GEÇMİŞ WEBİNARLAR

WEBİNAR

İnovasyon ve Değişim için Hep Birlikte: Çalışma Ortamınızı Her Seviyede Dönüştürün

Çarşamba, 20 Mart 2024

Britney Cole ve Judd Hoekstra, yüksek katılımlı bir strateji kullanarak inovasyonun nasıl teşvik edileceğini ve değişimin nasıl hayata geçirileceğini paylaşacaklar.

Detaylar
WEBİNAR

Liderliğin Basit Gerçekleri: Niyetten Eyleme Geçiş

Çarşamba, 21 Şubat 2024

Etkili liderlik, kurumların gelişmesine yardımcı olmak için günlük, sağduyulu uygulamaları hayata geçirmekten geçer ve yine de pek çok lider için bu temel ilkeler kişisel ve profesyonel yaşamlarında eksiktir. 

Bu özel yayında, işletme uzmanları Ken Blanchard ve Randy Conley, iyi niyetlerinizi alışkanlıklara ve uygulamalara nasıl dönüştürebileceğinizi paylaşacak. Bu alışkanlıklar ve uygulamalar ile güçlü bir liderlik ortaya koyabileceksiniz.

Detaylar
WEBİNAR

Yüksek Beklentili Çalışma Ortamında Yön Belirleyebilmek için Öğrenme ve Gelişim Stratejileri

Çarşamba, 31 Ocak 2024

Blanchard'ın 2024 İK, Öğrenme ve Gelişim Trendleri Araştırması, günümüz çalışma ortamının her alanında yüksek beklentiler olduğunu ortaya koymuştur. Kurumların çalışanlarından beklentileri yüksek. Çalışanların da işverenlerinden beklentileri yüksek. Bu beklentiler işe alma, elde tutma ve bağlılık üzerinde benzersiz baskılar yaratıyor. Tabi tüm bunları bir arada tutması beklenen yöneticilerde artan stres, yorgunluk ve tükenmişlik belirtilerinden bahsetmeye gerek bile yok.

Detaylar
WEBİNAR

2024 Trendleri: İK / Öğrenme ve Gelişim Açısından Önümüzdeki Yıla Dair Değerlendirme

Çarşamba, 13 Aralık 2023

Blanchard araştırmacıları Jay Campbell ve David Witt, Blanchard'ın 2024 İK / Öğrenme ve Gelişim Trendleri Anketi'nin sonuçlarını açıklıyorlar. Bu yılki ankete 1.200'den fazla liderlik, öğrenme ve yetenek gelişimi profesyoneli katıldı.

Detaylar
WEBİNAR

İnovasyon için Sürücü Eğitimi: Gaz ve Fren Pedallarını Bulmak—Blanchard'ın İnovasyon İnançları, Uygulamaları ve Gerçekleri Anketinden Çıkarılacak Temel Sonuçlar

Çarşamba, 15 Kasım 2023

İnovasyon konusunda yeni bir bakış açısı kazanmak için bu fırsatı kaçırmayın. Değişimin hızı baş döndürücü boyutlara ulaştı. Üstelik artmaya da devam edecek. Ancak siz ve çalışanlarınız yenilikçi bir ruhu benimseyerek buna ayak uydurabilirsiniz.

Detaylar
WEBİNAR

Liderliğe Kalp Merkezli Bir Yaklaşım Getirmek: Araştırmalar, Stratejiler ve Günlük En İyi Uygulamalar

Çarşamba, 18 Ekim 2023

Bağlılık, şirkette kalma, motivasyon ve üretkenlik, yüksek düzeyde vizyon, amaç ve tutku ile yaratılır. Bu Webinarda, çok satan iş kitapları yazarı ve yönetici Scott Blanchard, kuruluşunuzun kalp ritmini (enerji ve şevkini) önemli ölçüde artırmak için kullanabileceğiniz araştırmaları, stratejileri ve en iyi uygulamaları paylaşacak.

Detaylar
WEBİNAR

Çevik, Değişime Hazır Bir Lider Olmak

Çarşamba, 20 Eylül 2023

Günümüz çalışma ortamında değişim kaçınılmaz. Yeni iş modelleri, değişen iş ortamı ve sürekli artan müşteri beklentileri; hepsi çeviklik ve uyum kabiliyetini mecbur kılıyor.

Detaylar
WEBİNAR

Kişisel Etkinliğinizi Geliştirmek

Çarşamba, 23 Ağustos 2023

Blanchard Community düşünce liderleri Britney Cole ve Betty Dannewitz, 23 Ağustos'ta güçlü yönlerinizi değerlendirerek öz farkındalık geliştirip, zamanı etkili bir şekilde yönetmek ve hatalardan ders alıp olumlu bir tutum sergileyerek aksiliklerin üstesinden gelmek için pratik ipuçları ve stratejiler paylaşacak.

Detaylar
WEBİNAR

Takımların Başarılı Olmasına Yardımcı Olmak

Perşembe, 20 Temmuz 2023

Çoğu takım, kendileri için belirledikleri beklentileri karşılamakta zorlanır. Ayrıca anketler, takım üyelerinin yalnızca dörtte birinin takımlarının yüksek düzeyde performans gösterdiğine inandığını göstermektedir.

İster lider ister katılımcı olun, kurumunuzdaki takımları geliştirmek için neler yapabileceğinizi öğrenmek için bu fırsatı kaçırmayın.
 

Detaylar
WEBİNAR

Yeni Nesil Lider Olmak: Çalışanlarınızın İhtiyaçları ile Uyumlu Liderlik Stilini Esnek Bir Şekilde Kullanmak

Salı, 20 Haziran 2023

Blanchard’da liderlik alanında kıdemli danışman ortak Courtney Harrison’e katılarak,  birincil liderlik stilinizi belirleyebilir, takım üyelerinizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için gerektiğinde nasıl daha fazla yönlendirme ve destek sağlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Detaylar
WEBİNAR

6 Kalıcı Liderlik İlkesi

Perşembe, 25 Mayıs 2023

Liderlik uzmanları Ken Blanchard ve Scott Blanchard, altı eskimeyen liderlik ilkesini bizlerle paylaşacak. Sizler de bu webinara katılarak bu ilkelerin hem kendi hem kurumunuzdakilerin liderlik yolculuğunu inşa etmekte nasıl kullanılacağını öğrenecek ve başkalarının üstün başarı göstermesine ilham verirken bu ilkelerden nasıl yararlanılacağını dinleyeceksiniz. 

Detaylar
WEBİNAR

İletişimin Temelleri: Liderlerin Ustalaşması Gereken 3 Görüşme

Perşembe, 20 Nisan 2023

Zorlu zamanlarda, özellikle insanlar stresli hissettiklerinde ve rekabet eden öncelikler yüzünden arada kaldıklarında, iyi iletişim becerileri çok önemlidir. Bu webinarda, liderlik iletişimi uzmanı Vicki Halsey, Blanchard'ın etkili görüşmeler yürütme konusundaki kanıtlanmış yaklaşımını paylaşacak.

Detaylar
WEBİNAR

Hibrit Çalışma Ortamında Başarılı Olmak

Çarşamba, 15 Mart 2023

atılımcılar, kurumları için hibrit bir çalışma ortamını nasıl tanımlayacaklarını, etkili hibrit çalışma normlarını nasıl oluşturacaklarını, uzaktan ve ofisten takımları nasıl yöneteceklerini, bireysel bir çalışan olarak nasıl başarılı olacaklarını net bir şekilde öğrenecekler.

Detaylar
WEBİNAR

Farkındalıktan Eyleme Geçmek: Kapsayıcılığı ve Aidiyeti Yeniden Canlandırmak

Çarşamba, 15 Şubat 2023

Liderlerin yaklaşık %93'ü çeşitlilik ve kapsayıcılığın kuruluşlarında birinci öncelik olduğu konusunda hemfikir, ancak yalnızca %34'ü bunu güçlü bir yön olarak görüyor. Bu webinarda Blanchard DEI uygulama lideri April Hennessey, kurumunuzun çeşitlilik ve kapsayıcılık girişiminde ne durumda olduğunu değerlendirmenize ve bu alanla ilgili hedeflere ilişkin sonraki adımları belirlemenize yardım edecek. 

Detaylar
WEBİNAR

Kendiniz ve Başkaları Hakkında Daha Derin Bir Anlayış Geliştirmek: Temel Motivatörler’e Giriş

Çarşamba, 18 Ocak 2023

Sizi ve başkalarını neyin motive ettiğini anlamak; işle ilgili daha çok anlam yaratmanın, amaç hissi oluşturmanın ve  iş tatminini artırmanın önemli bir unsurudur. Bu webinarda liderlik uzmanı Courtney Harrison, mizaç teorisine giriş niteliğinde bir bakış sunacak ve çalışan deneyimini geliştirmek için günümüz çalışma ortamlarında nasıl kullanıldığı konusunda katılımcılara rehberlik edecek.

Detaylar
WEBİNAR

Çalışan Deneyimini En Üst Düzeye Çıkarmak için Beş Odak Alanı: Üst Düzey Yönetici Perspektifi

Çarşamba, 14 Aralık 2022

Dört odak alanlarına yönelik stratejileri, ipuçlarını ve teknikleri keşfederek daha iyi liderlik uygulamalarına odaklanan olağanüstü bir çalışan deneyimi yaratabilir ve insanların tam potansiyeline ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.
 

Detaylar
WEBİNAR

2023 Öğrenme ve Gelişim Anketi: Hibrit Dünya’da Çalışan Deneyimini İyileştirmek

Çarşamba, 16 Kasım 2022

Hibrit bir ortamda mı çalışıp öğreniyorsunuz? 2023’de bizi neler beklediğini öğrenmek ister misiniz? Bu webinarda; Dünya’nın dört bir yanından liderlik, öğrenme ve yetenek gelişim profesyonellerinin katılımıyla gerçekleşen 2023 İK/Öğrenme ve Gelişim Trendleri Anketi’nin sonuçlarını paylaşacak Jay Campbell ve David Witt’e katılın.

Detaylar
WEBİNAR

Cesur Kapsayıcı Bir Lider Olmak

Salı, 01 Kasım 2022

Kapsayıcı liderliğe duyulan ihtiyaç, kimlik, ayrıcalık ve eşitlik konularını ele almak için hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bu webinarda, çok satan yazar Jennifer Brown, liderlerin kapsayıcı bir lider olma yolundaki kişisel yolculuklarına rehberlik etmek için kullanabilecekleri dört aşamalı bir yol haritası paylaşıyor.
 

Detaylar
WEBİNAR

Yardım İstemek: Tükenmişliği, Bırakmayı ve Sessiz İstifayı Önleme

Perşembe, 29 Eylül 2022

Tükenmişlik günümüzün çalışma ortamında yaygın hale geldi. Bırakma ve sessiz istifa, bazıları tarafından olası bir çare olarak öneriliyor. Ama daha iyi bir yol var mı? Bu interaktif webinarda Dr. Vicki Halsey, tutkuyu yeniden kazanmak ve en iyi performansınızı sergilemek için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları belirlemenize ve bunları dile getirmenize yardım edecek stratejileri paylaşacak.

Detaylar
WEBİNAR

Yönetici Olarak İletişim Becerilerinizi Geliştirmek

Perşembe, 25 Ağustos 2022

Bugün iş gücünün yüksek beklentileri var. Anlamlı işler, daha fazla gelişim fırsatı ve esnek çalışma şartları istiyorlar. Dolayısıyla yöneticiler bu iş gücünün beklentilerini anlamak ve karşılamak için her görüşme ve toplantıya samimiyet ve merakla katılmalı. Bireysel düzeyde olduğu kadar takım veya kurum düzeylerinde iletişim becerilerini nasıl geliştireceğinizi öğrenmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Detaylar
WEBİNAR

2022 Yöneticilerin Karşılaştıkları Zorluklar Anket Sonuçları

Çarşamba, 10 Ağustos 2022

Günümüz yöneticilerinin karşılaştığı en büyük zorluklar neler? Karşı karşıya oldukları gerçekler neler? Yollarına çıkan engeller neler? Kurumlar çalışma ortamını iyileştirmek için neler yapabilir?

Bunlar, The Ken Blanchard Companies'in Ürün Geliştirme Başkanı Jay Campbell'ın Blanchard'ın 2022 Yöneticilerin Karşılaştığı Zorlukları Anketi’nin sonuçlarını paylaşırken yanıtlayacağı sorulardan sadece birkaçı.
 

Detaylar
WEBİNAR

Değişken Bir Çalışma Ortamında Liderlik

Perşembe, 16 Haziran 2022

Büyük bir değişimin ve kesişen trendlerin olduğu bir zamanda, liderlerin; bir yenilik, dayanıklılık ve çeviklik kültürü yaratması gerekiyor. Bu zorluklarla başarılı bir şekilde başa çıkmak için gereken iletişim becerileri ve stratejileri nelerdir?
Bu webinarda, liderlik uzmanı Scott Blanchard üç stratejik odak alanını paylaşacak:

Detaylar
WEBİNAR

Çeşitlilik: Takımınızı Öne Çıkaran Faktör

Salı, 17 Mayıs 2022

Takım uzmanı Lael Good, farklı düşüncelere ve geçmişlere sahip, farklı katkılar sağlayacak insanlardan oluşan çeşitliliğe sahip bir takımı nasıl kuracağınızı, o takım için anayasa niteliğindeki takım kuralları oluşturularak ekibinizi nasıl yöneteceğinizi paylaşacak. Takım çeşitliliğini bir avantaj haline nasıl getireceğinizi öğrenerek, daha rekabetçi, daha inovatif ve değişen bir çalışma ortamında problemleri daha etkili bir şekilde çözebileceksiniz.

Detaylar
WEBİNAR

Koçluk Yapabilen Yönetici: Kurumunuza Koçluk Becerilerini Kazandırmak

Çarşamba, 20 Nisan 2022

Bu webinarda, MCC koç Madeleine Homan Blanchard, koç gibi yöneticilerin en önemli üç özelliğini paylaşırken bu özelliklerin kuruluşunuzun her kademesinde performansı artırmaya nasıl yardımcı olabileceği üzerinde de duracak.

Detaylar
WEBİNAR

Yeni Nesil İş Gücü için Hizmetkâr Liderlik

Çarşamba, 16 Mart 2022

En iyi iş ilişkileri ortaklıklardır. Ortaklıklar; iletişim, çalışma tarzı, geribildirim, yönlendirme ve destek alanlarında hem lider hem çalışan arasında işbirliği gerektirir. Bu webinarda, liderlik uzmanları Ken Blanchard ve Randy Conley, yeni kitapları Simple Truths of Leadership'ten temel kavramları paylaşacaklar. Hizmetkâr liderliğin hem zihniyet, hem de beceri gerektiren bir yolculuk olduğunu keşfedeceksiniz.

Detaylar
WEBİNAR

Yöneticileriniz Kurumunuzda Büyük İstifayı Durdurmak İçin ŞİMDİ Ne Yapabilir?

Çarşamba, 16 Şubat 2022

Yüksek performans gösteren yıldız çalışanlardan biri kurumdan ayrıldığında, onun parlak fikirleri, uzmanlığı ve kültürel dokuya katkıları da gider. Daha da endişe verici bir eğilim ise, yıldız çalışanların daha verimli yerlere giderken meslektaşlarını da yanlarında götürmesidir.

Detaylar
WEBİNAR

Liderliğin Basit Gerçekleri: Güvenilir Bir Hizmetkâr Lider Olmak

Çarşamba, 26 Ocak 2022

Etkin liderlik, kuruluşların gelişmesine yardımcı olmak için sağduyulu uygulamaları her gün hayata geçirmeye dayanır. Ancak yine de bu temel ilkeler pek çok liderin kişisel ve profesyonel yaşamında eksiktir.

Bu özel webinarda, işletme uzmanları Ken Blanchard ve Randy Conley, liderlik ve güven hakkında basit gerçekleri açıklıyor. Liderler, bu basit gerçekleri kullanarak sağduyulu liderliği ortak uygulama haline getirebilirler.

Detaylar
WEBİNAR

Hibrit Bir Çalışma Ortamı için Etkili Öğrenme Deneyimleri Tasarlamak

Çarşamba, 15 Aralık 2021

Blanchard'ın en son öğrenme ve gelişim trendleri araştırmasında katılımcılar, hızla oluşturulup dönüştürülmüş iç eğitim tasarımlarıyla ilgili şu konularda endişelerini dile getirdiler: katılımcıların sanal ve dijital eğitimlerde hem ilgilerini canlı tutmak hem de aktif katılımlarını ve eğitimde fiilen bulunmalarını sağlamak. Ayrıca, öğrenme ve gelişim profesyonellerinin %53'ü sanal/dijital tasarımlarının yüz yüze tasarımlarından daha az etkili olduğunu bildirdi.

Detaylar
WEBİNAR

2022 Öğrenme ve Gelişim Trendleri: Hibrit Bir Dünyada Öğrenme ve Gelişim

Çarşamba, 17 Kasım 2021

COVID-19, öğrenme ve gelişim dünyasını sarstı. 2022'de bizi neler bekliyor? The Ken Blanchard Companies'in kıdemli başkan yardımcısı Jay Campbell, Blanchard'ın 2022 İK / Öğrenme ve Gelişim Trendleri Anketi'nin sonuçlarını dünyanın dört bir yanından liderlik, öğrenme ve yetenek geliştirme uzmanlarıyla paylaşıyor.

Detaylar
WEBİNAR

Liderlik Bakış Açınızı Yaratmak ve Paylaşmak

Çarşamba, 20 Ekim 2021

Bu webinarda The Ken Blanchard Companies başkanı Scott Blanchard, liderlik bakış açınızı yaratma ve sunma sürecinde size eşlik edecek. Scott sizlerle, 3 adımlı bir süreç paylaşacak.

Detaylar
WEBİNAR

Öğrenme ve Gelişim Kültürü Yaratmak

Çarşamba, 06 Ekim 2021

Sıkıntılı bir işgücü piyasası ve sürekli değişen bir iş ortamı karşısında, hem yeni işe alınanların performansını artırma hem de en iyi çalışanlarınızın motivasyonunu ve performansını koruma kabiliyeti çok önemli.

Detaylar
WEBİNAR

Değişim Zamanlarında Güveni Artırmak

Çarşamba, 21 Temmuz 2021

Güven uzmanı Randy Conley, değişim zamanlarında kültürünüzü empati, şefkat ve özenle beslemek için güven inşa etmenin dört anahtarını paylaşıyor.

Detaylar
WEBİNAR

Değişim Hakkında Görüşmeler: Görüşme Kapasitenizi Artırmak

Çarşamba, 07 Temmuz 2021

İletişim uzmanı Craig Weber, bire bir ve takım görüşmelerinize nasıl daha fazla samimiyet ve merak katabileceğinizi açıklıyor. Bu beceri hiç bu kadar önemli olmamıştı.
 

Detaylar
WEBİNAR

Duygusal Bağlılık: Yöneticilerinizden Bunu Elde Ederek Her Şeye Sahip Olun!

Çarşamba, 30 Haziran 2021

Kültür uzmanı Stan Slap, dönüşüm ve performans stratejilerinizin başarısını sağlamak için gereken bağlılığı kazanmanızı sağlayacak benzersiz fikirler ve kanıtlanmış çözümlerle tekrar bizimle olacak.

Detaylar
WEBİNAR

Vizyon ve Vizyonu Gerçekleştirme: Organizasyonunuzu Değiştirme Fırsatından En İyi Şekilde Yararlanın!

Çarşamba, 23 Haziran 2021

Vizyon ve Vizyonu Gerçekleştirme: Organizasyonunuzu Değiştirme Fırsatından En İyi Şekilde Yararlanın! Blanchard Başkanı Scott Blanchard, öngörülebilir endişelerin nasıl ele alınacağı da dâhil olmak üzere, kurumsal vizyonun nasıl belirleneceğini ve değişimde insanlara nasıl liderlik edileceğini inceliyor.
 

Detaylar
WEBİNAR

DAHA İYİYE DÖNÜŞ: Çalışanlarınızı, Amacınızı ve Performansınızı Nasıl Geri Getirirsiniz?

Çarşamba, 16 Haziran 2021

New York Times'ın çok satan iş kitapları yazarı ve kültür üzerine çalışmaları ile tanınan Stan Slap, şirketiniz yeniden ilerlemeye başlarken, çalışan kültürünüzden nasıl tereddütsüz destek alacağınızı gösteriyor.

Detaylar
WEBİNAR

En İyi Yöneticilerden Biri Olmak – Başarılı Liderlerin 3 Sırrı

Çarşamba, 19 Mayıs 2021

Hepimiz hayatımızda başarılı yöneticiler ile çalıştık―bize meydan okuyan, gelişme fırsatları sağlayan ve içimizdeki en iyiyi ortaya çıkaran insanlar. Bu webinarımızda, Blanchard’da kıdemli danışman ortak olarak görev alan Ann Phillips, tüm başarılı liderlerin üç ortak özelliğini paylaşacak.
 

Detaylar
WEBİNAR

Günümüz İş Ortamında Değişim Kapasitenizi Geliştirmek

Çarşamba, 21 Nisan 2021

Değişim, günümüzün çalışma ortamında her yerde. Yeni iş modelleri, değişen iş ortamı ve sürekli artan müşteri beklentileri çevik olmayı ve uyum sağlamayı gerektirir.

Bu webinarda The Ken Blanchard Companies Uygulamalı Öğrenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Vicki Halsey, değişen bir ortamı yönetmekte başarılı olmak için hem bireysel hem de organizasyonel becerilerinizi artıracak üç stratejiyi paylaşıyor.

Detaylar
WEBİNAR

Satış Departmanlarında Performansı En Üst Seviyeye Taşımak için 3 Anahtar

Çarşamba, 31 Mart 2021

Günümüzün rekabetçi ve sürekli değişen satış dünyasında, takımların en iyi performansı ortaya koyabilmesi için satış liderlerinin insanlara liderlik etme konusunda güçlü becerilere ihtiyacı var.

Satış odaklı bu özel webinarımızda, Blanchard’ın Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gina Crosby, etkili performans yönetiminin anahtarlarını paylaşacak. Hem yeni hem de eski satış danışmanlarının beklenen performansı gösterme süresini düşürmeye odaklanacak. Böylece satış ekipleri, satış kotalarını daha hızlı bir şekilde doldurabilecekler.

Detaylar
WEBİNAR

Kurumunuzun Her Kademesinde Koçluk Becerilerini Geliştirmek

Çarşamba, 17 Mart 2021

Bu webinarda, MCC Madeleine Homan Blanchard koç gibi yöneticilerin en önemli üç özelliğini paylaşacak. Kurumunuzun her kademesinde, satıştan teslimata ve satış sonrası hizmetlere kadar, performansı artırmaya nasıl yardım edebileceklerini anlatacak.

Detaylar
WEBİNAR

Birlikte Etkin Çalışmak için 3 Anahtar

Çarşamba, 24 Şubat 2021

Günümüzde ‘iş’; şimdiye dek hiç olmadığı kadar, takımlar aracılığıyla yapılıyor. Takımlar bir araya getiriliyor, hedeflerini gerçekleştirmek için çalışıyorlar, sonra da genellikle yeni bir takımda başkalarıyla çalışmak üzere dağılıyorlar.

Takıma dayalı çalışma yaygınlaştıkça takım dinamikleri ve takım liderliği bir kurumun ayrılmaz bir parçası olarak daha da önem kazanıyor. Bu webinarda The Ken Blanchard Companies Uygulamalı Öğrenme Başkan Yardımcısı Dr. Vicki Halsey, yüksek performanslı takımlar oluşturmak için bazı yöntemler paylaşacak

Detaylar
WEBİNAR

Stratejiyi Hayata Geçirmek: Öğrenme ve Gelişim Departmanları Nasıl Yardım Edebilir?

Salı, 19 Ocak 2021

Bu webinarda, The Ken Blanchard Companies başkanı Scott Blanchard’a liderlik, öğrenme ve yetenek gelişimi profesyonellerinin kullanabileceği üç stratejiyi öğrenmek için katılın. 2021’de kurumunuzdaki liderlerin etkisini artırmak ve başarı kazandırmak için bu stratejilerden yararlanabilirsiniz.
 

Detaylar
WEBİNAR

2021 Trendleri:Covid Dünyasında Öğrenme ve Gelişim

Çarşamba, 16 Aralık 2020

2021’de bizi ne bekliyor?  Bu webinarda, The Ken Blanchard Companies kıdemli başkan yardımcısı Jay Campbell’e katılın. Blanchard’ın 2021 Öğrenme ve Gelişim Trendleri Anketi’nin sonuçlarını açıklyacak.

Detaylar
WEBİNAR

Birinci Sınıf Liderlik Gelişimi Deneyimleri Yaratmak İçin Öğrenme Yapınızdan En İyi Şekilde Yararlanmak

Çarşamba, 18 Kasım 2020

Öğrenme tasarımı uzmanları Ann Rollins ve Britney Cole mevcut öğrenme teknolojilerine yaptığınız yatırımlardan nasıl maksimum fayda sağlayacağınızı anlatacak. 

Detaylar
WEBİNAR

Liderlik Gelişiminin Geleceği

Çarşamba, 21 Ekim 2020

Liderlik, öğrenme ve yetenek gelişimi profesyonelleri bu yıl büyük bir baskı hissediyor. Üstelik bu baskı bir süre daha geçecek gibi değil. Öğrenme-Gelişim alanında neler olduğu ve öğrenmenin değişen yüzü hakkında dürüst bir konuşma için bize katılın.

Detaylar
WEBİNAR

2020'yi Geri Kazandıracak Altı Yüksek Performans Alışkanlığı

Çarşamba, 23 Eylül 2020

Bu webinarda, kitapları çok satan yazar Brendon Burchard’ın 2020 ve sonrasında kurumunuzu yeniden canlandırmak için neler yapabileceğinizi anlatacağı ilham  verici sunumu dinleyebilirsiniz. Burchard, çok satanlar listesine giren kitabı High Performance Habits (Yüksek Performans Alışkanlıkları)'ndaki temel kavramlardan yola çıkarak, kuruluşunuzun odağını, enerjisini ve performansını nasıl çarpıcı bir şekilde iyileştirebileceğinizi gösterecek. Böylece yılı güçlü bir şekilde bitirmenize yardımcı olacak.

Katılımcıların öğrenecekleri:

  • İnsanları düştükleri çukurdan çıkarıp nasıl düzlüğe getirebilir, onlara nasıl özgüven kazandırabilirim?
  • Altı Yüksek Performans Alışkanlığı nelerdir?
  • Bu yılı, olaylara tepki vermek yerine, üzerinde düşünüp tasarlayarak nasıl bitirebilirim?
Bu belirsiz ve çalkantılı dönemde kanıtlanmış liderlik ilkelerini nasıl uygulayacağınızı öğrenmek için bu fırsatı kaçırmayın.
 

Detaylar
WEBİNAR

COVİD DÜNYASINDA LİDERLİK

Çarşamba, 26 Ağustos 2020

Bu webinarda Akredite Master Koç (MCC) Madeleine Blanchard kendinizi COVID dünyasında yeniden keşfetmeniz için üç adımlı bir süreç paylaşacak.

  • Mevcut durumunuzu değerlendirin. Şu an nerede olduğunuza gerçekçi bir şekilde bakın.
  • Nerede olmak istediğinize karar verin. Vizyonunuzu yeniden keşfedin ve içinde bulunduğumuz yeni gerçekliğe uyarlayın.
  • Erişebileceğiniz açık bir ilk adımı ana hatlarıyla belirleyin. Bir plan oluşturun ve ilk adımı atacağınıza söz verin.
Bu fırsatı kaçırmayın. Siz ve takımınız başarı yolunda yeniden ilerlemeye başlayacaksınız.
 

Detaylar
WEBİNAR

İşin Geleceğine Liderlik Etmek: Karşılıklı Konuşma Kapasitesini Geliştirmek için 3 Anahtar

Çarşamba, 29 Temmuz 2020

Bu webinarda çok satan iş kitapları yazarı Craig Weber, takımınızın zor meseleleri ele alırken raydan çıkmaması için konuşma becerilerini nasıl geliştireceğinizi paylaşacak. Daha az disiplinli takımların üstesinden gelemediği çetrefilli durumları, takımınız çevik ve becerikli bir biçimde ele alacak.

Detaylar
WEBİNAR

Değişimi Yönetmek için Daha İyi Bir Yaklaşım: Tüm Seviyelerdeki Kalpleri ve Zihinleri Kazanın

Çarşamba, 24 Haziran 2020

Kurumunuzda değişim ve çeviklik kapasitesini nasıl geliştirebileceğiniz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için Blanchard uzmanı Judd Hoekstra’ya katılın.

Detaylar
WEBİNAR

Tüm Liderlerin Uzmanlaşması Gereken 3 Performans Görüşmesi Becerisi

Çarşamba, 10 Haziran 2020

Hızla değişen dünyamızda günümüz liderlerinin uzmanlaşması gereken üç beceriyi – hedef belirleme, teşhis ve uyum – derinlemesine incelemek için Dr. Vicki Halsey’e katılın. Halsey; liderlerinizin, çalışanlarının yeni görev ve hedeflerinde gelişim düzeylerini teşhis etmelerine nasıl yardım edebileceğinizi gösterecek. Bunun yanında liderlerinizin, insanları harekete geçirmek için uygun miktarlarda yönlendirme ve desteği sağlamalarına nasıl yardım edebileceğinizi de öğrenebileceksiniz.

Detaylar
WEBİNAR

Yeni Normalde Liderlik Etmek için 3 Anahtar: Güvenilir Bir Biçimde Bağ Kurmak, Zorlukları Yönetmek ve Performansı Etkilemek

Perşembe, 28 Mayıs 2020

Bu webinarda çok satan iş kitapları yazarı Scott Blanchard, liderlerin bağlı çalışanları ile nasıl güvenilir bir bağ kurabileceklerini keşfetmelerine yardım edecek. Blanchard, The Ken Blanchard Companies’in SLII® liderlik gelişim programından kilit ilkelerin altını çizecek.

Detaylar
WEBİNAR

Değişimde İnsanlara Liderlik Etmek

Perşembe, 30 Nisan 2020

Bu webinarda Blanchard değişim uzmanı Judd Hoekstra, değişim zamanlarında nasıl dayanıklı ve çevik bir kültür yaratacağınızı gösterecek.

Detaylar
WEBİNAR

Kişisel Liderlik: Zor Zamanlar için Elzem Bir Beceri

Perşembe, 23 Nisan 2020

Bu interaktif webinarda ünlü yazar, konuşmacı ve tüm dünyada kabul görmüş kişisel liderlik uzmanı Susan Fowler, mevcut korona salgını sürecinde bireylerin ihtiyaç duyduğu becerilere dair önemli iç görülerini paylaşacak. Fowler, yaptığı kapsamlı araştırmalara ve her kademeden liderlerle yaptığı çalışmalara dayanan çok önemli ipuçlarını aktaracak.

Detaylar
WEBİNAR

Sanal Liderlik: Yeni Sanal Liderlerin Uzmanlaşması Gereken 3 Uygulama

Perşembe, 16 Nisan 2020

16 Nisan 2020 Perşembe
17:00 TSİ

Bu webinarda, sanal liderlik uzmanı John Hester sanal ortamda liderlik etmek için gerekli üç en iyi uygulamayı paylaşacak. Katılımcılar, The Ken Blanchard Companies’in yeni Sanal Liderlik programındaki kilit ilkelerden faydalanacaklar.

Detaylar
WEBİNAR

Öğrenme Teknolojilerinden Faydalanmak: Eğitim Yatırımınızın Karşılığını En İyi Şekilde Almak İçin 3 Strateji

Çarşamba, 18 Mart 2020

Öğrenme teknolojileri uzmanı Ann Rollins, öğrenme platformları içinden sizin için en iyisini nasıl seçeceğinizi ya da halihazırda bir platforma yatırım yaptıysanız bu yatırımınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı paylaşacak.
 

Detaylar
WEBİNAR

İşe Yarayan Öğrenme Yolculukları için 3 Anahtar

Çarşamba, 19 Şubat 2020

Detaylar

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz veya “Çerez Ayarları” seçeneği ile ayarları düzenleyebilirsiniz. Çerez Politikası