstanbul Bilgi Üniversitesi

“Çok iyi planlanmış bir eğitim. Eğitmenimiz Bülent Levi hem deneyimli, hem de işini severek yapıyor. Pozitif bir çalışma ortamı buldum. Zaman yönetimi çok iyiydi."


Oğuz Koban
International Finance Director
LC Waikiki

“Eğitimin içeriği ve eğitmenin yetkinliği çok iyiydi. Eğitimde öğrendiklerimi kullanabileceğimi düşünüyorum.”


Mehmet Demir
International IT Director
LC Waikiki

Eğitimin ve eğitmenin uyumu mükemmel. Faydalı bir eğitimdi, bilgi dolu bir eğitmen idi.


Müjdat Erarslan
Müşteri Temsilcisi
Borusan Holding - Borusan Lojistik Dağıtım

“Hanife Hanım işinde ve sunum şeklinde oldukça başarılıydı. Yalnızca iş hayatında değil, her zaman uygulayabileceğimiz bir modelle bizleri tanıştırdı.”


Kenan Yağcı
Servis Mühendisi
Borusan Holding

Eğitmen Hanife Tanışan konusuna müthiş hakim ve çok iyi bir anlatıcı. Eğitim gerekli yerlere ulaşmıştır.


Gökhan Kendir
Üretim Mühendisi
Borusan Holding - Borusan Lojistik Dağıtım

“Eğitmen Hanife Tanışan, tecrübeli, sempatik, bilgili ve bilgisini iyi bir dille aktarabilmektedir. Konuya dikkatimizi sürekli sağlamıştır ve bizim için önemli konuları bir tiyatro niteliğinde sunmuştur.”


Ferhat Varlık
Servis Mühendisi
Borusan Holding

Hanife Tanışan çok güler yüzlü, samimi, içten, öğretici, neşeli, bilgili ve çok olumlu bir eğitimci. Kişisel Liderlik eğitimi gayet anlaşılır ve açıklayıcıydı. Bizlere çok şey kattığını düşünüyorum.


Gamze Yavuz
Faturalama Memuru
Borusan Holding - Borusan Lojistik Dağıtım

Bu eğitimi bu denli güzel bir ortama dönüştürdüğünden eğitmenimiz Hanife Tanışan’a çok teşekkür ederim.


Nail Topal
Depo Operasyon Amiri
Borusan Holding - Borusan Lojistik Dağıtım

“Hanife Hanım eğitim konusunda çok başarılı olduğu gibi, teşvik yüzdesini en üst düzeyde tutma konusunda muhteşemdi. Kendisi, neşeli, sıcakkanlı ve inanılmaz bir insan.”


Ahmet Seringel
SMCS Elemanı
Borusan Holding

“Eğitmen çok başarılı, keyifliydi. Eğitim ise hemen uygulayabileceğim bilgilerle doluydu. Eğitimin başında hedeflediklerime sonunda ulaştım.”


Eda Öztürk Davaslıgil
Şube Koordinasyon Birim Yöneticisi
Borusan Holding

“Hanife Hanım konuya hakim olduğunu her an hissettirdi. Eğitim konusuna uygun olarak eğitimi verdi. Bunu da açıkça belirtti. Tansiyonu hiç düşürmedi. Genel olarak eğitimin etkisi ve katkısı çok yüksek olduğunu düşünüyorum.”


Erkon Çevikel
Üretim Müdürü
Maxion Wheels

Hanife Tanışan’ın konusunda çok iyi uzman olması, Kişisel Liderlik eğitiminin etkinliğini daha da arttırmıştır.


Füsun Bayramoğlu
Satış Uzmanı
Borusan Holding - Borusan Lojistik Dağıtım

Hanife Tanışan’ın konusunda çok iyi uzman olması, Kişisel Liderlik eğitiminin etkinliğini daha da arttırmıştır.


Füsun Bayramoğlu
Satış Uzmanı
Borusan Holding - Borusan Lojistik Dağıtım

“SLII® eğitimi çok etkiliydi. Eğitimcimiz Hanife Tanışan’ın da bu konudaki etkisi tartışılmaz.”


Yeşer Özün Uzun
Bütçe ve Maliyet Kontrol Müdürü
Maxion Wheels

“Hanife Hanım uzmanlığını bizleri de konuların içinde tutarak çok güzel yansıttı. İnsanın kendisine söyleyemediği cümleleri, soramadığı soruları slaytlarda görmesi sizi sarsabiliyor.”


Cenk Tayanyiğit
Ürün Uzmanı
Johnson&Johnson Medikal

“Kişisel farkındalığımızı arttırarak, iş ve hayat konusunda yeniden bildiklerimizi gözden geçirmemizi sağlayan bu eğitim, değişimime ve gelişimime son derece faydalı olacak.”


Önder Soysal
Klinik Destek Yöneticisi
Johnson&Johnson Medikal

“Eğitmenimiz Hanife Hanımın ve SLII® eğitiminin etkisi çok pozitif.”


Tolga Konu
-
Garanti Bilişim Teknolojisi

“SLII® , son derece etkili ve akılda kalıcı bir eğitim. Başarabileceğinize inanarak sınıftan ayrılıyorsunuz. Bunu sağlayan eğitimin içeriği olduğu kadar, eğitmenimiz Hanife Hanım'ın da aktarım yaklaşımı. Son derece mutlu olarak ayrılıyorum.”


Gökhan Ergen
-
Garanti Bilişim Teknolojisi

“Hanife Hanım muhteşemdi, bugüne kadar aldığım en iyi eğitimdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.”


Ayça Dibelekoğulları
-
Migros A.Ş.

“Hanife Hanım kelimelerle anlatılmaz. Herkesin yaşaması ve mutlaka ondan eğitim alması gerekir.”


Hande Çakıcı
-
Migros A.Ş.

“Eğitmenimiz Hanife Tanışan o kadar iyiydi ki, bütün hayatım boyunca kullanacağım bilgiler edindim ve çok mutlu oldum. Bu tür eğitimlerin bize çok katkısı olacağını düşünüyorum.”


Fatma İrem Oral
-
Migros A.Ş.

“Eğitmenimiz Hanife Tanışan, tek kelime ile mükemmeldi. Defalarca, tekrar tekrar kendisinden eğitim almak isterim.”


Yalçın Altuntaş
-
Migros A.Ş.

“Hanife Hanım konuya hakim ve deneyimliydi. SLII® eğitimi tam anlamıyla kafamdaki bazı soruları cevapladı.”


Evren Koç
ÜR-GE Yöneticisi
Eti Şirketler Grubu

“Hanife Hanım'ın verdiği örneklerle, öğrendiğim bilgileri gerçek hayatta ne şekilde kullanabileceğimi çok daha iyi anladım. Bu eğitim sonucu şirkette yönetici ve çalışanlar arasında daha verimli ve mutlu bir çalışma ortamı olacağı kanaatindeyim.”


Koray Karaaslan
Satış Sistemleri Geliştirme Analisti
Eti Şirketler Grubu

“Çok etkin ve verimli bir eğitimdi. Nesim Bey ise aynı düzeyde verimli, etkin ve yetkin bir eğitmendi. Özellikle profesyonel deneyimlerinin büyük katkılarının olacağını düşünüyorum.”


Onur Gümüş
Pazarlama Müdürü
Koç Holding / Türk Traktör ve Ziraat Makineleri

“Nesim Bey dikkatimizi sürekli canlı tutarak çok etkili bir eğitim gerçekleştirdi. Örnekler ve uygulamalar rahatlıkla kullanılabilir ve etkindi.”


Elif Hüseyni
-
Bosch Termoteknik A.Ş.

“Eğitimin içerisinde güncel ve hayattan örnekler olması sadece iş değil, özel hayatta da kullanılabilir olduğunu gösteriyor ve teşvik ediyor.”


Demet Bayam Türknas
-
Bosch Termoteknik A.Ş.

“Çok başarılı bir eğitim. Katıldığım eğitimler içinde en iyisi diyebilirim. Nesim Bey’in deneyimi ve ustalığı ile birlikte daha da güzel bir hale geliyor.”


Mehmet Emin Yalın
-
Bosch Termoteknik A.Ş.

“Nesim Bey işini seven, iletişimi güçlü ve deneyimli bir olarak liderlik üzerine verilen bu eğitimi gerçekten ilgi çekici şekilde bizlere aktardı. İlk iş günümde öğrendiklerimi uygulamaya başlayacağım.”


Erden Akdarı
-
Bosch Termoteknik A.Ş.

"Titiz çalışma kavramını yeniden tanımlamamıza neden olan bir ekip.. Böyle bir ekibin varlığı gelişim programlarımızın her aşamasında içimizin rahat olmasını sağlıyor. Biliyoruz ki en küçük detaya kadar herseyi bizim yerimize ve çoğu kez bizden önce düşünen ve planlayan is ortaklarıyla çalışıyoruz. Bu konforu yaşatan herkese teşekkürler!"


Melike Dönmez Topkaya – Özlem Kocabıyık – Bahar Çakır – Aslı Sarı
Alcatel Lucent Academy
Alcatel Lucent

Sizinle tanıştığımız ve iş yapmaya başladığımız andan itibaren göze çarpan profesyonel yaklaşımınız, analitik düşünce tarzınız ve çözüm odaklı yaklaşımlarınız sayesinde eğitimlerimizin öncesi, sırası ve sonrası, her zaman taleplerimizin ötesinde gerçekleşti.


Canan Aküzüm
Senior Client Development Manager
Bayer Türk Kimya

Sizinle tanıştığımız ve iş yapmaya başladığımız andan itibaren göze çarpan profesyonel yaklaşımınız, analitik düşünce tarzınız ve çözüm odaklı yaklaşımlarınız sayesinde eğitimlerimizin öncesi, sırası ve sonrası, her zaman taleplerimizin ötesinde gerçekleşti.


Canan Aküzüm
Senior Client Development Manager
Bayer Türk Kimya

Nesim Bey eğitimin ilk dakikalarından itibaren etkisi altına aldığı bizleri “liderlik” yolunda bireysel farkındalık hedefiyle çıkardığı yolculuğu, içselleştirmek ve organizasyonun bütününe taşımamız için verdiği mesajlarla bitirdiğinde, konusunda yerini dolduran nadir eğitimcilerden biri olduğu hususunda katılımcıların fikir birliği çok netti. Uzun zamandır bir eğitim sonrası “Keşke bitmeseydi” denmemişti…


Murat Uslu
Genel Müdür
Actelion İlaç

Eğitim gerçekten çok başarılı. Bu eğitim sayesinde nasıl bir lider olduğumu ve nasıl davranmam gerektiğini anladım.


Serkan Şaşmaz
Üretim Formeni
Akzo Nobel Boya A.Ş.

İlk Kademe Yöneticiler için SLII Eğitimi performans ve bağlılık için önemli. Liderlik yaptığımız ekibe doğru bir lider olursak daha çok verim alırız.


Hamza Ertan
Bakım Uzmanı
Akzo Nobel Boya A.Ş.

Eğitmenin bilgi, tecrübe ve sunuşu konuları kolay anlamamızı sağladı.


Celal Akyüz
Üretim Formeni
Akzo Nobel Boya A.Ş.

Bilmediğimiz bir konuda ufkumuzu açan bir eğitim oldu. Eğitmenimiz çok başarılı ve konuya hakimdi.


Erdem Şengönül
Hat Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Eğitmenimizin enerjisi çok yüksek ve bilgi aktarımını çok etkin bir şekilde yaptığını düşünmekteyim.


Mustafa Gür
Kara Nakliye Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Yeşim Hanım konusuna hakim, kitleyi kendisinde tutabilen başarılı bir konuşmacıydı. Eğitim doğru olduğunu düşündüğüm yöntemleri içeriyordu.


Hayati Demirer
Global Müşteriler Türkiye Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Çok keyifli, öğretici ve sıkılmadan katıldığım bir eğitimdi. Teşekkür ederim.


Özge Dörter
Reefer Proje Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Eğitim farkındalığımızı arttırdı. Yeşim Hanım’ın güncel örneklerle eğitimi desteklemesi, konuyu anlamamızı kolaylaştırdı.


Aslı Öztorun
Konteyner Planlama ve Kontrol Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Eğitmenimizin pozitif duruşu, konusuna hakim olması ve enerjisinin yüksek olması bizler üzerinde oldukça iyi bir etki yarattı. Sonuç olarak katılım süperdi.


Tolgay Emiroğlu
Kara Nakliye Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Gerçekten çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Her kademedeki yöneticilerin alması gerekli diye düşünüyorum.


Hasan Can Arslan
Hat Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Yeşim Hanım harikaydı ve bu eğitimi bu kadar yetkin anlatması eğitime ayrı bir zevk katmıştır.


Yener Avcı
Liman Acente Hizmetleri Müdürü
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Eğitmenimiz hem konuya hakimiyeti hem de davranışları ile sıkmadan çok yeterli bilgiler verdi. Teşekkür ederim. Eğitimin konusu her yönetici için kesinlikle alınması, bilinmesi gereken / çok güzel seçilmiş bir konuydu


Kısmet Erden
Finansman Yöneticisi
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Eğitmen konusuna son derece hakim ve iyi bir sunum yeteneğine sahip. Örnekler içinde bulunduğumuz sektörü iyi bir şekilde açıklayabiliyor. Eğitimin etkisinin iyi olmasında eğitmenin rolü büyük.


Ayşe Şahin
District Sales Manager
Amgen İlaç

Eğitmen oldukça donanımlı ve eğitimin amacına uyması için güzel teknikler uygulamakta. Eğitimin ise iş ve özel hayatta uygun yaklaşım tarzları konusunda farkındalık yaratmamıza yardımcı olacağına inanıyorum.


Atilla Baykal
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

Keyifli ve birçok konuda farkındalık yaratan bir eğitimdi. Varsayımları ortadan kaldırdı, imkansızı yok etti. Yeşi,m Hanım gayet canlı,anlaşılır ve bizleri de içine çekerek anlattı. Süperdi.


Kaan Demir
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

Çalışma hayatımda kullanabileceğim ve zaman kazanmamda bana yardımcı olacak bir eğitimdi. Kendimizi objektif analiz edebilmemizin yolunu açmıştır.


Murat Aytuğan
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

Yeşim Hanımın sunumundaki performansını düşündüğümde adeta bu iş için yaratılmış olduğunu düşünüyorum.


Bahadır Bayar
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

Eğitmenin konuya hakim olması, aynı sektörlerde çalışmış olmamız anlaşılmamızı kolaylaştırdı. Bu eğitimi daha önceki bir zamanda almış olmayı isterdim.


Ayşegül Doğan
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

Etkili ve pratiğe uygulanabilir bir eğitim modeli. Yeşim Hanım oldukça donanımlı bir eğitmendi.


Eren Şahinci
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

Eğitim kendimi konumlandırma ve tanıma anlamında yardımcı oldu. Sorunlarla karşılaştığımda, geri dönmeye izinvermeden çözmeye çalışacağım.


Cenk Günel
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

Eğitim kendimi konumlandırma ve tanıma anlamında yardımcı oldu. Sorunlarla karşılaştığımda, geri dönmeye izinvermeden çözmeye çalışacağım.


Cenk Günel
Biopharmaceutical Sales Representative
Amgen İlaç

Hanife Hanım eğitmen ve kişilik olarak muhteşemdi. Bilgi ve tecrübesi ile önemli bir yol gösterici oldu ve rehberlik yaptı.


Fisun Özbek
-
Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Eğitmenimiz ‘Hanife Tanışan’ konusuna hakim, oldukça profesyoneldi. Eğitimin yararını ortaya çıkaracak, örnekleri, konu anlatımları son derece etkiliydi. Kendisinden eğitim aldığım için kendimi şanslı hissediyorum.


Sinan Ayhan Mercan
Takım Yöneticisi
Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Hanife Tanışan çok başarılı, katılımcılara ve konulara hakim, sunuş tarzı çok başarılıydı.


Fırat Karabatan
-
Johnson&Johnson Medical

Hanife Tanışan çok başarılı. Kişisel Liderlik eğitiminin grup aktiviteleri sıkıcı değil, yerinde düşünülmüş bir eğitimdi.


Barış Yemez
-
Johnson&Johnson Medical

İhtiyaca yönelik iyi hazırlanmış ve iyi aktarılan bir eğitim.


Uğur Küçük
Takım Yöneticisi
Garanti Bilişim ve Ticaret Teknoloji

Ekibimde yer alan kişilerin gelişim seviyelerini ve onlara nasıl yardımcı olabileceğimi anlamamı sağladı. Hanife Hanım anlatım tekniği ve tecrübesiyle mükemmeldi.


Gökhan Yetkin
-
Garanti Bilişim ve Ticaret Teknoloji

İş hayatımda ve yeni görevimde daha bilinçli bakış açısı sağlamış oldu. Hanife Hanıma katkılarından dolayı teşekkür ederim.


Aysel Evler
-
Garanti Bilişim ve Ticaret Teknoloji

Oldukça faydalı bir eğitim olup, özel hayatımızda da kullanabileceğimiz yaklaşımları ve yöntemleri fark etmemi sağladı.


Alparslan Türkoğlu
-
Garanti Bilişim ve Ticaret Teknoloji

Eğitmenimiz ekin, konuya hakim ve ikna kabiliyeti yüksek biri. En mühimi, güven duygusu uyandırıyor.


Neylan Bargu
BKV Kültür Sanat Müze – İletişim Uzman Yardımcısı
Borusan Holding

Eğitim başarılı ve motive ediciydi. Bireysel yetenekleri ve liderlik duygusunu geliştirmek için idealdi.


Yasemin Başyiğit
Satınalma Muhasebesi Uzman Yardımcısı
Borusan Holding/ Borçelik

Eğitmenimiz Hanife Tanışan mükemmeldi. Konuya hakım, eğlenceli, sunumu çok zevkli. Eğitim çok akıcı, öğretici, eğlenirken öğreten türdendi. İki gün nasıl geçti bilemedim.


Elif İlknur Tüzün
-
Johnson & Johnson Sıhhi Mal. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hanife Hanım’ın deneyimleri ve pozitif yaklaşımları ile çok keyifli ve verimli iki günlük eğitim geçirme fırsatı yakaladık. Çoğuzaman aklımıza gelmeyen, kendimize ve alışkanlıklarımıza geri dönüp bakmamızı sağladı.


Merve Şekeroğlu
-
Johnson & Johnson Sıhhi Mal. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Eğitmenin bakış açısı ve tecrübesi sektörel ve kişisel ihtiyaçları net olarak ortaya koyuyor. Uygulanabilirliliği gelişimi ortaya koyabilecek sonuçlarla yüklü. Eğitimin etkisinin kısa sürede ortaya çıkacağı kesin.


Ali Kaya
-
Johnson & Johnson Sıhhi Mal. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Eğitmenimiz Hanife Tanışan, Samimi, profesyonel ve iletişimi çok kuvvetli biri. Öğrendiklerimin kesinlikle katkısı olacağını düşünüyorum.


Burcu Şahin
-
Johnson & Johnson Sıhhi Mal. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Eğitmen tecrübelerini eğitimin içeriğiyle pekiştirdi. Anlamamızı kolaylaştırdı ve farklı noktalardan bakmamızı sağladı. Karar verirken önyargılarımızdan arınarak bakmamızı sağladı.


Nadir Bozkurt
-
Schneider Elektrik

İş ve özel hayatta sorun çözümü ve farkındalık yaratma ile ilgili inanılmaz ve katkısı bol iki gündü.


Azerhan Serdaroğlu
-
Johnson&Johnson Medical

Nesim Bey tecrübesi, bilgisi ve gruba hakimiyeti ile muazzam bir eğitmen! Bu eğitimi vermek için biçilmiş kaftan.


Erinç Öktem
-
Schneider Elektrik

Nesim Beyden bu eğitimi almış olduğum için çok mutluyum. Son derece donanımlı bir kişi. Eğitimin içeriğini günlük hayatımızın içinde, hem iş hem de özel yaşamımızda kullanabiliriz.


Sarper Durmaz
-
Schneider Elektrik

Eğitmenimiz kendi bilgi ve becerileriyle eğitimi en uygun biçimde aktardı. Bugüne kadar aldığım en keyifli ve etkili eğitimdi.


Recep Kılcı
-
Schneider Elektrik

Hanife Tanışan son derece donanımlı ve etkili. Kişisel Liderlik eğitiminin içeriği ise faydalı.


Koray Karakaya
-
Johnson&Johnson Medical

Çok başarılı, iyi hazırlanmış bir program. Uygulaması pratik, kısa sürede sonuç verecektir.


Hasan Haznedaroğlu
-
Schneider Elektrik

Kişisel Liderlik eğitim son derece yeterli idi. Eğitimi veren Hanife Tanışan’ın eğitmenlik tecrübesini yönetici tecrübesi ile harmanlamış olması önemli idi.


Nevin Malçok
-
Johnson&Johnson Medical

Katılımcıları eğitimin bir parçası yapmak harika.


Seda Özer
-
Johnson&Johnson Medical

Hanife Hanım, tecrübesi, yaklaşımı ve samimiyetiyle bize çok güzel bir iki gün geçirmemize sebep oldu. Ufkumuzu açtı ve titreyip kendimize dönmemizi sağladı.


Yasemin Başyiğit
Teknik Eğitim Uzmanı
Borusan Holding/ Borusan Makine Servis

Nesim Beyin tecrübesi inanılmaz ve tecrübelerini daha fazla dinlemek isterdim. Başarı hikayeleri bizlere ilhamı arttıracaktır.


Oğuz Derince
Gıda Departman Müdürü
Real Hipermarketler Zinciri

Basit bir anlatım ile kolay anlaşılabilen ancak çok yararlı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Diğer eğitimlerden en büyük farkı bu. Ayrıca yönetim alanında çok tecrübeli bir eğitmenin gerçek deneyimlerini de paylaşarak anlatması eğitimin faydasını arttırıyor.


Barış Rodoplu
Montaj Üretim Yöneticisi
TOFAŞ

Değişimde İnsanlara Liderlik Etme® eğitimi çok başarılı ve etkili idi. Nesim LEVİ’ye teşekkürler.


Can Tuncay
Gıda Departman Müdürü
Real Hipermarketler Zinciri

"Nesim Bey konuya çok hakim ve bildiklerini dinleyicilere oldukça etkili bir biçimde anlatma yeteneğine sahip. Tecrübe ve hayata dair gözlemleri akılda kalıcı ve etkileyici. Eğitim ise uygulanabilirliği kolay ve etkisi yüksek olacak boyutta."

 

 


Berk Arı
Ürün Pazarlama Yöneticisi
TOFAŞ

İş hayatında bilinmez bazı yönetimsel kavramları disipline eden, matematikselleştiren güzel bir eğitim. Yılların tecrübesine sahip Nesim Beyden bu eğitimi almak ayrı bir ayrıcalıktı.


Bora Şefkat
Montaj / Süsp. Süreç Kalite Yöneticisi
TOFAŞ

Değişimde İnsanlara Liderlik Etme eğitimi mükemmel bir eğitim. Kendimi geliştirmek ve şirketime faydalı olmak adına bir çok birikime sahip oldum. Değişime her zaman açık olmayı ve sonuçta doğru hareket etmeyi öğrendim


Mehmet Delen
Gıda Dışı Departman Müdürü
Real Hipermarketler Zinciri

"Nesim Beyin sektördeki yönetici tecrübesi bizim yaşadığımız birçok şeyi daha iyi anlamasını ve bize daha kolay yön vermesini sağladığı için başarılı buldum."


Safiye Nazlı Bedir
CBU Sevkiyat Yöneticisi
TOFAŞ

Nesim Bey konusunda profesyonel ve tecübeli bir eğitmen.


Ayberk Özuygur
Gıda Dışı Departman Müdürü
Real Hipermarketler Zinciri

"Eğitmenimiz Nesim Bey konusunda çok tecrübeli, bilgi birikimi çok yüksek. Anlatımı keyifli idi. Etkin bir eğitim olması için zamanı çok iyi kullandı. Bizi dahil ederek, konsantrasyonumuzun azalmasına engel oldu."


Melike Güleli
Pazarlama İletişimi Yöneticisi
TOFAŞ

Nesim Bey konusuna hakim ve gayet donanımlı bir eğitmendi. Değişimde İnsanlara Liderlik Etme® konusunun iş hayatıma katkısı tartışılmaz oldu.


Bediha Öder
Gıda Departman Müdürü
Real Hipermarketler Zinciri

"Bugüne kadar aldığım en iyi eğitim ve eğitmendi diyebilirim."


Göktan Dural
Yardımcı Malzeme Yöneticisi
TOFAŞ

"Bu kadar iyi olacağını düşünmedim, basit bir konu ancak aldığım en iyi eğitimlerden birisi oldu."


Hasan Erdoğan
2.Bölge Yedek Parça Yöneticisi
TOFAŞ

Değişimde İnsanlara Liderlik Etme eğitimi oldukça başarılı, eğitimi veren Nesim LEVİ ise çok yeterli idi. Gerek tecrübesi, gerekse yönlendirmeleri ile yol gösterici oldu


Elif Akal
Tedarik Zinciri Grup Yöneticisi
Real Hipermarketler Zinciri

"Nesim Bey ile ilgili duyduklarımın doğru olduğuna şahit oldum. Daha önce benzer bir eğitim almama rağmen, bu eğitim çok daha etkili olacak gibi görünüyor."


Sinan Saip Bel
Satış Sonrası Müdürü
TOFAŞ

"Eğitmenimiz Nesim Bey konusunda çok tecrübeli, bilgi birikimi çok yüksek. Anlatımı keyifli idi. Etkin bir eğitim olması için zamanı çok iyi kullandı. Bizi dahil ederek, konsantrasyonumuzun azalmasına engel oldu."


Ahmet Çapay
Lancia, Alfa Romeo, Jeep Pazarlama Müdürü
TOFAŞ

"Eğitimin ve eğitmenin, hem iş hayatımda hem de özel hayatımda bilgi ve kişiliğime katkısı olacağını düşünüyorum."


Ekrem Yavrucuk
Muhasebe Müdürü
TOFAŞ

"Nesim Bey, gerek bilgi gerekse teori ile iş hayatındaki pratikte karşılaştığımız durumlara son derece hakimdi. Anlattıklarını örneklerle pekiştirmesi, konuyu net olarak anlamayı kolaylaştırdı. Sunumu net, direkt, amaca yönelik, iyi planlanmış ve organizeydi. Zamanı etkili kullandı."


Bora Yücel
Müdür Yardımcısı
Metro Cash&Carry

"Nesim Bey konusuna çok hakim ve anlattığı konuyu, yaptığı işi seviyor. Bu sevgisi sayesinde ben de tüm eğitim boyuncadikkatimi koruyabildim. Öğrendiklerimi uygulayabileceğimi düşünüyorum."


Mustafa Türedi
Müdür Yardımcısı
Metro Cash&Carry

"Eğitmen harika, sunum akıcı, teori ve pratiğin ilişkilendirilmesi başarılı, rol oyunları ile gerçek yaşama adaptasyonu ispatlı."


Uygar Omay
Müdür Yardımcısı
Metro Cash&Carry

"Eğitmen tek kelimeyle muhteşemdi!"


Fatih Irwin
Yedek Parça Satış Müdürü
SIF JCB İş Makineleri

"Bu eğitimlerin daha alt kadroya da verilmesi, daha verimli bir şirketin ve birbirini anlayan bireylerin oluşması ile ortak amaca hizmetini arttıracağını düşünüyorum."


Noyan Gençoğlu
Tedarik Zinciri Direktörü
SIF JCB İş Makineleri

"Bu eğitim konusunun iş hayatımda olumlu etki yaratacağı kanısındayım. Eğitmen konusuna hakim ve başarılıydı."


Ali Buğra Günay
Uzman
Metro Cash&Carry

"Hanife Hanım kalbime dokundu, içimi gördü ve muhteşemdi."


Ebru Güldaş
Uzman
Metro Cash&Carry

1Eğitmen konusunda uzman ve anlatma gücü yüksek. Bu nedenle öğrenmek zorunda kalıyorsunuz!"


Mustafa Öktem Kaygın
Uzman
Metro Cash&Carry

"Kariyer ve hayat yolculuğumu en doğru şekilde şekillendirmem için gerekli ekipman desteğini en doğru şekilde kullanarak ufkumu açan eğitmenimiz Hanife Tanışan’a teşekkür ederim."


Çağdaş Durmuş
Uzman
Metro Cash&Carry

Nesim Beyin anlatımı mükemmeldi. Eğitim eğlenceli, interaktif, akıcı ve çok keyifli geçti. Çok memnun kaldım. Destekleyici somut örnekler pekiştirme anlamında faydalı oldu.


A. Enver Bakioğlu
İcra Kurulu Eş Başkanı
Bakioğlu Holding

Bireysel olarak bu eğitimden ciddi kazanımlarım oldu. İş hayatımda bunları uygulamak için sabırsızlıkla bekliyorum. Eğitmenimiz konusunda oldukça yetkin. İyi ki varsınız.


Sertaç Bakioğlu
İcra Kurulu Eş Başkanı
Bakioğlu Holding

Nesim Bey konunun uzmanı, tecrübeli, alçakgönüllü. Eğitim ise iş hayatında insan kaynaklı düşünme ve liderlik stili geliştirmeme yardımcı olacağını düşünüyorum.


Bülent Sönmez
Y.M.M.
Bakioğlu Holding

Şu ana kadar katıldığım eğitimler içerisinde en keyif aldığım ve bilgi, sunum, tecrübesiyle hayran kaldığım bir eğitmendi.


Özlem Saygıgüden
Sipariş ve Diş Pozisyon Yetkili Uzmanı
Borusan Otomotiv

Nesim Bey konusunda uzman ve konuya tam hakimdi. Bunu sunmak için eğitmenin bu eğitim konusunu yapabildiğine inanmak gerekiyor ve öyle olduğunu düşünüyorum.


Okan Erdem
Genel Müdür
Bakioğlu Holding

Eğitmen eğitimle ilgili birebir örtüşmüş ve çok etkili bir sunum gerçekleştirmiştir. Çok teşekkür ederim. Öğrendiklerimi unutmayacağım.


Gözde Turan
Mali İşler Uzmanı
Borusan Otomotiv

"Şimdiye kadar aldığım en etkili ve en gerçekçi eğitimdi. Kesinlikle herkesin yaşaması gereken bir deneyim ve eğitim."


Özgün Can Ersoy
Uzman
Metro Cash&Carry

"Daha önce almış olduğum eğitimlerden farklıydı. Teorisi, pratik dengesi ve akılda kalıcılığı beni etkiledi."


Gözde Yenihayat
Uzman
Metro Cash&Carry

"Tamamıyla eksiksiz hazırlanmış, hap niteliğinde ve kusursuz bir eğitim. Nesim Bey’in performansı etkileyici idi. Kesinlikle tavsiye ederim."


Ayçıl Savgan Anlatıcı
Kalite Güvence Müdürü
Türk Traktör

Eğitmenin tecrübesi katılımcılara konuyu aktarmak açısından, özellikle örnek verme aşamasında pozitif bir fark yarattı.


Çağlar Çerik
Uzman
Metro Cash&Carry

Kendimin ve birlikte çalıştığım arkadaşlarımın gelişim düzeyini belirlemek, yöneticimin uyguladığı yönetici stillerini anlamak için çok faydalı olacak.


Tunç Yerli
Finansal Raporlama Yöneticisi
Ford Otomotiv

Nesim Bey konuya son derece hakim, üst düzey yöneticilik geçmişi sebebiyle katılımcıların ihtiyaçlarını bilen, sistematik, motivasyon becerisi çok yüksek bir eğitmen.


Kerem Cezzar
İç Denetim Müdürü
Aygaz

Eğitmen ve eğitim süperdi. Hayatımın kalan kısmına yönelik önemli rehber oldu.


Sezer Gül
Servis Danışmanı
Borusan Otomotiv

Bir yöneticinin ben liderim diyebilmesi için mutlaka alması gereken bir eğitim.


Eylem Yalçınkaya
Buyer
LC Waikiki

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz veya “Çerez Ayarları” seçeneği ile ayarları düzenleyebilirsiniz. Çerez Politikası